Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Princezna Barbie se představuje ve svém prvním originálním pohádkovém filmu Barbie a kouzlo Pegasu.Princeznu Anniku čeká velké dobrodružství. Zlý čaroděj Wenlock ji chce za ženu,princezna se ale před ním s pomocí svého nového přítele – okřídleného koníka Brietty - ukryje do Království v oblacích. Wenlock za trest promění Anničinu rodinu v kámen a princezna má pouhé tři dny na zlomení kouzla. Na své pouti pozná Annika nové přátele a společně s nimi vstoupí do zakázaných lesů, bude bruslit v ledových jeskyních a vzlétne vysoko nad oblaka. To vše proto, aby získala kouzelnou hůlku světla a s její pomocí přemohla zlé čarodějovo kouzlo. Ve filmu zazní kromě jiných skladeb také Beethovenova Šestá symfonie. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (18)

Yalka 

všechny recenze uživatele

Solidní pohádka s dobrým scénářem. Sice vykrádačka starých Star Wars (mám na mysli scény s Hanem a Leilou), ale hledat originalitu u Barbie filmů je opravdu zbytečná snaha... Hloupý obr Ollie je v naší rodině kultovní postava (Nezapomeňte se podívat na nepovedené záběry, které jsou v bonusech k filmu.). Mezi Barbie filmy je tento pro mě jeden z těch lepších, i když ho nepočítám mezi své úplně nejoblíbenější. ()

LeoH 

všechny recenze uživatele

Bárbínovské období u nás naštěstí trvalo jen dva filmy – viz též Fairytopia; tenhle kousek má ještě o něco hroznější animaci, zhruba stejně nanicovatý děj, očividnější reklamně-manipulativní podtext (neustálé hlasitě komentované převlékání) a vrcholem všeho je český název – ne, Pegas s velkým P podle vzoru hrad není název kouzelnické školy ani ničeho podobného, fakt tam jde o ty okřídlené koně. Pak mají děcka umět česky. Poměrně solidní muzika nahraná Českou filharmonií působí mezi vším tím virtuálním fialovým bakelitem jako pěst na oko. ()

Reklama

andulasafarova 

všechny recenze uživatele

Díl, ve kterém je chůze příliš komerční, a proto se lítá, skáče, klouže, bruslí. Barbie je pozitivnější než kdy jindy a o svém produktu - světelné holi - hovoří se zapáleností podomního prodejce svítícího puzzle. Všechno šlape, jak má, pokud vás normálně nerozhodí, že vaše sestra je kůň s křídlama nebo se běžně dostáváte z obrova hrnce na polévku pomocí stuhy, kterou máte náhodou u sebe. A zloduch má jedno oko modré a druhé... jiné, prostě styl. Má to jedno ale a kvůli tomu musím dát hvězdičku dolů... o to je ten posraný děsivý medvěd! Jako fajn, každý z nás si někdy z bruslovačky domů vzal mládě ledního medvěda, ale kurva nemělo tak DĚSIVÝ výraz v očích, tohle je medvěd z jiného castingu, a to na horor. Nemluvím o tom, že je celkově nepoměrečný, ale ty oči a ten šílený dabing! Žádný medvěd nevydává zvuk typu kníkvuáúéé. A pak: ten medvěd všechno zkurví a s barbie to ani nehne. Ten malý nesvépravný parchant udělá něco jako ukváíáé, sobecky štípne nějaké drahokamy (i když na té hoře bylo napsané vem si jen co potřebuješ! prostě debil), kvůli tomu tam všem málem spadne ledová hora na hlavinky a barbie je furt vysmátá jak lečo. Dokážu si představit leccos, ale toto ne. Normálně by se ten medvěd nedožil konce dílu - basta! Jo a jen tak na okraj, česká filharmonie dělala hudbu - jsme slavní díky barbie! ()

husokachna odpad!

všechny recenze uživatele

Cítil jsem se u toho (Valérie odpustí), jako když jsem kdysi venčil našeho pudla a on očuchával a někdy i maličko oblizoval hovna cizích psů, co kde našel. Jediné dva kladné body této makabrozity shledávám ve faktu, že hlavního ladyboye humusáka divňáka mluví v českém dabingu Pacey z Dawsonova světa, což dodává kvalitní bizzaro, a že může existovat něco horšího a unylejšího, než Barbyje kouzelný salón. ()

eagle-eye odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl snad nejhorší animák, jestli se to vůbec za animáka dá považovat, co jsem kdy viděl... Animace jak z nějakýho 3D preview k 15 let starý hře... ani nevím, proč jsem to vůbec dokoukal, snad ze zvědavosti, jestli film samotný bude dementní po celou svou délku. V tomto ohledu mě nezklamal, opravdu byl. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama