Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

ragtime

Počiatočné zdesenie postupne striedal priblblý úsmev. A aj keď som si o Edgarovi Wrightovi nemyslel, že natočí niečo takéto, musím ho za tú odvahu toto pretlačiť do produkcie pochváliť. Ale čo naozaj nechápem je obsadenie Michaela Ceru. Ale to bude asi tým, že nie som pubertálna jedenástka s pomaly nastupujúcim cyklom. ()

Sakashi

Jsem nadšená a ráda, že to natočil někdo, kdo četl, viděl, poslouchal a vyzná se. Fakt parádně zpracované..když jsou peníze, tak jde všechno a tenhle film se rozhodně umí prodat. V podstatě si neumím představit, že by převedení videoher a komiksového stylu do filmu mohlo dopadnou lépe. Je to kreativní, graficky pěkně zpracované. Herecké obsazení na dvojku a to proto, že Michael Cera na mě působil tak 70% času stejně uťáplně a dobrácky jako v Juno ale to bude tím jeho prkenným roztomilým výrazem. Co je možná škoda, že to není film pro každého diváka..spíš je jeho cílem zaujmout určitou skupinu, minimálně ty co četli komiks. A to se povedlo.. ()

Hrobař

Chyběli mi Simon Pegg a Nick Frost, ale neva nakonec i bez nich dobrá zábava. Pěknej vizuál, dobrá muzika a krásná Ramona. Férový 4 a kousek ()

mentos.

Rozhodně zajímavý nápad, který se podle mě vcelku vydařil. Občas jsem si říkal, že už je to asi až moc ujetý. Ale rozhodně jsem se párkrát zasmál a herecké obsazení byla taky fajn. Až budu mít příležitost určitě se na film zase rád kouknu :) 75% [viděno 2.1.2013] ()

ostroz

Absolutně mě tento film nenadchl. Pro mě to byla slátanina. Oceňuji širokou škálu charismatických postav. ()

B.kaspik odpad!

Po doporučení tohoto filmu jsem neodolala a stáhla jsem si tento "dokonalý" film.. A nestačila jsem se divit..Co to proboha je?? Možná to mělo být originální, ale rozhodně mi to nepřišlo vtipné ani dobrodružné ani nápadité. Naopak tento film je slaboduchý a hrozný. Palec dolů!! ()

Ashal

Tohle určitě nemůže být pro každého, je to komiksový film, zřejmě nejkomiksovější ze všech, co dodnes vznikly. Je to ale i příběh, příběh o dospívání, učení se z chyb a o tom, že bejvalek se nezbavíš. Pro mě jako pro kluka, vyrůstajícího jak na Mariovi a 8-bitových hrách, tak na punkové muzice jasně super film. ()

Názorožec

yes! to se prostě povedlo. Ale nešlo by prostě neobsazovat paní Vondráčkovou na dabování celkem sympatických holek... To mi k sobě prostě nejde. ()

salokin

Kluk potká holku, zamiluje se do ní, ta ho nejprve nechce, potom chce, ale aby byli spolu, musí kluk překonat spoustu překážek. Do té doby to je vcelku normální flim. Když se ale ukáže, že těmi překážkami jsou zlí, supermocní expřítelé, dojde vám, že tohle není zas tak normální film. Popravdě řečeno je to velmi zvláštní film plný stylizace a ujetého humoru a ne každý je možná ochotný to pobrat, ale mě se to hodně líbilo ()

Smerfito

Bože to byla ale kravina... i když mám rád komiksy a různé fantasmagorie tak tohle bylo hodně ale opravdu hodně slabý a musím dodat slůvko nudný ...sorry ale nemůžu si pomoct. ()

Hounsis

Naprosto skvělý oddychový film , který hýří vtipem od začátku až do konce.Ano začátek vypadal nudně ,ale čím déle film běžel, tím více byl zajímavějším.Doporučuji shlédnout . ()

desnik

Viděl jsem hodně, ale některý hodnocení filmů na čsfd už fakt nechápu...proč skoro 80%?!!!! Za co??? Jediný, co se tady dalo hodnotit bylo možná nápadité, ač kýčovité zpracování...a snad pár efektů....toť vše. Proč kvalitní filmy nedosahujou vysokých hodnocení a totální s....ky vedou???? ()

nelam odpad!

I po těch letech, co jsem to viděla, toto je můj TOP ONE odpad mezi filmy... Kameňák mu ani nedýchá na paty... ()

Paulo.cz

Opravdu super komedie, u které jsem se smál snad celou jeho délku. Dobře byli přidány komiksové prvky, které dodali filmu svou originalitu a kouzlo. Musím taky pozdvihnout dobrou hudbu, která byla slušně poslouchatelná. Film se nesmí brát nějak vážně, jak to dělají někteří komentující, jinak je jasné, že v tom nenajdete nějaký velký smysl a dáte tomu menší hodnocení. Já to beru jako dobré převedení komiksu na plátno se skvělou hudbou a hlavně plno vtipů. 92% ()

Tomik9

V tomto filmu těch všech nápadů až moc. Samotný první nápad, že Scott bude muset bojovat o Ramonu s jejíma sedmi ex příteli je dobrý, ale způsob těch bojů mne teda vůbec nebavil. Už jenom to, že její bývalý partneři jsou ve svých "oborech" špička a Scott vždycky jen přijde ani se nic neučí a všechny porazí naprostou kravinou př. veganská policie. Ramona mi přijde strašně nesympatická, nelíbí se mi a furt se jen mračí, já bych o takovouhle holku neopřel ani kolo. Tvůrci tohodle filmu se asi řídili zadáním vše udělat tak aby to bylo zvláštní, což není špatný nápad, ale dle mého názoru to moc přehnali. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)