Zastav a nepřežiješ

• USA Crank (více)

Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

laFei

Pokud opomenu, že Jason Stathama žeru už od dop Kurýra, tak Crank prostě ve své kategorii nema chybu. Od někdy skvělé práce kamery (na např. telefonát při padání k zemi se nezapomene), přes opravdu dobré hlášky (Kulky lítaj všude kolem..."Zapoměla jsem si vzít antikoncepci") po hodně rychlou akci,která prostě nenudí. Tak proč občas nevzít do ruky lahev piva, hodit nohy na stůl a skouknout Crank místo Kim-ki-Dukova nejnovejsiho dila....4* (sice ne pro kvalitu,ale pro uzasnou zabavu) =D ()

Phillo

Pokiaľ môže byť Bourne nesmrteľný a akčne neprehľadný prečo nie aj Chelios? Absolútne opojenie akciou u nás/syntetickým shitom u Cheliosa nám prináša zážitok, pri ktorom sa naozaj nikto nebude nudiť. Scenáristicky dosť originálne, kamerovo takmer dokonalé a vynikajúco nadsadené. Novodobé spracovanie zašlého žánru s dávkou humoru. Len tak ďalej. Čo sa čistej zábavnosti týka radšej 10 Crank-ov než 1 Bay. Synthetic shit 4ever ()

klokyn

Neuveriteľne "iný" akčný film. Originalita v každom kúsku. Ukážkový príklad snímku, pri ktorom a nedá zaspať, nie to ešte nudiť. ()

chalp

Adrenalínová akčná jednohubka s jediným cieľom: nenudiť! a to za každú cenu.U mňa to zafungovalo bezchybne a na pokračovanie sa už tak tešííím. ()

Paul_cz

Adrenalinovej nářez. Doslova.Ale oproti Running Scared tomu trochu chyběj koule, jakkoliv to může vypadat neuvěřitelně.Každopádně je to zábavný a Statham je opět cool, takže se na dvojku dost těším. ()

wampire23

Adrenalínová jazda v podaní ,,Kuriéra" Jasona Stathama. Je to síce bečkoidná konina ale konina celkom zábavná. Jason so svojím typickým ultradrsnocool pohľadom (typickým aj pre Wesleyho Snipesa) sa predopuváva až ku svojmu fatálnemu koncu pričom mu padne za obeť množstvo rôznych padúchov (a redbullov:D). Pamätná je sexuálna scéna pred autobusom Japončíkov:D ()

husokachna

Slabé, velice slabé. Když mě takto stavěný film nechá absolutně chladným, je podle mě něco špatně.Tam, kde měl být adrenalin a nonstop akce, na mě útočili jenom nosní kapky a stylově zabalené prázdné nic. Proti Jasonovi Stathamovi ani půl slova. Tam se prostě víc hrát nedalo. Třetí hvězdička je za závěr. ()

Ad4mson

Jestli byl štáb po dobu natáčení na tripu či jiných látkách, toť otázka. Ale po dlouhé době však ukázali, že stále ještě platí heslo "za málo peněz hodně muziky". Vynikající akce, úchylná kamera, cool Statham, kterému zdatně sekunduje doktůrek Dwight Yoakam. Pánové Neveldine a Taylor se vyznamenali a divák se opravdu ani chvíli nenudí. Za pochvalu stojí i český dabing. Když na střeše stojí strážce a telefonuje s kdovíkým a nadává mu do pičusů a nemrdů zapráskanejch, měl jsem co dělat, abych si nerozerval bránici. Doufám, že dvojka (High Voltage) bude stejný úlet, protože těmito filmy si stojí čas od času propláchnout mozek. Bezvadný. ()

D@ve

Zajímavý nápad,ale absolutně promarněný. A nejvíc stupidní byl konec... někoho zabili aji 2x...jo a nesmím vynechat to, že nějak pozapoměli na to, že Statham byl v jedné scéně postřelený... ()

tom.cube

Tak tohle byla bomba. Akčňárny se Stathamem nějak nevyhledávám, ale tohle byla od prvního okamžiku kulervoucí adrenalinová jízda prošpikovaná cool hláškami, cool kamerou a cool efekty. Překvapil i nebývale vulgární český dabing. Jeden z nejzábavnějších akčních filmů, co jsem poslední dobou viděl! ()

Andresito

Tahle videoklipová šílenost fakt není pro mě. Akce se prakticky od začátku do konce nezastaví, ale na mě neměla přes svou originalitu a slušný hudební podkres absolutně žádný dopad a množství nezajímavých záporáků bez špetky charismatu na metr čtvereční je větší, než počet spících studentů na přednášce ze statistiky. Chápu, proč se Crank může někomu líbit , ale já si radši znova pustím Kurýra, Frank by Cheliosovi stejně s přehledem nakopal zadek. 45% ()

waits

Příběh prostý jak čerpadlo, vlastně, co si budeme povídat, o žádný příběh vlastně nejde, jen o letmo nahozený nápad. Své místo na slunci si ale jistě najde, férově už od začátku nabízí v podstatě jen adrenalin a akci, a té se divákovi dostane vrchovatě. Intelektuál se Sartrem v podpaží nech´t si škrtne ze tří hvězd dvě, teenager, pro kterého je už MTV staroba a zrovna zjistil, že jeho první motorka je fakt cool, a´t si dvě hvězdy přidá. Ta Stathamova přítelkyně byla nakonec docela do nepohody, dobrá koc! ()

Kratoc

Pro mne zklamání. Filmu absolutně chybí gradace, jak to začne, tak to i skončí. Jasně, nějaké finále tam jakože je, ale to je tak o ničem, že to snad ani nemá cenu zmiňovat. Dvě hvězdy dávám jenom za pár povedených scén. ()

RomeroIsGod

Originální akční náser, kde se díky problému s adrenalinem musí pořád něco dít. Je to tak zběsilá jízda, že si nestihnete voddechnout. Chelios jde za pomstou, seká ruce, rozbíjí držky, šuká, šňupe, střílí, běhá, zase šuká, střílí a nakonec..... Prostě bomba s třešinkou v podobě Amy Smart. 90% ()

Johny303

Tak tohle je teda slušná jízda! Pevně připoután k sedačce jsem sledoval tu kupu adrenalinu na obrazovce a vydechl jsem až se závěrečnými titulky... ()

Stanley619

Vynikající adrenalinová bomba, která strčí do kapsy většinu vysoko rozpočtových akčních hitů té doby. Naprostá nepředvídatelnost filmového děje je pro mě skoro až unikátní. Jason Statham, jako Chev Chelios a jeho patálie, které člověka udiví i rozesmějí. Filmy tohoto typu tady podle mě chybí a je škoda, že jich je tak málo. Záruka (ne)slušné akční zábavy. 84% ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize