Mistři švindlu

• Česko Opravdový podvod (více)
všechny plakáty
TV spot 2
Velká Británie, (2006–2012), 54 h (Minutáž: 30–60 min)

Alexis Conran, R. Paul Wilson, Jessica-Jane Stafford, Dean Lennox Kelly, Paul Nicholls, Frank W. Abagnale Jr., Joanna Page, Abigail Evelyn Titmuss (více)

Série(11) / Epizody(107)

Alex, Jess a Paul jsou profesionální podvodníci. Ukáží vám jak je možné ošidit lidi o peníze díky jejich důvěřivosti, nepozornosti nebo dobrotě. Uvidíte jak klasické triky, které podvodníci používají již odpradávna, tak podvody využívající moderní techniku. Vše se odehrává pod dohledem skrytých kamer a je tedy naprosto autentické. Jess využívá při podvodech své přitažlivosti, Alex dokáže umluvit kohokoliv k čemukoliv a Paul má encyklopedické znalosti podvodů. Dohromady tvoří sehraný tým Mistrů švindlu. (FrodoF)

Uesbe

dúfam, že aspoň zopár dôchodcov a aj mojich rovesníkov pozerá.........a čo sa týka inšpirovania podvodníkov.......tí už si to pozreli na internete, resp. na SK a ČR asi takí sofistikovaní podvodníci nie sú, aby toto vedeli zopakovať ()

GoreManiac

Musim se přiznat, že pár těch hospodskejch triků sem úspěšně aplikoval..:) Jinak je to výbornej dokumentárně- naučnej seriál..;) ()

oasismanik

Niektoré dosť naivné triky, na ktoré by som určite neskočil, niektoré dosť chabé stávky, ktoré poznám od malička, ale veľa zaujímavých a do detailov premyslených trikov. 7/10 ()

lucy.lu

Trocha zábavy, nějaké to poučení na závěr, co víc by si člověk mohl přát? A upřímně - koho z vás nebavilo koukat na cizí neštěstí?:) ()

smirdik

Zajímavý seriál, sice některé švindly jsou dosti složité na to, aby je prováděl kde kdo. Je ale dobré vědět, že se s tím můžeme setkat a dát si bacha. + beru za hospodské podfuky, některé jsou dost známé jiné nikoliv, ale svůj účel už splnili... ()

unclejack

Napadajú ma analógie so seriálom Tajomstvá mágie definitívne odhalené - ak vás skutočne zaujímajú podvody a triky, podfuky a fígle na čo najjednoduchšie okradnutie ľudí po starom spôsobe - to jest bez počítačov, heckerov... - tak je relácia pre vás ako stvorená. Real Hustle ponúka skutočne zúčastnený pohľad na kartové triky, pouličné podvody, barové stávky a dokonca aj veľké podvody s falošným klubom alebo fotením. Všetko profesionálne podané, výborné spracovanie, sympatická squadra. Každopádne v novších dieloch už aj táto relácia stráca dych, trochu sa splošťuje a triky sú čoraz bizarnejšie. Každopádne ktorýkoľvek zo starších dielov by som vrelo odporúčal. ()

d4

Hodnotím jednou vetou (otázkou) : Nemali ste pri posedení v kaviarni vyskúšať nejeden z oných trikov? :) Hviezdičku však strhávam, pretože nie som úplne presvedčený o autenticite všetkých trikov a podovdov. ()

Martin819

Netradiční a zábavné. Na tento seriál jsem se s chutí díval, ačkoliv jsem nkdy nevěřil, že to s obětmi není předem domluvené. Nicméně ani tento fakt mi zážitek nezkazil. ()

Tominko12

Aj keď niekedy nemôžem uveriť tomu, že tie podvody nie sú dohodnuté alebo tiež tomu, akí sú ľudia naivní. Každopádne veľmi zaujímavé námety a nápady, ako jednoducho, hravo a elegantne obrať ľudí o peniaze. Podvodníci majú svoje čaro a je to vždy celkom poučná polhodinka. ()

en130

Zajímavý dokumentární seriál o podvodech. Trojice podvodníků ukazuje všelijaké podvody a triky, kterými zloději okrádají lidi. Mnohdy jde o velice rafinované podvody, založené na lidské důvěřivosti, nepozornosti, hlouposti. Špatné na tom je jen to, že se všechny podvody dají využít také obráceně. ()