ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

Wormboy

Miestami celkom vtipne, ale inak sajrajt aky som nevidel velmi dlhy cas...Bud mi unika pointa, alebo ja neviem...toto ide proste mimo mna. Chapem, ze pre niektorych sa tento film moze zdat byt "odvazny", ale to je pre mna aj usadnutie Dolpha Lundgrena na rezisersku stolicku, nic to nemeni na tom, ze dojmovo zaradujem Bruna niekde k svedovmu Mechanikovi ci Ochrancovi...0,5/5* ()

J0hny5

Tak tenhle humor jde nějak mimo mě. Pro mě celkem nechutný a trapný snímek, který se snaži za každou cenu šokovat a jít proti proudu. Borata jsem neviděl a po tomhle asi ani neuvidím. Jednu hvězdičku dávám vícemeně za snahu a odvahu... ()

necisty

Nejhorší na tom je, že ty nechutnosti, co tam Sacha napáchal jsou v tak neuvěřitelném množství nakonec dobré:). Člověk se u toho nachláme, ale když bych si měl jen představit, že bych měl s ním být v jedné místnosti, tak by mě asi trefilo:). Je mě líto všech, kteří ho museli snášet:). Podle mě lepší jak Borat. Tahle šílenost dostane max 3 hvězdy a bude za to bouchat šampaňské. ()

Juto

Je ťažké poprieť, že Bruno uspeje v tom, že je poburujúci aj poburujúco zábavný, a pre tieto vlastnosti je ťažké komediu, bez ohľadu na jej chyby, zatratiť. 6,5/10 ()

PavelVanekArt

Nejlepší mockument Cohena a naprosto chápu, že to skoro nikoho nebaví. Za mě je to narvaný hidden jokama a k rakouským homosexuálním moderátorům mám blíž než ke kazašským reportérům. 5* a.k.a 90% ()

Ruuzha

Poslední dobou si všímám podivného fenoménu na tomto serveru. U některých filmů tohoto typu dominují především dva typy uživatelů, jedni kterým se film líbil a nešetří pochvalami a druzí, kteří si myslí, že budou vypadatm jako velcí filmoví odborníci, když nazvou film termíny jako fekální, záchodový či oplzí humor. Jistě film nemá téměř žádný děj, o scénáři a efektech se takyn edá mluvit, ale kdo v dnešní době okáže udělat film, který omílají média na celm světě už několik týdnů před premiérou, kdo dokáže pro svůj film udělat tolik jako Cohen. Jasně vždyť je to blbost, ale zkuste si nechat depilovat celé tělo, naučit se rakouský přízvuk, infiltrovat se do tolika událostí jako on. Já k filmu nemám co dodat jsem Cohenův fanda a doufám, že se někdy dočkám něčeho dalšího. A vy kteří nemáte rádi tento druh humoru či Cohena samotného, ani do kina nechoďte, nestahujte si to a ušetřete se pobouření při psaní rozhořčených komentářů. ()

Kolikokoli

Když se na plátně objevilo logo "Üniversal" za doprovodu písničky od Scooter, tak jsem si řekla "tohle bude něco". Věděla jsem, že mě čeká buď něco geniálního a vynikajícího nebo něco příšerného, na co raději zapomenout. Musím říct, že se dostavily ty první pocity. Skvělý snímek, Bruno je úžasný hrdina a Sacha opět probuzuje v lidech jejich skutečné já, které není vždy úplně košer. Za nejlepší asi považuji scénu v pořadu, kde mu sebrali dítě. To jak byli i černoši rasisti proti jiným černochům, mě vážně překvapilo ("My nejsme afričani, my jsme afroameričani"). Také mě pobavila (a zároveň rozesmutnila) scéna v ringu. Nojo, Američani byli, jsou a pořád budou proti všemu, co se vymyká "normálu". ()

Iwus.ka

Určitě jste si mysleli, že nikoho střelenějšího než Borata nemůže Sacha Baron Cohen ztvárnit…Beztak! On ale vskutku dokázal posunout hranice, jak být mnohem nechutnější. Zrodil se tak Bruno, nadějný mladý muž (jo, je to citlivý gay), který touží stát se hvězdou šoubyznysu. Kvůli tomu je ochoten obětovat svou hrdost, přirození a dokonce i přesvědčení, že je čistokrevný řiťopich. Tak vzhůru mezi celebrikety. ()

WolfR

Opět kontroverzní postava v podání Sacha Baron Cohena. Tentokrát rakouský gay. Vše nalajnované podle Boratova schématu, nicméně jeho úspěchu se Brüno ani nepřibližuje. Vlastně je to dost odporný film, ale pobavil, 3 hvězdy. ()

