Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

B&B

Ak cakate dobru komediu tak mozete na tento film zabudnut. Dejovo film vobec nezaujme a je zbytocne dlho natahovany. Vtipne sceny neocakavajte. Skoda casu. ()

Caesarion

Tento film mi přišel opravdu velmi legrační. Nejvíce se o to postaral hlavní představitel. Je velmi sympatický a herecky nadaný. Gillian Anderson sem skoro nepoznal. Jeff Bridges byl málo vidět a to je škoda. Umí dělat taky dobré ksichty. ()

Kovárka

Nemůžu si pomoct, ale mě to opravdu nepřišlo moc směšný ani koukatelný. Dávám dvě hvězdy, protože si to nejspíš už nikdy dobrovolně nepustím. Ale pravdou je, že do odpadu to má taky daleko. No, to divko si zkrátka opravdu nekoupím.... ()

stuj

Název byl z celýho filmu nejlepší, sliboval totiž víc než jen průměrnou zábavu. Ale film nakonec průměrný byl. Je v něm jen pár dobrých vtipů, zbytek je spíš k usmívání. A nakonec samozřejmě romantický end. Prostě jako u mnoha dalších. ()

Slavusko

Nie je to prvy film, v ktorom hraje Gilian Anderson a ktory je podla mna uplne podpriemerny... Nechapem, preco je obsadzovana do hluposti... Ved Aktami X zacala velmi slubnu karieru... Ale spät k hlavnym uloham. Ani Simon Pegg a zial, ale ani Kirsten Dunst neurobili tymto filmo dieru do sveta, za co moze asi skor reziser, ale aj tak. Kirsten Dunst po filmoch ako Elisabethtown a Spider Man 3 - no ako mohla prijat ulohu v nudnom dovolim si povedat C-ckovom filme, ktore je v ponimani mnohych B-ckovy, ale len vdaka znamemu hereckemu obsadeniu, nic viac-nic menej. Pribeh blbecka, ktory sa snazi za kazdu cenu presadit vo svete profesionalnych novinarov v oblasti hollywoodskych hviezd, ma nechal ulplne chladnym a znudenym. ()

bakda

Simon Pegg se zase předvedl a moc se mu to povedlo tenhle film sem si musel zkouknout rovnou dvakrát za sebou! ()

Calvus77

Tak na tenhle film jsem dostal doporučení, že to je fakt legrace, pravej britskej humor. No, zřejmě nerozumím britskému humoru... Nemohu říct, že jsem se nezasmál, několik dobrých gagů mě pobavilo, a Megan Fox je skutečně výstavní, ale to je trochu málo, ne? Není to břitký a nejspíš ani britský a vlastně je to Voničem ()

RAPTTTOR

Máme tu další komedii, kde je jedna trapná nula, která pokazí co může s neochvějnou představou, že vše co dělá, dělá téměř dokonale… Popravdě tyhle filmy bez nápadu mne začínají nudit o to víc, že toho humoru tady moc není. Ale oproti tomu je tu spousta trapných situací, u kterých už dopředu víte, kdy nastanou a jaká bude jejich pointa. Simon Legg(hlavní hrdina) je dle mého soudu vynikající herec… do vedlejších rolí(vyjímkou je Jednotka příliš rychlého nasazení). Jeff Bridges je pro změnu vynikající herec… rolí hlavních. Tady si to kluci prohodili a nejsem si jist, že to bylo dobře. Ale kouknout se na to určitě dá a můžete u toho třeba milé dámy uvařit vynikající večeři a mít u toho radost že tohle(hlavního hrdinu) nemáte doma!!! :-) nebo snad máte?!?!? ()

Dodge-I

Prekvapive dobre natocene, nebyt rozkolisanych uletu Pegga, tak to v celku pekne odsypa - moc se neda verit, ze je takovy prostacek, naiva a pri tom tak "nesikovny" ... ()

kirilov13

Romantická komedie, které v poslední třetině došel dech a přestala být vtipná... ,ale i filmu, kde by Simon Pegg stál jen jako kompars, bych dal alespoň tři hvězdičky, takže... . ()

tomkat

Teze: jakýkoli film, který ukazuje, co všechno (kurzíva, kapitálky) je dnešní showbiz, zasluhuje uznání. Navíc zapojený kontrast UK vs. USA, civilní Kirsten Dunst, pár dobrých vtipů a průměrná technická stránka. Ještě, že se taková témata pořád zpracovávají; zájemcům doporučuju taky film Televizní hrátky. (Takže ve skutečnosti 3 a 1/2 *) ()

macclain

Zo začiatku odvážna komédia sa scvrkáva do aj tak už tisíckrát prežuvanej "hollywoodštiny", do ktorej chcela rýpať. ()