Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

m.sheila

Zřídkakdy vypnu film v polovině, ale tady jsem se musela vážně hodně ovládnout. Konec mě celkem bavil, ale zbytek naprostá nuda, a to se mi ten nápad zdá víc než dobrý. Nevím čím to je, ale určitě ne Simonem, ten zůstává v mém srdci jako jednička - a jen díky němu a Kirsten, kterou normálně nemusím, dávám dvě hvězdičky. ()

SuicideKing odpad!

přemýšlel jsem o jedné hvězdě, protože Kirsten ani Jeff si nezasloužej hodnocení odpadem, no nicméně tohle je tak příšerná sračka, že to nešlo jinak ()

Rimland

Velmi příjemná romantická komedie. Pegg je démon, ten chlap prostě neumí nepobavit. Do toho příjemná (opilá) Kirsten Dunst a tradičně skvělý Bridges. Má to pár slabších míst a trochu uspěchaný závěr, ale je to celkově tak milé a zábavné :-) ()

Lavinia

Dlužno říci, že satirické pohledy na Ameriku z mediálního hlediska mě brutálně otravují, a nejinak je tomu i zde: málo uvěřitelná love story, hloupoučky se chovající chlápek, nechutné prostředí a nulový útok na bránici. ()

Zlaticko1

Wuhuu.. paradni jizda, s fantastickym obsazenim. Velmi vtipne, svizne a napadite. Cesta za svym snem, dokud si neuvedomi co ztratil. Megan Fox jak jinak sexy, role ji padne, protoze na to vypada. Nejak extra herecky vykon to nebyl. Prohodit par vet, a sqele se hybat umi dobre :D Simon Pegg vynikajici a Kristen Dunst tez, obema jim to sedne :) Moc se mi to libilo :) ()

RobbieM@N

Film nabytý výbornými a neotřelými vtipy v podání jednoho z nejlépe-blbce-hrajicích herců stříbrného plátna. Bez Simona Pegga by tohle nemělo vůbec šanci obstát, on táhne celý film prakticky sám a ruluje od začátku do konce. Romantická linie je průhledná a nepřitažlivá stejně jako Kirsten Dunst. V Simonovi je velký potenciál a časem ještě snad doroste do něčeho většího s lepším scénářem. ()

MarkHoppus

Perfektní komedie s typickým britským humorem. Nevím jestli tento film ohromí každého, ale věřím že si najde velkou spoustu příznivců. ()

JohnnyBoy

Srovnám-li toto a vánoční speciál Extras, vyhrává u mě Ricky Gervais, i přesto, že se Extras za hodinu a půl odehraje na 2 metrech čtverečních a v tomto filmu se létá přes oceán. Simon Pegg je ale fajn a Kirsten Dunst je taky fajn...a celé to i přes všechny úlitby "mase" je vlastně taky docela....fajn. ()

koudi

Po stránce příběhu docela zklamání. Skoro žádné Peggovské prvky, jen obyčejný sladký příběh, ale Simon si svou tvář udržel a opět bavil celý film...jemu dvě hvězdy + dvě za film. ()

MikeMyers

dlouho to bylo zaseklé na jednom bodě a byla to doba než se to hnulo dál,kdyby byl film o pul hodiny kratší tak by to nevadilo.jinak plny zábavných událostí ()

lusa

Pripadalo mi, že prvú polovicu robil niekto úplne iný ako tú druhú. Obrovská škoda. Tá prvá polovica ma primerane nadupala, bavila som sa a v tej druhej ma nezaujalo okrem Jeffa Bridgesa nič. Simon Pegg mi je veľmi nesympatický, ale snažil, ok. Aj keď si neviem predstaviť, že by som sa do neho mohla zamilovať. Prišlo mi to strašne neuveriteľné. Celý príbeh sa mi zdal tak nereálny, vôbec som sa do toho nevedela vžiť. Pre mňa sklamanie. 2* ()

LukeKiller

Simona Pegga mám rád a videl som veľa jeho filmov. A tento sa mi zdá najslabší. Prvá polka je vcelku vtipná, ale tá druhá vyslovene stráca na dychu. Celý kariérny postup Sidneyho je zhrnutý do 5-10 minút a vtipné momenty aby človek pohľadal. Taktiež časť kedy sa nakoniec odtrhne od toho, čo nechcel robiť je podľa mňa slabá a čakal som niečo premakanejšie. Celkovo som sklamaný, Run Fatboy Run bol podľa mňa oveľa lepší. ()

ab.dul

Zařadil bych mezi ty lepší komedie, které jsou v dnešní době vidět. Sice žádná bláznivina, leč sympatická a romantická. Kirsten fandím, takže není co dodat, i když ne všechny situace byly až tak zajímavé. Celkový dojem potěšující. ()

Cortesz

Čekal jsem mnohem víc. Ale narozdíl od čistě amerických podobně laděných komedií to má nějakou úroveň. Dal bych možná i více, ale Pegga moc nemusím, ikdyž tyto střeštěné role mu jdou k tělu a Dunst už vůbec ne, příjde mi až příliš asexuální, za to mě potěšil Jeff Bridges, kterej měl skvěle napsanou postavu, škoda jen, že měl méně prostoru. Téma filmu je dosti zajímavé a dokáže zaujmout, ale romantická linie byla až moc průhledná a jasná od samého začátku, ikdyž u tohoto typu filmů je to samozřejmost. Výhodou je solidní scénář, plný chytrého britského humoru. Ovšem po hlubším se zamyšlení mi to přijde až moc americké, a ikdyž film má již zmiňovaný solidní scénář, tak se nevyhnul typickým americkým dnes již klasickým výstřelkům, které jsou extrémně tupé a film bych se bez nich určitě obešel ( zabití psa, závěrečná rvačka na předávání cen a ještě některé další). Dalším mínusem je snad obsazení, ikdyž role zvládly oba hlavní představitelé skvěle, tak mi přijdou oba tak nějak nepoužitelní do žánru romantického filmu, ale výhodou je, že jde spíše víc o komedii nežli čistou romantiku. ()

unrocker

Britský humor v mírně americkém kabátku, kdy se obyčejný angličan vydává na americké dobrodužství do víru bulvárů a filmových hvězd a docela mu to jde. I když mě osobně tam nějak moc Pegg nesedí, tak se mi líbily vtípky a i příběh ukazujující stupiditu bulvárních deníků... :) ()

epoh

Zprvu se Peggův hrdina chová jako úplnej trotl a jít s ním příběhem není snadné, ale pak se najednou všechno zlomí, a z filmu se vyklube mooooooooc příjemná romantická komedie. Takže kdo prvních 20 minut počká, ten se dočká :) ()

pekas

Nádhera, tohle mi velice sedlo. Určitě lepší čtyři, za Kirsten Dunst, která konečně vypadá k nakousnutí. No a Pegg se ksichtí tak akorát. Budu ještě přemýšlet o pěti. ()