Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

pf09

Viděl jsem tento film v ruštině s moldavskýma titulkama, ale nemohl jsem to přepnout. Dlouho jsem se tak nenasmál a ani mi tam nechyběla naše mateřština. Simon Pegg skvělý. Vykloktat si po ránu burbonem jsem ještě nezkoušel. Dávám 4* ()

pouzivana

Kdyby se totálně přepsala hlavní role a vybral jiný herec, tak dam čtyři hvězdy, takhle film kazí, neustále ztrapňován se hlavní postavy a spojení dvou lidí mimo svou ligu. Ale za zhlédnuti v neděli odpoledne to určitě stojí. ()

Kat_u_lik

Dobrá komedie na odreagování. Akorát jsem podle názvu čekala více ztřeštěnější a zábavnější komedii, ale jakž takž to splnilo mé očekávání. A budu hodnotit jen film a ne Megan Fox, protože podle mě se tady jen v tomhle filmu potvrdilo že hrát neumí.... Simon Pegg a Kirsten Dunst to zachránili, na nich celý film stojí. Až budu mít pochmurnou náladu, určitě si film pustím znovu. Kdo má rád takové ztřeštěné romantické komedie, ať si to určitě pustí :) ()

Nektarinka

Film se mi opravdu moc líbil! Charismatický Jeff Bridges, nádherná a naivní Megan Fox, krásná a správná Kirsten Dunst. Parádní obsazení, jediný komu jsem nevěřila byl Simon Pegg v hlavní roli, avšak velmi příjemně překvapil! Megan si dělala srandu sama ze sebe by se dalo říct, celkově to bylo vtipné a koukatelné. Toho Cuby mi bylo líto, každopádně 4/5! ()

Drslw

Aj keď sa mi námet páči, nemôžem si pomôcť, ale každý scéna v celom filme mi pripadá veľmi nevieryhodná a akoby urobená nasilu. Škoda. Knihu by som si však rád prečítal. ()

Sejkorka

Simon Pegg je prostě skvělej. Co trapasů dokáže způsobit v jednom filmu. Hlavně v první půlce filmu, protože v tý druhý se už trochu krotí. Když dá přednost opilé Alison (Kirsten Dunst) před kokainovou šlehou se Sophií (Megan Fox), začíná se Sidney ubírat tím správným směrem. Nakonec dojde k očekávanému hepyši, ale ten je vykoupený skutečně tvrdou dřinou. ()