poster

Flight Of The Conchords (TV seriál)

 • USA

  Flight of the Conchords

Komedie / Hudební

USA, 2007–2009

 • boshke
  *****

  Ano, ano, ano! Děkuji Davidovi, že se o tomto seriálu zmínil, neb tyhle dva retardy z Nového Zélandu zbožňuji (Mel a Murrayho nevyjímaje). Krásné a jedinečné na Conchordech je i fakt, že narozdíl de facto od čehokoli jiného se na písničky těšíte, než abyste je protrpěli a doufali, že již brzy skončí. Zápletka nějakých dílů poněkud slabší, ale i tak skvělé. Těším se na maraton... 100% (1.-2. série - 100%)(1.2.2016)

 • Iggy
  *****

  "What happened with the gig at the aquarium? It was kind of a misunderstanding. Um, there was a typo in the ad. It was 'Sand' they wanted. Sand. (...) But I sent the demo. The good news is that they liked it, they might play it in the lobby." Takže tak nějak... Po druhé sérii zvedám ze 3 na 4 hvězdy a to nejen za elevator gig. Po prvních epizodách, jsem zvažoval, jestli se vůbec dívat dál, po posledním dílu mi tihle chlapíci budou vážně chybět... Zvedám na 5. Dodatek 2018: kdykoli někde zahlédnu zmínku o Flight of the Conchords, Jemaina nebo Breta, tak mi zatraceně chybí... "New Zealand... Better Than Old Zealand."(12.5.2014)

 • francis
  *****

  Extrémně zábavnej seriál, kterej má pekelnej tah na bránu. Bret s Jemainem sypou jednu hlášku za druhou a doprovází to nekonečnou sérií dokonalých pohledů, výrazů a ksichtů. Vrcholem jsou parodie na klipy popových hvězd od Bee Gees a Pet Shop Boys přes Beastie Boys až po devadesátkový obskurity typu Reel 2 Real, který ve většině případů snad i předčí originál, a to nejen vtipností naprosto praštěných a přitom dotažených textů plných geniálních a hlavně nečekaných obratů (you are the most beatiful girl in the... room, oooh oooh, in the whole wide .... room... you are so beautiful - you could be a waitress), ale hlavně podáním - Brett a Jemaine jsou oba výborný zpěváci, který zvládaj všechny žánry a jejich hlasy zmáknou ultravysokej beegees falzet, soulovej zpěv ve stylu Barryho Whita i "gangsta" rap. Miluju absurdní humor i muziku, takže Flight of the Conchordes je pro mě jasná volba.(21.11.2008)

 • KOZEL84
  *

  Dva trapní a nudní retardi se snaží dělat suchý a tupý humor.Zůstalo to akorát suchý a tupý,hala.Humor nikde.Aby mi během 4 dílů 2x cukl koutek a jednou sem se uchechtl při ''jsi tak krásná,že bys mohla dělat servírku'' je teda dost suché.Songy sem skoro přeskakoval a to tu čtu,že to má být to nejlepší.Chjo.Hodnocení vlastně vůbec nepřekvapuje.Ono je to prej pro ''fajnšmekry'' xDD (to se spíš pravda projevila) a já mám na humor nižší nároky.Mě stačí když je vtipný.Po čtyrech dílech s radostí čau pipi...Toto je od idiotů pro idioty (ty CHutré samozřejmě)!(28.4.2012)

 • kuri-noha
  ****

  Polodokomentární šílená komedie o ničem, parodující všechno - tak jako ústřední dvojice ve svých písních. Miluju jejich absurdní humor. Navíc pár písniček má tak chytré a vtipné texty. Mluvím o "I'm not crying" nebo "The Most Beautiful Girl (InThe Room)" či "Jenny". Seriál se bohužel postupem času trošku vyčerpá a úroveň pozdějších dílů jde dolů. I proto nedám 5/5, ačkoli si to některé díly zaslouží,(31.12.2014)

 • - Murray má v kanceláři propagační plakáty na Nový Zéland s logy, jako "New Zealand...Rocks!!!", "WOOLcome to New Zealand", "New Zealand, take your mum", "New Zealand: Why Not?", "New Zealand, Better Than Old Zealand", "New Zealand: Worth a Go", "New Zealand: Not Part of Australia", "New Zealand: Don't expect too much — you'll love it", "New Zealand Eve Should Come", "New Zealand Only 18 Hours From New York", "New Zealand Like Scotland But Further" a "It's Not Boring In New Zealand". (Saku)

 • - V epizodě "Drive By" Murray používá ve svojí kanceláři stařičký Commodore 64 s programem "New Zealand Government Internet 1.1". (Saku)

 • - Seriál vznikl na základě stejnojmenného rozhlasového seriálu BBC, vysílaného v roce 2005. Na rozdíl od filmové verze se však odehrával v Londýně. (skudiblik)