Nejdřív jsem si v záplavě všech legračních seriálů říkal, co je tohle za vejlupek, ale už úvodní titulky na mě udělaly dojem, tak jsem dvěma břídilům z Nového Zélandu dal zelenou a dobře udělal. Člověk musí být asi stejný debil, aby se mohl dobrovolně umlátit smíchy při scéně, kdy dvojka flegmatiků kráčí ulicí a jen tak si prostě povídá, proto chápu, že jedněmi je jejich humor nepochopitelný a jedněm přijde jako naprosto dokonalý. Sám jsem si na tento seriál vytvořil návyk, kterého se těžce zbavuji. Navštěvuji skupinové terapie, ale ty dva rytíře smutné postavy vidím všude.(8.5.2011)

• KOZEL84

Dva trapní a nudní retardi se snaží dělat suchý a tupý humor.Zůstalo to akorát suchý a tupý,hala.Humor nikde.Aby mi během 4 dílů 2x cukl koutek a jednou sem se uchechtl při ''jsi tak krásná,že bys mohla dělat servírku'' je teda dost suché.Songy sem skoro přeskakoval a to tu čtu,že to má být to nejlepší.Chjo.Hodnocení vlastně vůbec nepřekvapuje.Ono je to prej pro ''fajnšmekry'' xDD (to se spíš pravda projevila) a já mám na humor nižší nároky.Mě stačí když je vtipný.Po čtyrech dílech s radostí čau pipi...Toto je od idiotů pro idioty (ty CHutré samozřejmě)!(28.4.2012)

Dívka: "Nepamatuju si, že bys měl včera bradku." Jemaine: "Někdy si ji nechám narůst." Dívka: "Vypadá přilepená." Jemaine: "Jo, a někdy si ji přilepím." Dívka: "Fajn." Jemaine: "Když nemám čas." Dívka: "Aha. To dává smysl." ___ "Flight of the Conchords" jsou vtipní z mnoha důvodů, nejvíc mě však baví ta bezbřehá absurdita, viditelná hlavně v rozhovorech s jejich manažerem a v opakovaném obracení zažitých stereotypů.(21.1.2011)

I´m the boom king...toto si spieva partia dvoch kamarátov, ktorí nie sú schopní zbaliť žiadnu babu, a keď sa im to podarí, vzťah za chvíľu stroskotá. Každá časť je doprevádzaná ,,hudobnými číslami" (výborné texty, ktoré pobavia). Obaja majú jedinú fanynku Mel, ktorá je z nich posadnutá. Škoda preškoda dvoch sérií. I need another one :((20.10.2008)

Conchordi dokazují, že Nový Zéland z koloniálních dob zdědil nejen angličtinu, ale i neskonale výborný smysl pro humor. Apatičtí hrdinové Jemaine a Bret putují po Spojených státech se svým bizarním impresáriem za dozvuků mého hurónského smíchu. Tihle flegmatici se nepotřebují přetvařovat a dělat na diváky roztodivné ksichty. Jejich humor pramení zejména z toho, že všechno berou z pokrovou tváří a ty nejvypjatější scény působí jako každodenní nakupování rohlíků. Pokud by vtip podléhal celním poplatkům, tak ti dva by se zřejmě nedoplatili.(14.3.2009)

• - V epizodě "Drive By" Murray používá ve svojí kanceláři stařičký Commodore 64 s programem "New Zealand Government Internet 1.1". (Saku)

• - Murray má v kanceláři propagační plakáty na Nový Zéland s logy, jako "New Zealand...Rocks!!!", "WOOLcome to New Zealand", "New Zealand, take your mum", "New Zealand: Why Not?", "New Zealand, Better Than Old Zealand", "New Zealand: Worth a Go", "New Zealand: Not Part of Australia", "New Zealand: Don't expect too much — you'll love it", "New Zealand Eve Should Come", "New Zealand Only 18 Hours From New York", "New Zealand Like Scotland But Further" a "It's Not Boring In New Zealand". (Saku)

• - Seriál vznikl na základě stejnojmenného rozhlasového seriálu BBC, vysílaného v roce 2005. Na rozdíl od filmové verze se však odehrával v Londýně. (skudiblik)