Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Millanium

Jednou za čas mě nějaký romantický film dostane tak, že zapomenu na mojí diváckou náročnou povahu a jen se tak spokojeně dívám. "Určitě možná" je o vyprávění dceři o tom, jak její otec potkal svojí matku s tím, že celý film ani mi nevíme, kdo její matka nakonec bude. Nebýt i na mě TAK přeidealizovaného a přeslazeného konce dávám 5* ()

anusha

pacil sa mi hlavne zaciatok cim to slo dalej tak tym menej ma to bavilo ... nooo za ten zaciatok 4* stale si to predsa mozem pozriet znova do polovice ;-)) ()

Timak

Nemůžu jinak. Tohle je prostě super film. Uznávám, že hodně tomu pomáhá Ryan Reynolds a taky ten konec. Jsem byl z toho všeho nějakej zmatenej a během posledních 15ti minut jsem myslel na 3 různé varianty konce. Nakonec to dopadlo úplně jinak .. Slabších 5* i když Isla Fisher překonala obě slavnější kolegyně. Za její výkon bych dal klidně 7* =) ()

tere.z

Will Hayes byl v roce 1992 venkovský balík, který neznal Kurta Cobaina a chtěl se stát prezidentem Spojených států. V roce 2009 se rozvádí se svou ženou a při té příležitosti vypráví své osmileté dceři (velice roztomilá a velice přemoudřelá Abigail Breslin) příběh à la How I Met Your Mother. Kolem Willa se točily tři důležité ženy – jeho školní láska, blonďatá Emily (Elizabeth Banks), žena vamp Summer (skvělá Rachel Weisz) a rozpustilá April (nepitvořící se Isla Fisher). Která je ona Matka? Netradiční uchopení příběhu, výborní herci, povedené dialogy… to všechno ze začátku nasvědčovalo, že se jedná o příjemnou romantickou komedii (i když komedie není úplně dobrý výraz, komediálního na Určitě, možná totiž není skoro nic), bohužel začíná film v půlce ztrácet tempo (no dobře, občas vyloženě nudí) a na konci nezbyde nic víc než průměrný romantický film (nenadchne, neurazí je sice klišé, ale tady platí na sto procent). Ovšem na zimní odpoledne velmi dobré! (a v některých momentech dokonce hrozí pěkně silné dojmutí!) ()

zdenny

Mozaika milostných avantýr lemující základní dějovou linii. Nebylo to špatné, ale do čtyř hvězd mi tam něco chybí. Ale to něco neumím pojmenovat. Možná kdyby hlavního představitele nehrál R. Reynolds, ale třeba B. Affleck, který je mi sympatičtější. Možná kdyby jednu z dívek nehrála E. Banks, která je bezesporu atraktivní, mne ale nikterak nepřitahuje. Abigail je šikulka. Závěr byl trošku dojáček a nedal se stoprocentně odhadnout. Nevím tedy, co si v konečném výsledku mám myslet. Kdyby tam bylo to, co mi tam chybí, dal bych čtyři hvězdy. Určitě... možná. ()

hroubek

Člověku se přisledování asi nejvíce vybaví jeden nejmenovaný seriál, který má podobné téma.Což mi vůbec nevadilo, protože film respektivě příběh je vyprávěn velmi romantickým způsobem a okořeněn o drobné fóry a vtipy.Reynolds je sympaták a člověku nedělá žádný problém mu uvěřit.Pravou výhrou filmu jsou tři potenciální maminy v podaní Banks-Fisher-Weisz kde každá je velmi zajímavá a rozdílná.A znovu jsem byl přesvědčen o hereckém talentu Abigail Breslin, která je jako dítě správně roztomilá ale né trapná.Příjemná romantická komedie na večír, která sice má předvídatelný konec a pár chyb ale to jí s radostí odpustíte. ()

VanTom

Začátek mi připadal lehce uměle vykonstruovaný a křečovitě tlačený „sexuálním“ humorem, nicméně postupně (jsem) se uvolnil, jelikož sympaťák Ryan Reynolds dokázal být pohotově vtipný i pohodově přirozený. A především všechny 3 jeho osudové lásky mě jednoduše okouzlily (včetně 4., maličké Abigail Breslin), konec i krásně dojmul (pravá kniha Jane Eyre). ()

svobik

Ryan Reynolds je borec a Isla Fisher nejvíc sexy herečka Hollywoodu (jen se podívejte jak je cute). Určitě, možná by sice potřebovalo o pár minut zkrátit, na ploše necelých dvou hodin ale nabídne skvěle vybalancovanou romanci, u které se budete náramně bavit. Velmi silných 70%. Více zde ()

Ichabod

Dobře napsané dialogy posouvají romantickou zápletku velmi chytře a ještě ji kombinují méně v žánru využívaným politickým prostředím. Reynolds je fajn (čím dál větší hvězda a zatím nevadí) a jeho "čtyři" ženy jsou do jedné skvělé. Fisher je příjemná a né blbka jako obvykle, Weisz zase velmi výrazná a silná jako vždy, Breslin je roztomilá a opět na svůj věk napřed a Banks nedostala moc prostoru, ale i tak skvěle doplňuje ostatní (každá je z jiného těsta). Film nemá na Love Actually nebo Holiday, ale to je dané spíše neokázalostí a staví JEN na skvělých dialozích, což mu vyčítat nebudu, ale na druhou stranu zase mne snímek (možná diký tomu) tak nepohltil Památná věta : "I don´t have time for that pain..." Jo, a film není žádná komedie, ani trochu. ()

IvyH

První dojem z této romantické komedie byl opravdu veliký, hodnocení tak kolem 80%, po měsíci jsem se však na film dívala znovu a tři hvězdičky mi přijdou akorát. Zajímavý námět, ale místy velmi rozvleklé. ()

greetchen

Dospělejší romantická komedie s příjemným hereckým obsazením, která na bolavou duši působí jak tabulka čokolády. ()

D28

Ha-ha-ha, no to je ale sranda mať deti s tými, ktorých nemilujeme.Či tá pravá romantika? S nemasným-neslaným hlavným hrdinom ale ťažko dokázať čokoľvek,vrátane dobrého filmu.Naozaj by ma zaujímalo, čo na ostatných tak zapôsobilo, pekné tváre predsa nestačia a veľa zbytočných slov zasa ruší. ()

Myrreczech

Nádherný příběh podaný krásným způsobem a ještě lépe zakončený. O 100% jinde oproti klasickým romantickým komediím. Jen škoda, že je jasné s kým nakonec Ryan skončí, ale to mi na spokojenosti neubere. Originální, zábavné a plné lásky. ()

blackJag

K filmu jsem se dostal se zpožděním, ale i tak jej pasuji za jeden z nejlepších romantických filmů (ne-li nejlepší), na který jsem v cca ročním intervalu narazil. A ono se to na první pohled ani nezdálo. Dobře napsané (bez zbytečného patosu a hýkání), dobře zahrané (překvapivě umírněný Reynolds), dobře zrežírované (na dvd jsou vynechané scény a i ty jsou fajn a ve filmu klidně mohly být). Pokud mi na filmu něco vadilo, byly to jen nepodstatné maličkosti. II Scénář: Adam Brooks. 85% ()

ganz

Zajímavý koncept, zajímavé provedení, ale Ryan Reynolds mi prostě nějak nesedl. Je to film, který se nestydí za to, že není vůbec ničím originální, na druhou stranu ale zase nesklouzává do ohraných klišé a celou dobu se docela drží... 3,5* ()

Ev.D.

,,Tati, nemůžu uvěřit ,že jsi kouřil, pil a byl taková děvka!" Pohodový film na večer. Ryan Reynolds působil moc sympaticky a Maya svou roli zahrála fakt moc dobře. Od začátku jsem byla pro April tak jsem spokojená :) ()

V.Silver

Tohle mi přesně sedlo do noty. Oblíbení herci, dobrý příběh, hezky promyšlené, vtipné, milé i hodně ze života. Místo Báječných světů Shopaholiků a podobných hovadin bych prosil více takovýchto filmů, u kterých si nejen odpočinu, ale i pobavím a dokonce, možná :), i něco odnesu. 100% P.S. Podívejte se, kdo k tomu skládal hudbu ;) ()