Mistři švindlu

• Česko Opravdový podvod (více)
všechny plakáty
TV spot 1
Velká Británie, (2006–2012), 54 h (Minutáž: 30–60 min)

Alexis Conran, R. Paul Wilson, Jessica-Jane Stafford, Dean Lennox Kelly, Paul Nicholls, Frank W. Abagnale Jr., Joanna Page, Abigail Evelyn Titmuss (více)

Série(11) / Epizody(107)

Alex, Jess a Paul jsou profesionální podvodníci. Ukáží vám jak je možné ošidit lidi o peníze díky jejich důvěřivosti, nepozornosti nebo dobrotě. Uvidíte jak klasické triky, které podvodníci používají již odpradávna, tak podvody využívající moderní techniku. Vše se odehrává pod dohledem skrytých kamer a je tedy naprosto autentické. Jess využívá při podvodech své přitažlivosti, Alex dokáže umluvit kohokoliv k čemukoliv a Paul má encyklopedické znalosti podvodů. Dohromady tvoří sehraný tým Mistrů švindlu. (FrodoF)

martan1

Zajímavý seriál se spoustou neuvěřitelných triků, je vidět, že pokud člověk není neustále ve střehu jako nějaký Jason Bourne, tak se asi podvodníkům prostě neubrání. ()

surfmeda

Výborný pořad - po shlédnutí si budete určitě dávat větší pozor hlavně na osoby, které si na někoho hrají (policista, celník, ochranka, recepční,......apod.) Taktéž se naučíte lépe chránit své osobní věci před kapsáři na naučí vás nebýt příliš horlivým samritánem. Paul Jess a Alex jsou zkrátka skuteční profesionálové tohoto "oboru". Mě osobně by velice zajímalo jak se jim všude podařilo nainstalovat ty skryté kamery a taktéž bych rád viděl pár jejich neúspěšných podvodů. ()

Doktor_Zeus

Nezbývá než čumět s otevřenou papulí co si lidi nevymyslí za podvody, a pokud je hustler proffík, obět téměř nemá šanci a dělá přesně to, co od nich švindlíř čeká. Paul, mistr s karetními i jinýmií triky, sexy Jessica která oblbne klidně jen vzhledem a Alex! Umět to, co například Paul tak se stěhuju do las vegas a za rok mám vyděláno víc než bych potřeboval na důstojný dožití ()

DaagCZ

Jednoduchosti podvodů, které jsou v seriálu vylíčené (včetně doporučení od "kompetentních osob") může každému pomoci se vyvarovat tomu, aby ho někdo podvedl. Pro ty, kteří si říkají, že by také něco zkusili je téměř v každém díle návod jak trikem/podvodem vyhrát pití v baru nad cizími návštěvníky. V deváté sérii dokonce dělají ze slavných osobností podvodníky, aniž by je učili co a jak mají dělat (pouze vysvětlí jejich roli a hodí je do "vody"). Podvody jim i tak vycházení, což je až zarážející. ()