Mol

WHAT IS D AND G? DOLCE AND GABBANA, HELLO!! Jako hodně extrémní komedie. Je tam hodně hnusu a nevkusu, to jo a ani bych nechtěl aby šli komedie tímhle směrem. Na druhou stranu to z ní dělá ten extrém a situace, který prostě jen tak nevymyslíš. Módní přehlídka se suchým zipem, porota pro nový pořad CBS, černoši v talkshow.. to je prostě šílený. ()

LukeUp

Neskutečná a velmi teplá záležitost. Skutečně od srdce jsem se zasmál, takový kousky fakt dokáže jenom Sacha Baron Cohen, naprosto úžasná podívaná, nenudil jsem se ani minutu."Hey, Hey, Hey, He Gay, He Gay, Okey" :D ()

E=mc2

Sila. Ten je teplejší než najtelpejší radiátor :) Pre silné žalúdky. Miestami chýba trošku lepšie uchopenie deja, a škoda že sa nešlo troška viac do hĺbky módneho sveta, lenže aká je tam hĺbka...") dávate si pozor pretože najprv musí ísť ľavá noha a potom pravá..:) Záverečná pesnička som chvíľu naozaj váhal ako ukecal tých ľudí na to všetko :) Nemôžem však povedať že odporúčam. V porovnaní s Boratom, to nemá hĺbku a sondáž do US. Ale aj tak, sa človek dobre pobaví :) Tento chlap dokázal to čo sa Andymu Kaufmanovi ani nesnívalo. Raz bude isto považovaný za naj. komika a po Chaplinovi, bude možno ďalším medzníkom v ére komikov. I keď čiara medzi hovädom a komikom a lá umelcom, je veľmi tenká. p.s. myšlienka toho filmu je tak isto veľmi silná a hlboká a hlavne veľmi pravdivá ()

sir-dave

Docela velké zklamání. Nemám rád porno a gaye a toho se mi tu dostalo až přespřílíš. Veděl jsem, do čeho jdu ale na můj vkus to byl docela běs. Navíc se zde opakovalo schéma jako u Borata, takže to nepřineslo ani nic nového. Jedna hvězdička alespoň za to, že jsem se zde párkrát pobavil. Když si koupím nový dům, tak mu hned zabetonuji zadní dveře :)) ()

bartias

Největším problémem celovečerních komedií Sachy Barona Cohena je to, že jeho nejlepší nápady a frky se dlouho dají najít na YouTube. Většinu jich totiž dávno realizoval. Brüno se snaží kráčet v Boratových šlépějích, takže je opět příběhem vyvrhele, který aby přežil (doslova i potažmo), musí se prosadit v zaslíbených Spojených státech amerických. Kde Borat některé starší vtípky natočil znovu, Brüno zaváhal. Kde je odvážná návštěva neonacistů? Kde jsou rozzuření wrestleři? Interview s údajným teroristou nebo noc v loveckém táboře jsou jen slabým odvarem. ()

Noviik

Borat ani Ali G. to není, to je jasné, ale každopádně tu Sacha Baron Cohen dokázal, že je to v současnosti nejlepší komik na světové filmové scéně. Je neuvěřitelně originální a otevřený totálně všemu (a všem), nebojí se žádného tématu a ví, že ho za to buď lidi milují nebo nesnáší. U Brüna jsem se smál víc než u předchozích filmů, stejně tak přítelkyně, která šla na film s velkou nechutí. Brüno šokuje nejen přehnaně otevřenou homosexualitou, ale také scénami (stejně jako v Boratovi), které ve vás vyvolají otázky, zda to je vůbec možné, aby lidé pro peníze udělali s vlastním dítětem i naprosto šílené věci (nevadí, že bude váš syn míchat kyselinu... v nacistické uniformě poveze malého mrtvého žida do pece... holčička zhubne na 5 kilo během týdne...). Ano, Brüno je mnohem vtipnější, mnohem více k zamyšlení, ale také mnohem méně originální a proto konečné 4*. Každopádně teď se těším na další filmy, které posunou Sachu jinam než jeho skvělá "trilogie" fiktivních postav. Je to vynikající komik, herec a postava současného filmu a jsem rád, že tato "trilogie" vznikla. ()

tomeek

Říkejte mi klidně homofob, ale toto na mě bylo už silné kafe. Jsem totiž jeden z těch, kteří se u trapností v TV stydí (viz Do-re-mi) a u Brüna jsem se hambou málem propadl. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží