Reklama

Reklama

Hobit: Neočekávaná cesta

  • USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)
Trailer 1

Film sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Bilba nečekaně osloví čaroděj Gandalf Šedý, díky kterému se ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Cesta do divočiny vede přes tajemné země, kde se to hemží zlobry, skřety a kouzelníky. Ačkoliv cíl jejich výpravy - Osamělá hora, leží na Východě, musí projít nejdříve jeskynním systémem, kde Bilbo potká někoho, kdo mu navždy změní život…Gluma. Skromný Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera objeví nejen hloubku lstivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten „miláška“, který má nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže zatím ani tušit. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Avari.73: tebe to překvapuje? (o=´

 

Hem.m: dneska už mi dost lezeš krkem, nějdřív hejt u druhejch avengers a druhýho  Thora, kraviny který meleš u Hellsingu a tohle je jenom vrchol 

Chipešek

Chipešek (hodnocení, recenze)

ty mango, teď byl hobit ve zprávách na nově, a hned tam začal v pozadí běžet trailer bez jakýhokoli varování, než jsem si uvědomil, na co se koukám, asi 3 vteřiny jsem musel zhlédnout

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: A jak? Tím, že jsem řekl svůj názor jsem hloupučkej? :) Nemyslím si.. 
 

Avari.73

Avari.73 (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Zajímavé. Hobit má premiéru a na Moviezone je článek o Star Wars. :)

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

ElessarDeny: Jojo a hlavně mistr Yoda :D.. Ale já i díky scénáři, který si mi líbil víc, než u těch starých u novích se mi akorát nelíbil představitel Anakina (Darth Vader).. Jiank tam byl taky zvrat, že se tma objevil fialovej meč :D

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Ale já za to nemůžu.. Shazuješ se sám.. Nadáváš mi za něco co jsem neudělal =o)
L_O_U_S: Hobbita 

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

L_O_U_S: Páni! ČT a novej film? Kolik to asi stálo? Vlastně nic, alespoň redaktoři nemuseli vyrážet do terénu...

ElessarDeny

ElessarDeny (hodnocení, recenze)

Hem.m: taky mám radši ty nový, ale ne kvůli kdovíjak dobrýmu scénáři. Prostě víc jediů a pokročilejší vizuál :-)

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Hem.mHem.m:  právě si mi, dneska už  po několikátý dokázal že seš hloupoučkej (O;

L_O_U_S

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Teďka toho Hibita nebo jak se to jmenuje dávali ve zprávách na ČT.

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Však třeba budou dobrý jak to mám vědět, ještě jsem je neviděl, neřekl jsem o nich nic špatnýho ani dobrýho, tak se uklidni... Jinak nový díly jsou ohodně lepší, než ty starý..

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

Hem.m: Asi jak pro koho no... Já jsem u každého dílu trpěl nudou. A starou triologii jsem přetrpěl s vypětím všech sil, protože jsem chtěl vydět ten "mezník" kinematografie... víckrát ne

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Inirdin: nevěří že bude kvalitní a Peter Jackson je podle něj vyčpělej (tedy co si pamatuji)

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Inirdin: Jak pro koho, Star Wars, ty nový jsou husto-mega-krutě-přísný a mají hodně dobrej scénář :) (Nemyslím ty od Disney, ty ještě nejsou..)

TheBon77

TheBon77 (hodnocení, recenze)

Inirdin: No pro děti asi těžko :) první díl souhlasím, ale zbytek ne.

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

ElessarDeny: Výjimka je vlasta plamínek, ten je dobrej :D.. Ale tka ten kdo tam volá by měl spíš mít nějakýho opatrovatele :) A pak už tam volají jen najivní senioři 

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

ElessarDeny: Originální 48fps je ještě plynulejší... 

Tom_Lachtan: Civil říkal že Hobbit bude blbost? Star Wars možná jsou revoluce v digitálních tricích, střihu zvuku a pd. Ale originálním a zajímavým scénářem neoplívají... Moje hodnocení Star Wars? Ultra tupá blbost pro děti...

ElessarDeny

ElessarDeny (hodnocení, recenze)

Hem.m: to sice jo, proto píšu blbých, ale stejně je to od těch věštců a televizí hajzlovina

Vrata88

Vrata88 (hodnocení, recenze)

To je neuvěřitelný,nejdřív to byl rok,pak měsíc a teď už jen 15 dní :)

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

ElessarDeny: Tak to už spíš bívá jejich chyba, že tam volají ne?
Laxik: Dobrý! 

Související novinky

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Těsně před premiérou seriálového Pána prstenů: Prsteny moci přichází zásadní změny týkající se práv na knižního Pána prstenů a Hobita. Ty totiž odkoupila švédská herní společnost Embracer Group,… (více)

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Zatímco už za pár dní přistane na internetu první trailer z očekávaného televizního seriálu Pán prstenů: Prsteny moci, neméně tak důležitou zprávou je nová informace, že filmová práva (samostatně… (více)

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Druhý ročník festivalu Comic-Con Prague proběhne v termínu 15. – 17. října 2021 v pražském O₂ universu. Comic-Con Prague 2021 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program… (více)

Reklama

Reklama