Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Nathalie

Knocked OUT...Mladá ambiciózní kráska se nečekaně octne v očekávání s tím nejhorším moulou ve státě Kalifornie a variace na Shreka-aneb Jak kultivovat odporného losera do bábovky vzorného taťuldy- začíná. První půlhodinu mi to připadalo jako ta nejdelší a nejpřesvědčivější reklama na antikoncepci a abstinenci. Ale i ta adorace průměrnosti a la "obézní vulgární ňouma má zlaté srdce" se nakonec stala snesitelnou, dialogy jsou výborně odposlouchané a legrace s dětmi, otcem, mezi sestrami a nebo na pánské jízdě ve Vegas místy velmi roztomilá. Za něco si můžu sama, když nestíhám humor šlapající na dopinku popkulturních odkazů(Star Wars:-) , ale tahle romanticko-reálná komedie z perspektivy muže-zastydlého puberťáka je v samém jádru velice konzervativní film přísahující místo na bibli na plenky a na dudlíky. Rodinné hodnoty, kam se podíváš.50% ()

Dever

Soundtrack Judd Apatow: 1. Grey In L.A. ,2. You Can't Fail Me Now ,3. Daughter ,4. Ypsilanti ,5. So Much To Do ,6. Valley Morning ,7. X Or Y ,8. Final Frontier ,9. Feel So Good ,10. Lullaby ,11. Naomi ,12. Doin' The Math ,13. Strange Weirdos ,14. Passion Play , ()

novoten

Snaživé, ale zároveň protivné svou upachtěností. To, že si krásná holka začne s neznámým nesympatickým podivínem, se dá v klidu přehlédnout, ale vývoj jejich vztahu ne. Vyznání přicházejí velmi násilnou cestou a komické situace naprosto neodpovídají momentální náladě. Navíc jediná postava, se kterou se lze ztotožnit, je právě zbouchnutá Alison. Hlavní hrdina je buranský ignorant, který dokáže všechno zkazit a ještě má pocit vítězství. Scénář mu navíc neulehčuje vůbec nic, protože mu za kamarády dává bandu nevtipných zhulenců, kteří jen lezou krkem a hláškují zoufale naprázdno. Apatowa tak beru na milost hlavně díky tomu, že jsem více jak dvě hodiny vydržel tohle upocené snažení sledovat, občasnému uchechtnutí (De Nirovy boty) a krásné Katherine. ()

tron

„Dnes robím rozhovor s Matthewom Foxom z Nezvestných.“ – „Odkáž mu, že je kokot. Niekto mu to už povedať musí." Svojrázne postavičky, tímová práca, zbehlosť v pop-kultúre (James Franco), výborné vulgárne a pritom inteligentné dialógy, pôvabné herecké obsadenie, šikovná réžia, svižná hudba a možno si ani neuvedomíte, že pod všetkou tou prekvapivo originálnou srandou drieme „niečo vážnejšie“. Ja to beriem. A možno som bol na konci dojatý. Ale odo mňa to nemáte. ()

B!shop

Jiste, prijemna romanticka komedie s predvidatelnym dejem, coz tady ale nevadi, diky mnozstvi vtipu a paradnim vedlejsim postavam. Ale wtf 130 minut? Bylo by to perfektni, ale druha pulka filmu uz je precejen slabsi, za coz muze ta delka, pricemz nakejch 100 minut by naprosto stacilo. Ale vsichni herci jsou fajn, film vylozene nudit nezacne nikdy, takze to da ty 4*. ()

Slasher

Pěkný.... Léta mě spolehlivě bavily Frat Pack komedie, ale ty jsou momentálně v úpadku.... delší dobu nic.... a konečně, zdá se že přichází nová vlna, a to v současnosti všudypřítomného Judd Apatowa. Tedy alespoň tak to prezentují média. A z mé strany souhlas - tenhle film je opravdu něčím neotřelý a působí jako čistá voda, minimálně skvělým Sethem Rogenem, kterého znám z minula jen od pohledu. Jeho postava tady válí - takovej buranskej týpek sympaťák se hnedtak nevidí. Díky těm kecům co má a přirozenym způsobu hraní se vůbec nedivím, že po něm hned šáhl Kevin Smith. Navíc Seth nepostrádá charisma jak prase - doslova. Tak uvidíme, Rogen a Apatow to jsou dvě nová jména co mi z týhle povedený komedie vylezla. Takže doufám. ()

movie

Musím říct že podle DVD obalu ZBOUCHNUTÉ bych ani za nic neřekl, že Seth Rogen je takový čuně! Je. Mě tu ale nejvíc bavil Paul Rudd, který vypadal tak krásně nezůčastněně. ()

Marius

V záplave amerických „komédií“ veľmi inteligentne a vtipne pôsobiaci kúsok s postavami karikovanými len do tej polohy, kde ešte pôsobia reálne. Trpí však podobným neduhom ako neskorší Superbad – záver nestíha za zvyškom filmu a neverím mu. Ak sa Apatow naučí svoje kúsky ukončiť tak, aby prevrátil žánrové klišé (viď nedávna Juno) bude to u u mňa na plný kotol. 8/10 ()

