Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

Tommassi3

Neskutečnej (de) Gaulle - Charlie to totiž prej celý vymyslel !! - dobové televizní zábavy, který s napětím sledoval snad každý z nás.. A ten největší (de) Gaulle je v tom, že to dneska Kavky na Trojce dokonce reprízují.. Kouknu znovu a rád, a při tý famózní znělce zamáčknu slzu nostalgie.. ()

Idée_fixe

...Vzpomínka na staré zlaté časy dětství. :-) Má velice oblíbená (ehm, tedy hlavně tehdy :)) TV soutěž - teď už to nemá to pravé kouzlo, atmosféru počátku devadesátých let, kdy jsme ji jako rodinka u nás doma s nadšením sledovali. Ani jsem netušila, že vznikla už tak dávno - myslela jsem, že někdy kolem toho roku 1992 - to mě docela překvapilo. Ale pamatuju si, že Brno zvítězilo, heč!!! :-D Tedy, samozřejmě i jiná naše města, ale holt to "mé" Brno je Brno, no.. ;-) ()

villon17

Po nedávnym nostalgickym opakování na český televizi jsem se rozhodla ohodnotit, i když si z dílů moc nepamatuju. Přece jenom jsem byla malá holka, byla to moje asi první taková soutěž, ale vim, že jsem ji neskutečně žrala:). ()

Ajinka126

Oranžová do toho! Je to starší než já a má to svou historii, ale svým kouzlem a sportovní myšlenkou je to mnohem mladší než následující rádoby vtipné a závodní pořady. Ráda se na to podívám i nyní, když je čt štědrá :) ()

depony

Jak jsem nebyl příliš sportovní, tak tenhle díl mi nemohl utéct ... poctivě jsem to sledoval a konzultoval výsledky s ostatními ... přeci jenom ... Ti naši ... byli někdy fakt hrozně nemotorní :) ale ty nápady, které tam byly, byly skvělé :) ()

Korbitch

Jak já tuhle bláznivou pytlovinku miloval.......zlatý starý časy. Dokonce, když tam byla Chrudim, tak tam jeli kamarádovi rodiče soutěžit. ()

phoebess

Ať si říká, kdo chce co chce, na tyhle hry se kouknu ráda i s větším odstupem času... lepší jak nějaké současné reality show. ()

SaNcHeZ_cz

Jeden z legendárních soutěžních počinů na televizní obrazovce přetrvávající i do doby po revoluci. I v nekonečných reprízách stále dobře baví. ()

Praxis

Tohle byl mazec. A geniální komentáře Marcely Augustové tomu určitě napomáhaly. Jednoznačně můj osobní hit tip kdy jsem byl malý. A taky si pamatuju, že naše Sedlčany byly v jednom díle čtvrté :-) ()

Lukrecie

Úžasný pořad a do dnešní doby jej nikdo nepřekonal a na tom trvám. Zajímavé, že i když ho vidím znovu asi po 25 letech vůbec mi nepřijde nijak vyčichlý, staromódní tedy určitě ne, co se týče soutěží, ale jasné účesy, chování a oblečení se změnilo. ()

Džejkop

Někdy to byla vážně legrace, některé úkoly opravdu stály za to. Velmi rád jsem si sedl na gaučik, přilepil oči na obrazovku a čekal, který tým vyhoří. ()

blackrain

Při tomhle jsem se vždycky nasmála. Super mezinárodní hra se šílenými úkoly a překážkovými dráhami. Výborný byl český komentář. Pamatuji si,že pořadem provázela Martina Adamcová a Marcela Augustová. ()

Pragrik

Prostě kultovní soutěž mého mládí.tj a jak já sem fandil Čechům a k tomu, když tam byli lidi kousek od mýho města a byli i ve finále...jj škoda že už je nedávají... ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu