Randy Daytona (Dan Fogler), byl okouzlující a slavný ping-pongový šampión. Jeho kariéra skončila, když se po vraždě otce zhroutil na olympiádě. Po čase je kontaktován FBI s žádostí, aby infiltroval nebezpečnou ilegální ping-pongovou organizaci. Jejím bossem je vrah jeho otce, nádherně odporný a zlý Feng (Christopher Walken). Ten pořádá tajný nezákonný turnaj v ping-pongu, kde jediným pravidlem je, že žádná pravidla nejsou. V sázce je život a smrt, ale Randy je tentokrát připraven zasmečovat...

Roli nelítostného bosse Fenga si užívá jeden z nejslavnějších hollywoodských záporáků Christopher Walken (Oscar za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli v dramatu Lovec jelenů, nominace na Oscara za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli ve Spielbergově krimi komedii Chyť mě, když to dokážeš). (oficiální text distributora)

SHI-SHA

První polovina filmu mě opravdu bavila, je to taková klasická sportovní parodie se vším všudy. Ale to bylo tvůrcům zřejmě málo, tak se rozhodli, že z filmu ještě navíc udělají i parodii na kung-fu filmy a bijáky typu Mortal-Kombat. Tady už to začalo hodně pokulhávat a z příjemné parodie se hodně rychle stane úplná fraška. Přesto to byla docela příjemná oddychovka a obsadit roli hlavního záporáka Christopherem Walkenem není nikdy špatná volba. ()

stOKYi

Možno je to tým že mám rád Def Leppard a ich "Pour some suger on me" obzvlášť a možno je to tým že hrávam ping pong a možno je to tým že mám rád rýchly humor. Myslím si, že je to oveľa lepšie ako tie fekálne a teen komédie. Ja som to videl dokonca tri krát a vždy ma to bavilo a niektoré absurdné a odveci scény boli fakt zábavné. Veľa inteligencie tam samozrejme hľadať nemôžeme, skôr je to na štýl režisérov ZAZ čo je u mňa plus. ()

E=mc2

bavil som sa :) Starý dobrý štýl paródie ala horúce strely..Určite zábavnejšie než najnovšie časti Scary Movie. ()

trojúhelník

S odstupem pár let musím přiznat, že nebýt to o pingpongu, aspirovalo by to na odpad. Ale v kině jsem na tom byl se spoluhráči-pingpongáři myslím 3x :D ()

Beky

Zoufalost nad zoufalost!!!..takovou sračku jsem si o Vánocích neměl pouštět!!!..ta jedna hvězdička je jen za to, že existujou ještě víc nekoukatelné filmy.....teda aspoň doufám!!!..a za to, že hlavní zápletka je velice originální a v rukou jiného režiséra by nemusela dopadnout špatně!!!...vzpomeňme si na Vybíjenou:)!!...já miluju šílené filmy, ale tenhle je brutálně nudnej a ani těch pár podařených scén s ping pongem mě nedonutí smýšlet lépe!!..už nikdy nebudu film hodnotit podle jednotlivých scén, ale pouze jen jako celek!! Tady je všechno naprosto trapný a nevtipný, přísahám, že ani jednou jsem se nezasmál!!!:(..hlavní hrdina vypadá jako prase s trvalou, každou chvíli jsem čekal kdy začne chrochtat....strašnej film prostě!!!..ale jelikož na mě už čeká kapr, tak končim!!! Jednou větou: Jinak všem milovníkům filmu přeju super Vánoce a spoustu dobrých filmů v roce 2008!!! ()

-dRaGoN-

Před Semi-Pro, které vypadá jako cokoliv jen ne sranda jsem nemohl odolat pingpongovému Skóruj a nelituju. Když si odmyslím jednoduchý příběh, tak jsem se vcelku královsky bavil. Srandy kopec, nádherné kostýmy (obzvlášť Christopherovi :), kulisy a parádní hudební doprovod. Super. Well, doh!? What part of sudden review didn't you understand? 75% ()

T-pack

Místy možná trochu hluché a scény s umírajícími do komedie přeci jenom zakomponovali trochu nešikovně. Přesto to má furt formát šílené americké komedie, která splní svůj účel. Co musím (na tomhle typu filmu) pochválit, byli herci - do vážnýho filmu bych je všechny neviděl, ale tady se jejich talent projeví. Vyjímkou je samozřejmě Walken, i když v tomto snímku se tolik zase neukázal. Možná schnu - bývaly časy, kdybych dal pět... zdá se ale, že už po všech druzích filmu žádám něco komplexnějšího. Malé plus za cameo Masi Oka... ()

demented

Ja mám takéto kravinky proste rád. Bláznivý dej, krajne nesympatický hlavný hrdina :), záporák, ktorý má prinajmenšom o "kolečko navíc", plejáda viac či menej (skôr viac) obskurných postavičiek, zo všetkých strán hrá Def Leppard...no a ping pong :) Sympatické je, že film sa s ničím nesere a ide na vec hneď od zazačiatku. No a Christopher Walken je boží - "What part of Sudden Death you didn´t understand?" ()

PanFilmov

Tak dobre ako na tomto filme som sa už dávno nezasmial na žiadnom filme, proste to bola hodina a pol non-stop rehotania:)brutálny film aj čo sa deja a hereckých výkonov týka, odo mňa jednoznačne 100%!!! ()

hroubek

Příjemná odechovka, která Vás přímo prosí abyste vypnuli mozek a smáli se šíleným vtipům.Film mě přišel jako kombinace Vybíjené a Žhavých výstřelů 2 jen o moc horší.Mile mě potěšilo, že tam nebyl žádný vtip o exkrementech a fekalií a pokud byl tak jsem ho nezaznamenal.Herci příjemně přehrávají,trenik jevtipný a ping-pongové matche jsou fajn a k tomu všemu to Maggie Q sluší.Není to film co si bude pouštět pořád dokola ale pokud si chcete odpočinout tak tímhle filmem nic nezkazíte. ()

sskrblik

Jednou vidět to bohatě stačí a i kdyby jste to neviděli, tak se nic neděje. Není to až tak nechutně blbý jak se může na první pohled zdát. Ukazuje to tak trochu absurditu sportu, který se bere někdy až moc vážně... ()

ganz

Kdyby jsme byli ve škole bylo by to za 3, prostě dobré, místy trapné, místy dobré. Přišli jsme do kina asi až 20 minut po začátku a vůec to nevadilo. Pokud jste schopni vypnout mozek a pouze sledovat obraz jako zombie, pobavíte se. Pokud si ujíždíte na bláznivých komediích, pobavíte se. Za jiných okolností film nedoporučuji. 50% ()

Spock

Nevím jestli to je v dnešní době nějaká móda točit filmy ze sportovního prostředí, viděl jsme j už několik podobných kousků, ale tento se moc nepovedl. Hlavní hrdina i záporák se do svých rolí sice hodí velmi dobře, stejně jako „šílený hráč“ z Východního Německa, bohužel však vtípky tvůrců nevyloudily na mé tváři příliš úsměvu. Ani sympatický trenérova dcera to nemůže zachránit. Pokud se chcete pobavit u komedie ze sportovního prostředí, tak vám osobně doporučuji Blades of Glory. ()

P1tr

Nečekal jsem zázraky, které se nakonec ani nedostavily. Průměrná komedie, která stojí na komediálních hereckých výkonech. Rozhodně se z tématu dalo vytěžit více,ale to už je bohužel úděl dvojice Lennon-Garant: dobré nápady,ovšem realizace zdaleka nenaplňuje ambice. Snad příště... ()

hot_spot

Bezzubá a těžkopádná jednohubka, se kterou bohužel nic nezmůže ani Christopher Walken, natož ta upachtěná kopírka Jacka Blacka v hlavní roli... ()

jenik71

V několika málo momentech se člověk možná zasměje, jinak je to typická americká pitomost. Možná mají amíci vztek sami na sebe, že v ping pongu rozhodně nejsou světovou velmocí. ()