Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ****

  Přesvědčivé dokončení čisté práce, které si již Francouzi nechali pouze pro sebe. Epilog mi sice nevyrazil dech jako první díl, jelikož jsem už tušil, že mě čeká velká věc, ovšem i tak se mi tělem po závěrečných titulcích rozlilo uspokojení. Z opojení mě vytrhl až hlas ze zadní řady, který se otázal souseda; "Ty jsi viděl jedničku?"(25.1.2009)

 • Arkos
  ****

  Pravdou je, že jednička mě bavila o něco víc, což ale nic nemění na tom, že jde opět o výborný film. Vincent Cassel zde opět exceluje a z jeho postavy, které mimo jiné již pěkně narostlo bříško, se stává pěkný magor. Každopádně i v tomto druhém díle je dost scén, které opravdu nemají chybu a tento film opravdu stojí za to vidět. Jako celek oba dva filmy za 80 %.(14.7.2009)

 • swamp
  ****

  Jean-François Richet vytvořil dílo, které je nejlépe podávat za studena.. a oba díly najednou. Vincent Cassel překypuje libidem jak už ve filmu dlouho nebylo k vidění. Jeho cesta ke konci je dlážděna mnoha neúspěchy v podobě pobytu v různých nápravných zařízení - vždy si však poradí a je opět na svobodě, aby mohl francouzským policistům přidávat vrásky na čelo. Druhý díl je hlavně o Mesrinově hledání sebe sama. Jacques Mesrine a jeho schizma. Hvězdičku dolů strhávám za přílišné opakování již viděného (neustálé přepadávání bank - a banky 'naproti'), jinak ale výborný JINÝ akční film, než na které jsme zvyklí.(15.4.2009)

 • Shit
  *****

  Rozhodně lepší než jednička, kde ještě Mesrine musel řešit jestli třeba jako nepracovat poctivě, jestli nevést slušnej život a takový podobný nesmysly, tady už je prostě gangster se všim všudy a užívá si to ve velkým stylu a to obzvlášť na začátku, kdy akce střídá akci a Mesrina nic netrápí a stává se z něj i přes kriminální činy populární hvězda. Bohužel se ale druhá půlka už trošku přespříliš zvrtne k jeho revolucionářským choutkám a je z toho celkem blbost, ale i tak musim hodnotit líp než jedničku a musim uznat, že Vincent Cassel ukázal, že rozhodně hrát umí(19.4.2009)

 • JohnnyD
  ****

  S výnimkou poslednej scény druhý diel nemá veľa extra silných momentov. Celkovo sa to dalo skresať na hodinu a nemusel by sa film deliť na dve časti. Problém je pri porovnaní s prvým filmom pozvoľné tempo a veľa zbytočných scén a línií. Napriek tomu je tu mnoho motívov, ktoré sú nedopovedané a mohli byť (Mesrinova dcéra, komisár...). V druhom diele Mesrine prelomil ďalšiu hranicu: opil sa slávou a z vraha a gangstra sa stal nafúkaný pseudorevolucionár. A začína strácať všetko, čo mal, vrátane empatie, že je to proste len jeden zasraný hajzel...(23.3.2009)