Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

Divočák

Když jsem byl mladší, tak mi neuniknul ani jeden díl a znělku Eurovize jsem znal úplně nazpamět. S rozšiřováním EU dostávají připravované nové "Hry" zcela nový rozměr a já už se jich nemůžu dočkat! ()

Hrabka

V 90. letech jsem to jako dítě sledoval poměrně často. Mělo to náboj, napětí, vtip a hlavně český tým. ČEŠI DO TOHO!!! ()

cheyene

Já se u toho teda nikdy nějak nebavil...nepřišlo mi to zábavné a komentování (nevím které) komentátorky bylo příšerné, ale jít s hodnocením ještě níž, to se nehodí. Nápad a práce, která byla s přípravou této soutěže spjata, je třeba ocenit. ()

juta

Kvůli tomuto pořadu jsem byl ochotný vstávat ve tři ráno, abych se na to mohl podívat. Opravdu úžasná soutěž, která obohatila mé mládí. ()

paascha odpad!

Proboha, jste normální??? Dnes jsem si zapnul TV a oni to opravdu reprízují!!! Pro mě je to další důkaz totálního zmaru, který lysoun Janeček zavedl v ČT jménem úspor.!!! ()

Big Bear

Tehdy jsem pořad sledoval. Bylo to trochu něco jiného než naše soutěže a navíc jsme zápolili se západní cizinou! Nedávno jsem měl možnost vidět díl z roku 1992 z Valašska. Soutěž probíhala u nás, pořadem provázel Pavel Zedníček a Martina Adamcová. Celé to na mne působilo již značně vyčpěle. Jo, tehdy jsme se ještě strašně těšili do Evropy netušíc co za 20 let nám všechno budou soudruzi z Brusele diktovat za kraviny...  * * * ()

forsberg

Bizarní klání, kde soutěžící v upnutých barevných oblečcích hopsají po obřích dekoracích, aby opakovaně dokázali, že občané Malty jsou největší loseři zeměkoule. ()

Paldini

Infantilní kravina, kde většinou extravagantní magoři ve srandovních kostýmech něco křehkého přenášeli a jim to padalo nebo na něčem bizarním poskakovali a mělo to být asi vtipné. Vždycky to uváděla nějaká padlá televizní hvězdička. ()

sheen

Na tento seriál jsem nedal dopustit, když jsem byl malý. Sledoval jsem každý díl, byla to parádní zábava. Škoda, že už ho nedávají. ()

Disk

Není co dodávat, vše bylo řečeno. Snad jen poprosit Českou televizi, aby to znovu uvedla do vysílání. ()

Sašenka165

Můžu klidně říct, že je to odpad, ale strašně ráda jsem se na to dívala. Ani byste nevěřili, jak si u toho děcko může zafandit. ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu