Mistři švindlu

• Česko Opravdový podvod (více)
všechny plakáty
TV spot 2
Velká Británie, (2006–2012), 54 h (Minutáž: 30–60 min)

Alexis Conran, R. Paul Wilson, Jessica-Jane Stafford, Dean Lennox Kelly, Paul Nicholls, Frank W. Abagnale Jr., Joanna Page, Abigail Evelyn Titmuss (více)

Série(11) / Epizody(107)

Alex, Jess a Paul jsou profesionální podvodníci. Ukáží vám jak je možné ošidit lidi o peníze díky jejich důvěřivosti, nepozornosti nebo dobrotě. Uvidíte jak klasické triky, které podvodníci používají již odpradávna, tak podvody využívající moderní techniku. Vše se odehrává pod dohledem skrytých kamer a je tedy naprosto autentické. Jess využívá při podvodech své přitažlivosti, Alex dokáže umluvit kohokoliv k čemukoliv a Paul má encyklopedické znalosti podvodů. Dohromady tvoří sehraný tým Mistrů švindlu. (FrodoF)

Korbitch odpad!

Pořad, který dává detailní popis k okrádání druhých. 89%??!!HOVADA!!!Ha,díky mému odpadu už jen 84%.Doufám, že se mně chytne dalších pár uvědomělých duší a pošleme tento sračkoshit definitivně tam, kam patří!!! Ano a jdeme dál, už jen 83%. ()

YURAyura

10/10 Hodne inspirativni navod jak si v dobe krize privydelat ;]] No a myslim tim cestnejsim a pracovitejsim zpusobem nez vstoupenim do politiky... Docela by me zajimaly informace ze zakulisi, jako treba kolikrat to zkouseli nez se to povedlo, protoze nebudou vsichni lidi uplni tupani, kolikrat museli byt hospitalizovani po inzultaci nekterym z postizenych, kolik bylo tech, ktere obrali a nenahlasili - prece jenom musi ten porad z neceho financovat, ze? Je tu nekolik druhu podvodu, ale jak soucitit s nekym postizenym - chamtivym a amoralnim, kdo vubec nepatra jestli jsou v nalezene penezence nejake doklady nebo ze vydela na zoufale situaci druheno... Huste scamy: pichle kolo na dalnici, falesna pokladna, system, jime zdarma,... ()

01Zuzana10

wow. skvelý seriál, na kt. sa perfektne bavíme, ako sa môžu ľudia nechať oklamať, často skutočne nenápadne, či bez toho, aby sme si to my dôverčiví všimli. Okrem toho hlavná trojka je veľmi sympatická. (31.1.2010) ()

Petroff

Klasickej "naučnej" seriál, kterej dělá z lidí blbce... Ukážeme Vám to 1000x, abyste to pochopili...blablabla, je ale fakt, že zrovna u týhle problematiky to není tak od věci... Nemůžu si pomoct a přidávám hvězdičku za tu roštěnku!! ()

C0r0ner

Je úžasné vidět (rozhodně ne zažít) na kolik způsobů je možné člověka ojebat. A to většinou při příležitostech, kdy dotyčný vůbec nic netuší. Samozřejmě je to návod pro různé svině, ale zároveň je to natolik poučné a poutavé, že se seriál i tak vyplatí. Pro mě bylo zvlášť zábavné sledovat švindly při pokeru (ne, že bych je chtěl a uměl použít). 85% ()

eye candy

Nejvtipnější (nebo nejsmutnější) na tom celém ale je, že v podání Alexe, Jess a Paula vypadá oblbování lidí jako celkem triviální záležitost. Stačí vědět jak na to a působit alespoň trochu věrohodně. Holt občas nezle nesouhlasit s tvrzením, že kdyby hlupáci uměli lítat asi by musel být na každým rohu terminál. ()

Copacabana

Všetky typy podvodov pekne naservírované aj s návodom na použitie. Darmo, treba im uznať, že sú to naozaj špecialisti, tie ich plány sú také premyslené, že niektoré si musím pozrieť ešte raz aby som pochopila a uverila. No tak som asi spomalená, ale pri nich nestíham, rozhodne by som ich nechela v živote stretnúť, lebo mňa by určite nachytali na najľahší trik. Alex je môj obľúbenec, sa mi najviac páči. Všemožné triky od kartových, tie s falošnými pokladňami, poslíčkami na parkovanie, bankomatovými kartami, šperkami ja som stále v takom strese keď som nejakým spôsobom prinútená podvádzať, že si ani neviem predstaviť, čo môžu oni prežívať. Seriál mi priniesol okrem fascinácie týmito švindlami aj zdvihnutý výstražný prst, že treba byť na pozore, až pravdepodobne pôsobím paranoicky, a uchovávam všetky typy ako sa ubrániť zlodejom. ()

rowdys

Malo to čaro možno počas 10 častí, potom už im jaksi došli nápady a vymýšľajú somariny (stavme sa, že...), resp. rovnaké triky v trochu inej variácii. Navyše odhadujem, že 80 percent švindlov je len hraných. Seriál možno zaujme pri náhodnom prepínaní telky počas raňajok, ale že by som si k nemu sadal pravidelne a pozeral celé epizódy, tak to nie... skôr ako šum do pozadia. ()

T-pack

Koukám, když chytnu. Některé podvody jsou vážně primitivní a i když neříkám, že bych se chytit nenechal, dá se to vymyslet. Ou, já už beru ten pořad tak, že má ukazovat dobré triky k zopakování XD Tak, dokument je to velmi netradiční, místy sice dost předvídatelný, ale to jeho záměru neškodí. Je to podané v zásadě zábavnou formou a hvězdičku si vysloužila úplně sama Jessica-Jane Clement, neuvěřitelně sexy ženská. ()

Gerret

Fakt povedený seriál o třech podvodnících, kteří předvádějí různé švindly. Některé podvody jsou tak dobře udělané že okrádaný nemá skoro žádnou šanci. Doufám že se nikdy nestanu obětí nějakého podvodu. Nejlepší jsou ty sázky o pití a peníze, nebo podvody s kreditníma kartama a kapsářství. Viděl jsem: 1.-4. řada 1x. Hodnocení 90%. ()

Autogram

Po prvých dieloch nadšenie, ktoré ale opadá pri čiastočnom opakovaní podvodov. Obchodnícke triky bývajú geniálne, občas sa objaví sprosté vykradnutie bytu pomocou univerzálneho kľúča, ale skoro vždy sa pracuje s psychológiou obetí. Krčmové a kaviarenské triky za drink, kde sa akurát využívajú základné fyzikálne zákony, patria do trochu nižšej cenovej skupiny, ako má predstavovať tento seriál. Aj keď ich robí luxusná kočka, ktorá tu na ČSFD síce nemá veľkú galériu, ale po malom rešerši na internete celkom rada odhaľuje nielen svoje podvodnícke triky. ()

tommy187

Matty to vystihol. Pri tomto seriáli som sa vždy cítil (a vždy sa aj tak budem cítiť) ako terč viacerých podvodov, ako niekto koho môžu potencionálne podviesť úplne navlas rovnako ako v seriáli. Jess, Alex a Paul sa naozaj geniálne dopĺňajú a okrem skvelého kartového umenia, bezchybných podvodov v kasíne, ale aj ošklbania vašich peňazí priamo pred vašimi sú aj neskutočne sympatickí a je vidieť, že sú skvelý tím, a že žijú pre tento seriál. Najobľúbenejšia postava : Alex. Že si niekedy tento seriál pridám do obľúbených by ma asi nikdy nenapadlo, no 4. séria ma natoľko uchvátila, že som nemohol inak. ()

lskala

Otázkou zůstavá, zda si lidé dají pozor aby je nějaký ten "chmaták" neobral nebo jestli si právě ti "chmatáci" sledováním tohoto pořadu nerozšíří svoje zlodějské obzory. 55% - 3*** ()

insurgentes

Trochu mi na tom vadí, že všechny šméčka směřují proti jednotlivcům a nikoliv proti státu a korporacím. Jenže pak by to ztratilo tu "omluvu" že to je pro nás "poctivé", abychom se uměli bránit. Okrádání blbek v kavárnách se mi teda opravdu napodobovat nechce. ()

BluT

Po prvních dílech jsem byl unešenej a monstrózně jsem to hltal. Po pár dílech se to sice mírně ohraje, protože některý švindly jsou si podobný, ale furt je to výbornej pořad, navíc s jednou velmi sexy švindlířkou. ()

borec999

"A nezabúdajte. Keď to znie príliš dobre na to aby to bola pravda, tak to zrejme pravda nie je." Originálny dokument, ktorý keď si správne spomínam chodieval poobede na STV. Spôsobov, ako podvodníci vedeli jednoducho a účinne napáliť ľudí bolo nekonečne veľa a väčšinu z nich naozaj stálo zato vidieť. Klobúk dole pred triom predvádzajúcim podvody, z ktorých boli všetci naozaj veľmi presvedčiví, autentickí a vďaka ktorým možno veľa divákov predišlo podobným nepríjemnostiam v reálnom živote. Alebo aj veľa začínajúcich podvodníkov získalo inšpiráciu...75% ()