Randy Daytona (Dan Fogler), byl okouzlující a slavný ping-pongový šampión. Jeho kariéra skončila, když se po vraždě otce zhroutil na olympiádě. Po čase je kontaktován FBI s žádostí, aby infiltroval nebezpečnou ilegální ping-pongovou organizaci. Jejím bossem je vrah jeho otce, nádherně odporný a zlý Feng (Christopher Walken). Ten pořádá tajný nezákonný turnaj v ping-pongu, kde jediným pravidlem je, že žádná pravidla nejsou. V sázce je život a smrt, ale Randy je tentokrát připraven zasmečovat...

Roli nelítostného bosse Fenga si užívá jeden z nejslavnějších hollywoodských záporáků Christopher Walken (Oscar za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli v dramatu Lovec jelenů, nominace na Oscara za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli ve Spielbergově krimi komedii Chyť mě, když to dokážeš). (oficiální text distributora)

CrazymanM

Velmi prostinká až stupidní komedie,moc jsem se nenasmál!Některým hercům se až divím,v čem jsou schopni hrát(např.Walken,Tagawa)!!! ()

hrumsrt

Casting hrozný, příběh naprostá tragédie.. Takhle zprznit mnou oblíbený ping pong! Humor nepochopím, ani jednou jsem se nezasmál. Aspoň nějaká kreativní snaha, ale sportovní komedie zahnaná ad absurdum nemůže takhle fungovat. Gradace je zcela úděsná s nejtrapnějším emocionálním vyvrcholením! Nuda, nuda a zase nuda! Být to kterýkoli jiný sport, tak se ani nerozmýšlím a odpad je jistý, ale s přimhouřením obou očí a že aspoň na samotnou hru a trénink se dalo dívat. 10% ()

Danielitto

Trochu vtipný, trochu originální, ale jinak moc hezký a milý film, a PRO MILOVNÍKY PING-PONGU jako jsem já JASNÁ VOLBA! Mortal kombat u stolu s míčkem a pálkami! ()

david666

No ještě, že tady jsou sem tam záběry ze zápasů. Jinak teda podprůměrný film. Co tady dělá CHr.Walken? "Vyzdvihnul" bych taky herectví agenta FBI - to byl děs:-) ()

dG!

Průměrná americká komedie, občas vtipná (hlavně nevidomý učitel pingpongu ala Yoda). Koukat se na to dá, ale existuje mnohem víc inteligentnějších a vtipnějších komedií. 50% ()

oSiSko odpad!

Jeden z najstupídnejších filmov aký som kedy videl. Na tomto sa môže zasmiať len veľmi jednoduchý človek. ()

4sAd

Nejsem si příliš jist tím, co režisér a scénárista tímto dílem zamýšlel. Po shlédnutí traileru jsem byl pln obav, že to co jsem viděl je vrchol veškerého dění. Nerad lámu nad něčím hůl hned ze začátku a proto jsem tomuto filmu ještě dal šanci. Ze začátku relativně slušné tempo (kompaktní vysílačky, u kterých jsem uvažoval nad dámskou verzí), ale poté krutý pád k zemi ve formě čehosi, co ani nedokážu nazvat. Co to jako mělo být? Nakonec jsem se ze zásady, že film se ani v kině před koncem nevypíná, dokoukal. Plusová hvězdička za ping-pong. "Komedie, která má koule" o ně zřejmě někde přišla. 2,5* ()

Vig

Jediným cílem bylo jistě parodovat a rozesmát. To se jim myslím zadařilo. Nebudu hodnotit po stránce ping-pongu o tom ten film není, ale musím si někdy zahrát vařečkou :) Líbila se mi postava mistra Wonga, ten stál vskutku za to. ()

Majklkm

Typický americký kýč! Komedie, ve které se nenajde snad nic k zasmání. Jedna hvězdička za skvělé triky při ping-pongových soubojích. To byla asi jediná pozitivní věc na tomhle braku, která jej zachránila před tím, aby u mě nespadla do odpadu. ()

Himbajz

Je to hrozná lůzrkomedie. Ale, vzhledem k tomu, že jsem film zhlédl během pracovní doby - asi na 3x, tak mohu říci, že, když se na to podíváte, tak určitě neumřete a světe div si, asi to i dokoukáte. Asi kvůli Maggi Q :-) Taková tak B komedie, kterou si pustíte, když zrovna nedosáhnete na ovladač. ()

Pythonator

Mohla to být skvělá ujetá komedie, protože námět je ujetě slibný. Zůstalo bohužel jen u průměru, vtipů je docela málo a dokonce i ta ujetost se drží na uzdě. Dan Fogler je jeden z těch sympatických tlouštíků, u kterých mi ani nevadí, že jsou tlustí. Film se ovšem musí vidět díky roličce Jasona Scotta Leeho a především díky dvěma jménům, která tomu dodávají neskutečné kouzlo. Jedním z nich je Maggie Q, což je roštěnka k pohledání a pohled na její tělo oblaží oko i v daleko horších filmech, a druhým jménem je pak Christopher Walken, který je jako vždy vynikající. Každopádně je to příjemná komedie ukazující, co všechno může ping-pong být. ()

burson

in the world of underground table tennis....uz len ten napad je dost blaznivy, ze to musi fungovat.niekto tento film bude milovat a niekto nenavidiet.mne sa pacil.je to navrat k old school komediam typu blaznive strely alebo hot shots.urcite sa oplati pozriet. ()

Marlow2

Nakonec po chvilce rozmýšlení zda dvě nebo tři hvězdy jsem dal 3. Hodně mě bavilo podání stolního tenisu jako akčního a žřivotu nebzpečného sportu. Takový Krvavý sport, kde místo kopů lítají ping pongvé míčky. Škoda těch trapných vtipů, které to schazují o třídu níž, tenhle námět mel na víc. ()

Sofius

Tohle je velmi oldschool film, což je především způsobeno jeho předlohou. Pokud si chcete film užít co nejvíce, nejlépe se nejprve podívejte na Bruce Leeho klasiku Enter the Dragon, jenž je inspirací pro Balls of Fury. Bez znalosti předlohy může být hodně narážek nepochopeno. Jakožto znalec klasických kung fu filmů jsem se bavil nad očekávání, ale pro ty, kteří nejsou příznivci tohoto žánru, to bude spíše taková podivná crazy komedie. Mimochodem inspirací pro název filmu je další film Bruce Leeho, Fists of Fury. ()