Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

Stromovous87

Mám rád Simona Pega, ale tahle komedie mě moc nechytla. Simon Pegg předvedl svůj obvyklý výkon, ale výkony ostatních herců mě vůbec nenadchly. Navíc jsem to viděl s dabingem - nejsem sice zásadní odpůrce dabingu, ale v tomto případě musím říct, že byl dost podprůměrný skoro na odpad. Musím si to sehnat v originále a pak možná přidám jednu hvězdičku navíc, ale teď dávám tři a to ještě se zavřnýma očima. ()

TerezaVanCZ

Tak tohle mě teda překvapilo. Skoro by se chtělo napsat, že stačí hodit trochu britského humoru do amerického prostředí a recept na zdařilou komedii je tady. Simon Pegg a Kirsten Dunst se až překvapivě dobře doplňují. Děj je sice dobře předvídatelný, což ale není na škodu. Zkrátka ideální společník na deštivá odpoledne. ()

Junglista

Čekal sem víc... postava Sidneyho měla bejt o dost střelenější, takhle Simon jede na půl plynu a je z toho jenom klasická romantická komedie. Naštěstí britskej humor to zachraňuje a množství trefnejch narážek na řitní alpinismus časáků vs celebrit potěší. Stejně tak odkazy na Dudea. Ale i přes to všechno to na víc jak *** nevytáhnu, aspoň ne po prvním shlídnutí. Uvidíme časem, možná sem neměl tu správnou náladu. ()

dopita

Film má trochu problém s tempem vyprávění a navíc některý scény se moc nepovedly. Chvílema je to trochu nuda, chvílema ale zase docela prdel. ()

bloodline

Svojský humor Simona Pegga rezonuje ostrejšie (ale hlavne výstrednejšie) ako žiletka britskej ocele od judášského mnícha na počiatku rokov 80-tych. Zatiaľ čo sa na ostrovoch stal fenoménom Mr. Bean, z plienok postupne vyrástla jeho gramotná verzia, ktorá rozkvitla pred kamerami do sarkasticky-ironicko-grotesknej marihuany. No a tento filmový joint sa nevyhol kolapsom bránice. Skvele obsadená priamočiara línia sarkazmu a odkazov, zohizdená cca poslednými 20 minútami. Ale na zabitie pohodového soaré postačujúca ideálna eutanázia zábavy a smiechu. ()

Wishkah

Komedie, která opravdu dokáže pobavit. Skvělý Simon Pegg, kterého skvěle doplňuje kousavá Kirsten Dunst, pěkná mrcha Gilian Anderson, podivný šéf Jeff Bridges a přihlouplá fiflena Megan Fox. Bavil sem se královsky. Jedinou vadou na kráse je zbytečná šablonovitost příběhu, ale i přes tuto chybičku perfekt.........Cubo odpočívej v pokoji ()

shimpy(CZ)

Není to klasická komedie, stojící na nějakých vtipných momentech. Ty jsou zde samozřejmě taky, ale spíš je to film tak nějak ze života, jaké trable nás můžou potkat. Film dá divákovi možnost nahlédnout do zákulisí šoubyznysu, Simon Pegg mě příjemně překvapil, Kirsten Dunst je roztomilá, a Megan Fox - to je sexbomba! Zkrátka super kombinace ()

kobe6

Jakožto fanda Simona Pegga (hlavně díky HOT FUZZ) jsem se připravoval na velkou porci humoru. I přes jeho solidni herecký výkon, výborného Jeffa Bridgesa a nádherné Megan Fox, na mě tentokrát tento britský styl komedie nezapůsobil. Pár vtipných scén a Megan ve spodním pradle se zmužou maximálně na 3* ()

Ondis

Dlouho jsem váhal s tímhle filmem, ale udělal jsem nakonec dobře, že jsem si ho opatřil. Vtipná komedie s Peggem, kterej hraje úžasně a všem jeho grimasám musím tleskat:-) Za začátku praštěné vtípky, ke konci tak akorát netrapné romantiky. Kirsten hraje moc milou a roztomilou pusinku, velmi doporučuju:-) ()

Cassandra

Je zajímavé že film, jehož hrdina se celou první polovinu projevuje jako nesympatický hulvát, dokáže být nakonec celkem dobrý. Asi je to především díky vedlejším postavám jeho kolegů a celebrit (a kostýmu upíra). P.S. Protidabingoví agitátoři by mohli užívat tento film jako propagandu, protože původní hlasový projev Bridgese a jeho dabéra, no... poslechněte si to. ()

Angelino

Večná škoda. Taký príjemný úvod, sľubujúci zábavu až do konca a záver? Cítil som sa ako na celodennom výlete, kde najkrajšie miesta a najväčšiu srandu máme okolo obeda už za sebou a potom až do večera je to už všetko 100 x videné a počuté. Naozaj škoda. ()

BuddyO

Poměrně vtipná komedie, která mě donutila se několikrát zasmát od srdce. Takže není co řešit. Sice je zde řada již několikrát natočených klišé, ale na tupé grimasy Pegga se docela dobře dívá a Kirsten v podobných rolích neurazí. 3* - 65% ()

Rendiss

Dobrá komedie, jen je to na mě až moc zdlouhavý. Megan mě nakrkla, hrála fakt strašnou p**u. Kdo to opravdu rozsekával byl Simon Pegg, ten chlápek je strašný hovado. Fakt 3 ze 4 za něho. ()

Schuldiner

Takové nijaké, párkrát sem se sice docela dobře zasmál, ale přesto to na mě nezapůsobilo jako film, který bych chtěl ještě někdy vidět. Vystihující a v některých pasážích velmi trefný komentář napsal - Shadwell. ()