Randy Daytona (Dan Fogler), byl okouzlující a slavný ping-pongový šampión. Jeho kariéra skončila, když se po vraždě otce zhroutil na olympiádě. Po čase je kontaktován FBI s žádostí, aby infiltroval nebezpečnou ilegální ping-pongovou organizaci. Jejím bossem je vrah jeho otce, nádherně odporný a zlý Feng (Christopher Walken). Ten pořádá tajný nezákonný turnaj v ping-pongu, kde jediným pravidlem je, že žádná pravidla nejsou. V sázce je život a smrt, ale Randy je tentokrát připraven zasmečovat...

Roli nelítostného bosse Fenga si užívá jeden z nejslavnějších hollywoodských záporáků Christopher Walken (Oscar za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli v dramatu Lovec jelenů, nominace na Oscara za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli ve Spielbergově krimi komedii Chyť mě, když to dokážeš). (oficiální text distributora)

Grizzly

parodie na filmy typu Krvavy sport, ale misto bojoveho umeni jde o ping pong...neni to sice trapne, ale bohuzel ani vtipne...vsechno tak nejak vysumelo do prazdna...bohuzel ()

Rehooo

Sportovní komedie o ping pongu, tak na to sem se těšil. A očekávání bylo splněno. Film co neurazí, ale také nějak nepřekvapí. Pohodový film na nudný večer. ()

ViktorEl

Neviem čo dobré napísať o tomto filme. A nechápem prečo 53%? Za čo? Za tie 90 minút trápností, pri ktorých sa divák asi ťažko zasmeje, alebo za nesympatického Dana Foglera? Podľa mňa strata času si tento nepodarený film, ktorý sa snaží byť komédiou pustiť. A ešte k tomu kazia dobrú hru! Námet dobrý, ale film na nič. 15% ()

kowalski

No místy docela vtipné a místy zase velice trapné scény. Dal bych ** ale dám ***. Je to originální parodie na filmy o nelegálních bojovích zápasech a je tam přehršel vtipných odkazů na různé filmy. ()

vtelenie odpad!

5% - neviem, kde som vzal tolko síl, aby som to vobec dopozeral. snad, zo soku, ze som taku picovinu uz fakt dlho nevidel. 5% davam iba kvoli Walkenovi, inak je to odpad. ()

JohnDick

Jedna hvězdička, protože ten humor je fakt hloupej a zásmal jsem se asi dvakrát, druhá hvězdička za krásnou Maggie Q a Christophera Walkena (je to borec). ()

Jeremiah

Jako parodie je tento film jistě velmi kvalitní. Jelikož však nejsem příznivcem této kategorie filmů, nemohu dát více než 2 * . ()

Joll

Je to sice bláznivý až moc, ale vůbec to není špatný :D. K Blades of Glory tomu eště něco chybí, ale zas pro mě lepší než přehršel teenagerovských komedií.Sečteno podtrženo čistej průměr, jen škoda, že Terry Crews nedostal víc prostoru :) ()

Vodny

Zklamání jako prase. Tlusťoch, který si myslí, že může zahrát Jacka Blacka je vesměs trapný, nemá takové charizma a cit pro vtip. Chtěl jsem dát odpad, ale pak jsem si vzpomněl, že jsem se asi 3x zasmál. . Zajímavý nápad s ping-pongem je zničen nulovou pointou ve vtipech a podprůměrnými gagy. Závěrečný klip v titulcích je lepší než celý film. Abych si spravil chuť, jdu si pustit špičkový Dodgeball. Od něj by se mohl pan režisér Garant učit. ()

Darkslayer

Rozpačité 3*. Je to hluposť až to bolí a dosť často trápna. Na druhú stranu tam ale boli momenty, keď som sa šiel z tej blbosti popukať od smiechu (v dobrom slova zmysle). Plusom je taktiež skvelý vizuál v podobe Maggie Q. Verdik : Relatívne pozerateľné. ()

Hapretor odpad!

Total píčovina. Sakra, proč jsem to vlastně dokoukal? Z těch rádoby vtipných komedií se řadí mezi nejtrapnější. Někdy opravdu nechápu, jak se kvalitní herec/herci nechají uvrtat do takovýchto hovadin. Vždyť jim to jen musí kazit pověst. Myslel jsem si, že aspoň uvidím nějaké hezké triky v pink-ponku, ale je to jen na vytvoření rádoby originálního story, který je stejně úplně ujetý, vtipný leda tak pro retarda nebo člověka bez vkusu. Že si nedaj pokoj! ()

DHDV

Sem tak nějaká dobrá kravinka, která mě docela silně pobavila jinak je to typická americká komedie, které dojde ke konci dech… Ale opravdu sem tam pobaví…Ale nic nového pod sluncem/ale krásná Maggie Q je pokaždé krásná :) ()

Karasman

Obcas lituju, ze tu nejde hodnotit od 1 do 10, protoze 3* jsou malo, 4* zase moc. Kazdopadne Balls of Fury je nenarocka komedie s prumernym zpracovani, ale nekolika vytecnymi hlody. 70% ()

Melly.pro

Tak tohle bylo trochu toho ultra nasilí. Hodně slušná trapárna, jediny dobry na tomhle filmu je Maggie Q, a to ne kvuli výkonu ale je to prostě dobrá buchta.. ()

smrtacik

Dan Fogler tú svoju úlohu akosi netrafil a viem si určite predstaviť niekoľko alternatív na jeho miesto. Sekundovať sa mu snaží Christopher Walken (Oscar za Lovca jeleňov), ale v tej čínskej maškaráde pôsobí skôr smiešne ako zábavne, neviem s akým zámerom bral takúto úlohu. Na filme by sa v konečnom dôsledku dali nájsť dve pozitívne veci. Tou prvou sú pingpongové súboje, ktoré sú chvíľami naozaj efektné, bohužiaľ za to vďačíme najme trikárom a choreografom. Tou druhou je postavička Maggie Wong (Maggie Q), ktorá aspoň na chvíľu dokázala oživiť tento nezáživný filmový počin. Bolo sa na ňu naozaj radosť dívať. Keď sa zamyslím nad konštatovaním, že ona bolo to, čo mi najviac utkvelo v pamäti z tohto filmu, je to dosť na zamyslenie. V záverečnom zhrnutí sa zmôžem len na konštatovanie, že z tohto originálneho námetu sa dalo ťažiť oveľa viac, takto z toho vznikla nudná, trápna a nezáživná zlátanina, na ktorú zabudnete ešte pred skončením jej titulkov a nezachránilo by ju ani hosťovanie Chucka Norrisa. Hodnotenie: 30% ()

Torgal

Miestami geniálne, miestami trápne, väčšinu času však celkom vtipné guilty pleasure, pri sledovaní ktorého som si spomenul na Zoolandera. Jeho kvalít tento snímok napokon nedosiahol, ale aj tak pobavil veľmi dobre a na pár scén len tak nezabudnem (panda). 6/10 ()

PEZ

Ping-pong v hlavnej ulohe, uz len za to treba dat plusove body. :) Par vydarenych vtipkov, k tomu dobre zodve camea a skvely zloduch Christopher Walken. Maggie Q zlata. V pohode oddychovka, nic extra, ale pobavi. 7/10 ()