Randy Daytona (Dan Fogler), byl okouzlující a slavný ping-pongový šampión. Jeho kariéra skončila, když se po vraždě otce zhroutil na olympiádě. Po čase je kontaktován FBI s žádostí, aby infiltroval nebezpečnou ilegální ping-pongovou organizaci. Jejím bossem je vrah jeho otce, nádherně odporný a zlý Feng (Christopher Walken). Ten pořádá tajný nezákonný turnaj v ping-pongu, kde jediným pravidlem je, že žádná pravidla nejsou. V sázce je život a smrt, ale Randy je tentokrát připraven zasmečovat...

Roli nelítostného bosse Fenga si užívá jeden z nejslavnějších hollywoodských záporáků Christopher Walken (Oscar za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli v dramatu Lovec jelenů, nominace na Oscara za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli ve Spielbergově krimi komedii Chyť mě, když to dokážeš). (oficiální text distributora)

Ridick

skoda skoda...prevelika skoda....o ping pongu tu film ete nebol, a mohol byt celkom dobry, keby tam aj ten ping pong ukazali vo vacsom formate. tak je to akurat smecka blbych gagov s podobnym demetizmom ako bol v beerfeste... ()

JJ.Gibson

Neskutečně trápný pokus o film, s tématikou ping pongu. Bez špetky humoru! Hlavní aktéři byli k pláči! Opravdu děs! Tak špatnou "komedii" jsem už dlouho neviděl!!!! A doufám, že už nikdy neuvidim!!! ()

Baronne

Je to dost béčkovej film, o tom žádná, škoda že to neni udělaný čistě jako sportovní comedy film, sere to tam dost ta přiblblá akce, střílení a všechny kraviny okolo. Jinak si myslim, že kdyby takhle zbytečně necpali dva žánry dohromady, mohlo to bejt na úrovni Vybíjený. Stejně to hodnotim docela kladně, párkrát jsem se zasmál, a Fogler, Walken, Maggie a hlavně TERRY CREWS byli awesome. ()

qualkalim

Vyloženě jsem se zasmál asi jen dvakrát, ale že bych nevýslovně trpěl? To také ne... Foglera vyměnit za Jacka Blacka, Walkena ponechat, vyvarovat se trapných pádů a "přesdržek", a je to pěkná, neurážející sedmička... Takto je to za 5/10 a body k dobru přidává jen neskutečně sexy Maggie Q. :) ()

kaylin

Snímek "Skóruj" vypráví příběh o Randym Daytonovi, což byl nadějný talent, možná nejlepší hráč na světě, který ale doplatil na to, že jeho otec (mimochodem Robert Patrick, kterého teď vidím velmi často, např. "Ganster Squad - Lovci mafie" nebo "Jayne Mansfield's Car") si vsadil. Celá jeho kariéra jde do háje, tatík umírá a my se posouváme o devatenáct let dál, abychom zjistili, že Randy je loser, který se snaží uživit v kabaretní show. Naštěstí mu osud přeje a nepřeje zároveň. Ze show je vyhozen, ale objevuje se člověk, který ho má zase přivést ke skutečnému ping pongu, k zápasům. Má se konat obrovský turnaj, kde budou ti skutečně nejlepší a Randy by se tam měl dostat jako špión, který má odhalit vraha otce, tajemného Fenga. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/03/skoruj-2007-20.html ()

Dexter1

Taký Krvavý šport len s ping-pongovou tématikou. Film mal veľmi dobre našliapnuté na plno výborných vtipov, ktoré však zostali nevyužité a svoj potenciál nedotiahli kam až mohli. Ale svojou atmosférou a tým, že je to taká poklona akčným peckám z rokov 80-tych si u mňa dokázali vypingpongovať 3*. ()

Cl3ricK

Jakožto fanoušek ping-pongu, jsem vděčný za jakýkoliv film o tomhle sportu. I když je takhle, jakto říct, střeštěný. Rozhodně je dobře zvolená délka. Skóruj příjemně utekl jako voda. Sranda byla, ale některé věcy byly dost uspěchané. Randyho trénink, rychle nabitý vztah s naprosto sexy Maggie Q. Prostě taková jednohubka za 3*. ()

dezorz

Keby to natocili v HK, mali by sme dych berucejsie akcne ping-pong-fu sceny. Keby to natocil v Japonsku, mali by sme uveritelensjie, prepracovanejsi film. Kedze to natocili v US, mame le implicitne primitivny humor s cinskym nadychom. ()

