70% - Není to žádné světoborné dílo, ale moc dobře jsem se u toho bavil...(14.2.2008)

• Matty

Nevkusné, trapné, vykrádající Meet the Parents a s hrdinou, který se chová jako nesympatický kretén, očividně o tom ví, ale nic s tím nedělá.(14.2.2008)

To nízké hodnocení mě trochu překvapuje. Ano - je to klišé. Ano - viděli jsem to mnohokrát... ale ne v takovém provedení. Situace jsou nachystané a předvídatelné, ale jejich vyústění nikoliv. Ten chlap má skutečně "The Worst Week Of His Life", a tom tenhle seriál taky je!!! Pro mě je to příjemná britská alternativa za solidní ****(6.10.2007)

Z mého pohledu velmi vtipná komedie. Založení zápletek na trapasech je pochopitelně těžké udržet zajímavé celé série, ale myslím že The Worst Week of My Life to zvládl výborně. Seriál by zdaleka nebyl tím čím je bez Bena Millera, jehož vtip, grimasy a herecký výkon jsou úžasné a pro mě dělají z The Worst Week of My Life vynikající oddychový seriál, který zkrátka plní svůj účel.(11.8.2018)

Po prvním díle dávám lepší 3 hvězdy, zatím to dost připomínalo Meet the Parents, a i zbylé skeče nejsou nic nového, ale podání je příjemné a snad se seriál vytasí i s něčím originálnějším postupem času, hodnocení sem dávám záměrně brzo bo tu ještě od nikoho není a snad to lidi přiměje se na to kouknout.Časem možná hodnecení změním, uvidíme jak mu to půjde :)(3.6.2007)