Pidzey

Šílená akční božárna plná skvělých nápadů,trefných hlášek,morbidních vtípků a s půvabnou Monicou.U tohohle jsem se bavil přímo božsky.Hlavní hrdina je až přehnaně nesmrtelný,ale to k tomu patří.Na hromada skvěle natočených přestřelek je radost se dívat,přičemž nejvíc jsem si užil scénu kdy hrdina narazí autem do dodávky,proletí oknem a postřílí její osazenctvo,načeš to zakončí trefnou poznámkou.Smith je borec,ale ne zas takový jako Taken. ()

K0L1K

Pokud jste milovníci jisté kořenové zeleniny, máte rádi klouzání po zádech všeho druhu a k tomu nepohrdnete bezduchými „akčňáky“ tak je tento film určen právě pro vás. Jestli jste aspoň na jedno z těchto tvrzení odpověděli záporně, tak si tento film rozhodně nepouštějte. Clive Owen coby Mr. Smith (jak originální) a zároveň mašina na zabíjení je jediná záchrana celého filmu. Odrovnává nepřátele z opravdu neuvěřitelných kreací a s neskutečnou technikou za pomoci střelných zbraní nebo jisté kořenové zeleniny zmíněné v úvodu. Dále… To je asi tak všechno, akční scény po pár desítkách mrtvol omrzí a něžný protějšek Mr. Smithe – Persephona (Monica Bellucci) už nemůže filmu pomoci ani svými ňadry. Jediná věc, co vás tento film naučí je, že pokud budete utíkat supermarketem s hordou zombie v patách beze zbraně, berte mrkev ;-) 40%. ()

vojtaz

Je to strášně ujetý. Jo, je tam dost blbostí ale i přes to musím dát 5* (z původních 4*) - je to totiž fakt nářez který nemá obdoby. Tohle neomrzí. Možná můj nejoblíbenější akčňák, ve své kategorii naprosto jedinečný... 85% ()

sirien

Tohle je film, kde se za celou dobu o hlavním hrdinovi nedozvíte vůbec nic - ani to, jak se vlastně jmenuje. A je vám to srdečně jedno! Akční jízda od začátku do konce - motto filmu: střílet a být cool. Některé přestřelky jdou později až do absurdna, ale tou dobou vás to už vůbec netrápí. Oddechová zábava bez přemýšlení, ale se stylem, humorem a výborným řemeslným zpracováním. EDIT, ADD: je to z podobného šuplíku co John Wick, ale oproti Wickovi to je takový "plochý", resp. "povrchní" - má to všechnu nadsázku, ale bez té silné Wickovské stylizace a údernejch hláčkovacích dialogů (zato některé scény sou fakt zábavně přehnanější, ale to samo o sobě na tu pátou * nějak nestačí) ()

Bozvav

V podstatě děsná blbost, jejímž jediným kladem je, že se nebere příliš vážně. Spíše to působí jako akční parodie , než cokoliv jiného. Za mne 45%. ()

SpeedyCZ

Not bad at all... Ale žádná špička to taky není. Čekal jsem něco ve stylu Cranku, bohužel ten byl mnohem lepší. Střih mě zas tak špatný nepřišel(mohl být ovšem mnohem lepší), ale ta režie ... Ovšem pan Smith to je borec, některé scény si budu pamatovat ještě dlouho(proskok předním sklem automobilu), Clive se zkrátka umí prodat. ()

Va55ago

Komu se libilo Komando, Rambo a jine akcni pecky, bude z Shoot`em up unesenej. Akcni jizda od zacatku dokonce. Necekejte od toho buhvi jakou hloubku, ani zadne zvraty. Proste sednete, vypnete uplne totalne mozek a nechte se unaset... I hate pussy with gun in hand ()

Axident

Pochopil jsem asi, jak to bylo zamýšleno (tedy provedení), ale každopádně to nevyšlo. Něco je tady špatně a to hodně špatně a navzdory Cliveovi to celé tak nějak vůbec nefunguje a jsou z toho jen ta samoúčelná jatka. Něco mělo být jinak, nedokáži říct co...Být mi o nějakých dvacet míň, asi si řeknu "tý bláho, hustý maso", ale není... I ty závěrečné titulky, které by mi jindy přišly zatraceně originální, mi tady připadaly tak nějak laciné, chtěl jsem dát dvě, ale jak říkám, není mi o dvacet míň, tak se s tím nebudu párat a dám mému oblíbenci jednu červenou... ()

hazaba

Neuvěřitelná ptákovina, u které jsem se neskutečně bavila a smála ještě cestou z kina. Clive Owen s mrkví byl úžasný! Trochu mi to připomínalo filmy Rodrigueze a Tarantina. ()

zelda82

Tohle je prototyp absurdne nadsazene no-brain zabavy, ktera nadherne odsejpa. Takze pokud mate radi opravdu pekelne akcnaky, kde padousi padaji jako mouchy a nejvetsi zbrani hlavniho hrdiny je mrkev, tak si Cliva Owena nenechte ujit. Pokud mate radsi jine filmy a pri slove Komando vam naskakuje vyrazka, tak sahnete radeji jinam. ()

FilmWave

Těžko to hodnotit jako film, je to spíš demo střílečka. Několik výtečných špeků, ale jinak bez ladu a skladu. Fuck me sideways. ()

ebi

Strhující akce, která vás nenechá vydechnout, Owen je neúnavná smrtící mašina, hudba umocňuje rychlost děje. Tak jako na horské dráze, ani tady nehledáte myšlenku-je to spíš adrenalin. Pokud si film pustíte znovu-začnete si vychutnávat jemnosti a detaily,hlášky a gesta. Paul Giamatti je kouzelný.Přidal jsem 1+ :o) ()

Gedes

Dobré to bylo, krvavé, hodně nadsazky - absurdní ale zabavné :-) hezký herci :-) na tarantina to nema ale snaha byla :-))) ()

PDcz

2 hvězdičky Naprosto odpočinkové, není potřeba zapojit mozek. [X] minus 4* hvězdičky Ano, hned 4* hvězidčky dolu za to všechno co ve filmu je :-) Snažili jsme se jen vést na vlně "vtipných" komentářů a množství nábojnic, ale bylo toho až moc ;-) [X] plus 1* hvězdička Divné? My přičítáme hvězdičku!! Za hudbu, mrkev a mléčný bar Monica Bellucci. Hudba super, hned první song Nirvany u nás vyloudil úsměv na tvářích. Kde bral Clive Owen pořád mrkev netušíme, ale chybělo ještě trošičku propagace a už sme mohli mít nového Pepka námořníka. A na závěr jsem si nechal Monicu Bellucci. Mno, prostě nádhera, příroda byla štědrá a kompzice je dokonale vyvážená :-D ()

Voloda737

Vééélmi prudká oddychovka, od ktorej som nič výnimočné nečakal... na moje prekvapenie ma film pobavil. Klišé klasických akčňákov, väčšinou podarené vtípky, sem-tam na môj vkus prekombinované akčné scény... Scenár by vymyslel piatak na základnej škole, ale dá sa to pozerať. ()

crha

Spousta killů, litry krve, cool hrdina, kozatá Bellucci, slizskej Giamatti, Motorhead a AC DC. Prostě paráda! Mám hodně rád Wahlberga, ale jako Max Payne by mi taky víc seděl právě Owen (Gibson už je na Payna moc dědek). ()

Lobotomas odpad!

Všichni střelcive filmu byli vycvičeni v McDonalds. Jak mohl Premiere dat toto na titulní stránku vážně nepochopím. Pokud si přejete slyšet nejtrapnější hlášky v celém vesmíru tak se určitě podívejte na tento propadák!! Tohle na filmová plátna opravdu nepatří. ()