Mistři švindlu

• Česko Opravdový podvod (více)
všechny plakáty
TV spot 2
Velká Británie, (2006–2012), 54 h (Minutáž: 30–60 min)

Alexis Conran, R. Paul Wilson, Jessica-Jane Stafford, Dean Lennox Kelly, Paul Nicholls, Frank W. Abagnale Jr., Joanna Page, Abigail Evelyn Titmuss (více)

Série(11) / Epizody(107)

Alex, Jess a Paul jsou profesionální podvodníci. Ukáží vám jak je možné ošidit lidi o peníze díky jejich důvěřivosti, nepozornosti nebo dobrotě. Uvidíte jak klasické triky, které podvodníci používají již odpradávna, tak podvody využívající moderní techniku. Vše se odehrává pod dohledem skrytých kamer a je tedy naprosto autentické. Jess využívá při podvodech své přitažlivosti, Alex dokáže umluvit kohokoliv k čemukoliv a Paul má encyklopedické znalosti podvodů. Dohromady tvoří sehraný tým Mistrů švindlu. (FrodoF)

markul

Skvělý dokumentární seriál na BBC. Do detailu propracované triky, podvody a krádeže natáčené skrytou kamerou. Tři profesionální podvodníci ukazují, jak pomocí lidské lhostejnosti, nepozornosti, hlouposti a hlavně důvěřivosti za velmi krátkou chvíli snadno získat značné peníze. Ale hlavně ukazují divákům, čeho jsou skuteční podvodníci schopni a jak jim a jejich trikům nenaletět. Alex je zkušený a zručný podvodník, který může krást přímo pod nosem oběti. Paul je expert na podfuky v hazardu. Jess je velmi sexy, vypadá mile a nevině, ale miluje klamání, zvláště opačného pohlaví. The Real Hustle můžu jedině doporučit. Pamatujte: Všichni lidé v tomto seriálu byli skutečně okradeni a poté, co byly jejich peníze vráceny zpět, souhlasili s tím, že záznam může být odvysílán, abyste se i vy mohli vyhnout napálení stejnými podfuky. ()

Greenpeacak

Zaujímavý seriál. Len nie som si istý, že učia ľudí ako kradnúť, podvádzať a švindlovať alebo či sa proti tomu ubrániť. Odhliadnuc od toho je to poučné a aspoň vidno ako sú niektorí ľudia naivný. Hlavne Angličania :) ()

cmenda

Todle mě fakt bavilo a ukazovalo to jak jsou dnes lupiči vynalézaví a i různá opatření kolikrát nestačí. ()

kikka20

Občas nereálné, ale na druhou stranu je to vážně poučné, jak si dát pozor před parchantama, s prominutím. Tenhle svět by už nevědí co by a to je dobré, pro nás lidi co nemáme miliony ;) ()

Piri

Poučná a zábavná šou. Niektoré časti boli zbytočne rozťahané. Od 6. série začali jednotlivé podvody rozdeľovať a prelínali to inými podvodmi a naopak. To bolo veľmi rušivé, opakovali sa a zbytočne to bolo dlhé. ()

Atheas

Toto by jsem dal jako povinnou výuku každému. Neuvěřitelně lehké podvopdy mě totálně nadchly. Už se těším až si některý z nich sám vyzkouším. ()

Jaroslaf

Supr pořad, upřímně klidně řeknu, že ty lidi obdivuju a respektuju, páč provést pořádný podvod je prostě umění, kterým bych se chtěl taky živit .) ()

El-Barto

Hned po shlédnutí čtyř epizod musím konstatovat, že je to opravdu zajímavý dokument. Možná je natáčen za účelem informovat lidi, jak se proti podvodníkům chránit, ale stejně většinu diváků hned napadne, že to musí na někom zkusit. Teda mě se ještě nic z toho nepovedlo, zkoušel jsem některé fígly na kamarádech a chce to asi trochu víc praxe ... ()

agassi68

Stačí byť dobrý psychológ a mať dosť guráže. Potom je už len jeden problém - prestať. Jess by sa nedal podviesť len homosexuál :) ()

mi-ib

Hodnotím po zhlédnutí první serie. Jde o velmi zajímavý pořad. Někdy si řikám, že ty lidi jsou fakt blbý a dobře jim tak, ale někdy si řikám, že bych se nechal napálit stejně jako jiní. Hlavně v těch případech, kdy hrajou na city. Kdyby přede mnou stála Jess a se slzama ve vočích mě o něco žádala, asi bych ji dal všechno co bych mohl. Každopádně určitě užitečnější koukat na tohle, než na nějaké soap opery. ()

Black-star

Dokonale zobrazující na jedné straně vychytané a lstivé podvody dnešních podvodníků, ale i blbost dnešních lidí nedbajících zásad které se pořád a pořád opakují. Přínosné pro mě byly barové triky jak dosáhnout toho aby vám někdo zaplatil pití zdarma. Přesto hodnotím 3- tedy 65% ()

Primavera

Vlastne som to začala sledovať kvôli malému synovi, ktorý to pozerá každý deň v šoku, ako sa dospeláci dokážu klamať vzájomne. A tak som v šoku aj ja!!! Alex, Jess a Paul sú skvelá trojka správnych ľudí, ktorých by som potrebovala pri sebe každý deň od chvíle ako vykročím z domu do ulíc mesta ... ()