Pugo

Pripomínalo mi to trocha Vybijanú. Ale tá je o minimálne triedu lepšia. Prečo? Lebo mala charizmatických hercov a vynikajúce gagy a vtipy. Tu film nepotiahne ani Walken, hoci hrá dobre. Fogler je v niektorých scénach úplne trápny ( viď stupídnu hudobnú vložku - vtedy som sa už aj ja cítil trápne ). A strašne ma iritovali niektoré nelogické veci ako napr. vzťah medzi Foglerom a Maggie Q. Plus úplne nezvládnutý finish ako po filmovej tak aj po technickej stránke ( hlavne strih ). ()

bukowski83

Blbé jak Hanychová po třech panácích, ale místy vtipné svou tupostí hnanou do extrému, jediným velkým plusem je Maggie Q, která je sexy as hell. ()

Flynn

Když jsem tady viděl nizká hodnocení, říkal jsem si, přece to nemůže být až tak slabé, ne když jsem se u traileru nasmál více než u některých celých komedií. Ale bohužel je to pravda, Balls Of Fury jsou slabé až to místy zamrzí, vtípky se slepým učitelem jsou zábavné tak jednou a to už si člověk říká že už to viděl a tvůrci se nestydí to užít během filmu xkrát, nejlepší scénky jsou prostě v traileru a celý film je jen nabalená nuda na těch pár stěžejních scének. Zklamání jak hrom... docela jsem čuměl že takový film šel do kin, kde se hrabe na Blades Of Glory a to to šlo jen na DVD. ()

Redík

Sportovně akční komedie, která se zvrtla spíše na parodii sportovního a akčního žánru. Film rychle uteče a člověk se u něj nenudí. Jako bonus člověk dostane krásnou Maggie Q a dobrého Ch. Walkena, vynikající je však postava německého stolního tenisty Karla Wolfschtagga, ztvárněna jedním ze scénáristů - Thomas Lennon. Škoda málo rozvinuté tréninkové fáze, kde není vidět žádný pokrok hlavního hrdiny a nastupuje rovnou na turnaj smrti, bez toho aby divák viděl nějaké trénikové zlepšení. Dalo se vložit dálších pár gagů nebo parodie na jiné známé sportovní filmy. 65% - Now ping-pong or as the chinese said ... ping-pong. ()

campix

Sportovní filmy mám opravdu rád a sportovní komedií taky nikdy nepohrdnu. I když je zde ping pong občas lehce upozaděn a Dan Fogler opravdu není typem chlápka na kterého bych se rád koukal, tak stejně mi z Balls of Fury vyjde příjemná, pohodová komedie na zkrácení dlouhé chvíle. Dá se říci, že většina vtipků funguje a jen občas se najde nějaký opravdu špatný. Walken je zde super a i díky němu mi vychází čistý průměr, který i na podruhé nenudil. ()

Martrix

Do šablony, ze kterých vznikl film jako byl třeba Krvavý sport, zasadili scénáristi komickou postavičku, která se neohání pěstmi, ale pingpongovou raketou. A přestože je ping pong vcelku mírumilovný sport, projde hlavní hrdina vším, co toto schéma akčního žánru obsahuje. Trénink mistrem, milostnou zápletku, kvalifikační souboj s obávaným protivníkem, setkání se zákeřným záporákem, souboji i finální bitvou. Připomínám, že pořád je řeč o stolním tenisu. Zní to vcelku zábavně a místy to opravdu zábavné je, ale pro mě to bylo často trochu pitomé. Tím, že se tvůrci pustili po zcela jasné přímce, mohli překvapovat pouze šikovně nastraženými vtípky. O což se zjevně pokusili, ale problém je v tom, že i ty vtípky byly provoplánovité, takže ne tak úplně legrační. Asi budu muset při nejbližší příležitosti, někoho kopnout do rozkroku; třeba tenhle fór nepochopím, dokud to nevyzkouším. Takže oceňuji snahu, ale není to dost potrhlé na to, abych aspoň žasl nad drzostí režiséra, ani dost chytré na to, abych se opravdu bavil. ()

Juto

Nezáživná pingpongová komédia, ktorá sa odráža od plochého homoru. Ale, aby som bol spravodlivý tak prvá polovica filmu je mierne zábavná. 5,5/10 ()

Maty85

Co říct.... Další z řad bláznivých komedií. Celkem sem se i pobavil,námět pingpongu velice zajímavý :-)) slušný 3 * ()

emo

Ono je to v podstate shit, ale zato veľmi zábavný. Keď fakt nemáte nič lepšie po ruke, tak to skúste... Walken nemá chybu! ()

Icefist

Dost šílená komedie, která by se možná vzdáleně mohla porovnávat s Vybíjenou. Ovšem tam, kde na mě ve Vybíjené humor působil, tak tady nic. Pár fórů je nadprůměrnejch, ale velký procento jich taky vyšumělo do prázdna. Ani herecký obsazení nic moc- neni tu nikdo (s výjimkou Terryho Crewse a jeho skvělym představení při cestě ke stolu na zápas) kdo by mě vyloženě zaujal a film táhnul. Malý ovšem bezvýznamný plus za hudbu Def Leppard. 50 % Oblíbená část- Foglerova hláška po výhře nad Drakem a obstoupení bandou mizerů ()