Lateef

Do hlavy si trávu bouchnul, hezkou holku potom zbouchnul. Z reálného prostředí aneb co stát se může, přepijeme-li se alkoholického moku, přichází k nám komedie roku... Neměl jsem sice ještě možnost shlédnout Superbad a nepočítám poslední Seagalovy vymletopalicové snímky, u kterých se řežu smíchy, ale stejně si troufám říct, že tohle je opravdový komediální hit roku 2007. Precizní Judd Apatow vykreslil dokonale přirozený základ (místa, dialogy) a herci jej doplnili ukázkově přirozenými hereckými výkony. Vše je proloženo jadrnými slůvky, dostatečným počtem skutečně vtipných momentů a gagů, narážek a odkazů a obaleno skvělou hudbou. Zatím jasná stovka, říkáte si. Jenomže teď nastává ten jediný problém. Samozřejmě, stopáž. Když přefouknete nafukovací balónek, praskne. Zde nakonec film přílišných 128 minut udržel pohromadě, ale srazil mé hodnocení na osmdesátku. Vidím jasně tři nebo čtyři scény, které šly buď zcela vystříhnout nebo alespoň utnout mnohem dříve, než se tak ve filmu stalo. Dvakrát nebo třikrát to už už notně zavánělo nudou! Veliká škoda! Jinak nemám výtku, bavil jsem se královsky. 30 miliónů dolarů(rozpočet)/218 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

CheGuevara

Judd Apattow zasadil svoji komedii do společenského kontextu (popkulturní narážky všeho druhu), čímž svůj výtvor do velké míry odlišil od jiných a žánrově podobných produktů. Tím mě však neohromil, neb konvence a náležitosti páteře amerických romantiky přeci jen zůstaly. Zbouchnutá na mě působila jako Fidel Castro ve sportovní mikině Adidas, revolucionář, co skamarádil se svým nepřítelem. ()

EdaS

Apatow mě dostal. I naši filmaři by se u něj mohli učit, že kvůli gagu není potřeba z hrdinů dělat nepříčetné idioty. Neskutečně svěží, vtipná a chytrá komedie, která vám životní pravdy nebude vtloukat do hlavy palicí. ()

H34D

Komedie roku? Pff, tak to mi vymrdej bradku! Což o to, Apatow se snaží, jeho humor má i přes časté fuckování a drsnější sexuální narážky citelné známky inteligence a to se v dnešní době x-tých pokračování záchodového American Pie rozhodně cení, jenže ono to zas tak vtipné není, člověk se sem tam možná uchichotne, ale nic víc, Smithovským Clerks to nešahá ani po kolena. Scénář v intencích žánru není špatný, takoví Ledově ostří byli ohranější a stupidnější (to asi záměrně), najdeme v něm sice klasicky předvídatelný happy end i určitou dávku moralizování, ale nepůsobí to vyloženě trapně, či nuceně... Večer s Knocked Up nebyl špatně strávený, ale není to zrovna důvod, proč se divám na filmy. 6/10 ()

dobytek

Myslel jsem si, že tahle komedie by se mi mohla líbit, ale nějak mi to nesedlo. Ze začátku to ještě docela šlo a občas jsem se i něčemu zasmál, ale tak od půlky stál celej film za hovno. Vtipy trapný, všichni ve filmu (kromě Paula Rudda) mi začali lézt na nervy a navíc samozřejmě nesmělo chybět nějaký to moralizování a různý dojemný sračky. Byl jsem rád, že jsem to vůbec dokoukal. Jinak na Setha Rogena začínám mít tak trochu alergii. 40% ()

Skejpr

Zábavný, a v podstatě strašně milý filmeček. Rozhodně potěšilo (a rozhodně lepší než Superbad, i když postrádá penis) ()

Shit

Netradiční romantická komedie, která svojí originálností a ze začátku pohodovostí docela chytne, ale na muj vkus to bylo málo vtipný a takový moc od začátku nalajnovaný, což sice u tohohle typu filmu ani moc nevadí, ale ozvláštnit se to rozhodně nějak mohlo. Jinak si ale už neni moc na co stěžovat, hlavní ústřední dvojice, ač v celku neznámá, je báječná a milá a i když to má 2 hodiny, tak to vůbec nenudí a dokáže to pobavit, ale rozhodně od toho nečekejte takovou tu typickou romantickou komedii, u který se budete pořád smát, to Knocked up fakt neni. ()

Djoker

Apatow vsadil na jistotu a přišel s partičkou flákačů v čele s huličem Rogenem. Ten je ve dvojici s kráskou Heigl jako pěst na oko, ale o to věrohodnější jsou jejich třecí plochy s neplánovaným dítětem na cestě. Komediální linie je vedená po cestě těhotenství, která donutí dospět většinu lidí, i když nechtějí. ()

Dragoni

Až na ten detailní porod příjemná podívaná, která ukazuje tvrdou realitu života v komediální formě, výběr postav je skvělý - mladá, pěkná, úspěšná a tlustější hašišák, bez práce - o klasickou komedii se rozhodně nejedná, ale nudit se snad nebudete ()

gudaulin

Komedie by měla pobavit a mně nezbývá než konstatovat, že jsem se za celé dvě hodiny stopáže ani jednou nezasmál, ba co dím, ani jednou jsem neměl pocit, že jsem se smát měl. Kdykoliv se totiž schylovalo k situaci, která zaváněla humorem, obvykle to shodil nějaký vulgarismus, hloupost nebo nedodělek ze strany scénáristy. Tenhle film zjevně cílí na mladší skupinu diváků v teenagerském věku a tomu odpovídá naivita, neupřímnost výpovědi a lacinější humor. Pravdou zůstává, že některé odvěké rozdíly mezi ženským a mužským pohledem na svět a vzájemné vztahy dokáže film zprostředkovat, nicméně takové Bosé nohy v parku dokáží romantiku a nezralost vztahu prodat dvakrát efektněji s neskonale větší noblesou a stylem, no a kterákoliv epizoda ze seriálu Simpsonovi dokáže odhalit nesnáze rodičovství a manželství třikrát vtipněji a kultivovaněji. Zůstává příjemný pohled na hlavní ženské postavy v čele s Katherine Heigl a vědomí, že v příslušném žánru produkují americká studia i neskonale hloupější a řemeslně nepodařenější filmy. Celkový dojem: 40 %. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii