Á sákryš! 8-o . . . No po té geniální (!) ranní scénce z desáté epizodky jsem hnedle přidal pátou hvězdičku! . . . Jo, tihle lůzřitilí lajdácí si to teda zaslouží... %-[] . . . Ano milé děti, i postpubertální pičovinky z produkce ejčbíou můžou být ve své vypointovanosti nosné pro ignoranta igitátorského typu... Baže je bačům blaže! Chrochtám bláhem... ;o))) - - - - - (Průběžně pravidelně sledováno každý pitek před odchodem do chlastacího prostoru na >plkakordovaným prostoru< , hodnocení 18.3.2011 jako jedno z mála mnoha, komentář zde rozletěný jako čertoffsky šestašedesátý - 15.7.2011)(15.7.2011)

Nejdřív jsem si v záplavě všech legračních seriálů říkal, co je tohle za vejlupek, ale už úvodní titulky na mě udělaly dojem, tak jsem dvěma břídilům z Nového Zélandu dal zelenou a dobře udělal. Člověk musí být asi stejný debil, aby se mohl dobrovolně umlátit smíchy při scéně, kdy dvojka flegmatiků kráčí ulicí a jen tak si prostě povídá, proto chápu, že jedněmi je jejich humor nepochopitelný a jedněm přijde jako naprosto dokonalý. Sám jsem si na tento seriál vytvořil návyk, kterého se těžce zbavuji. Navštěvuji skupinové terapie, ale ty dva rytíře smutné postavy vidím všude.(8.5.2011)

• KOZEL84

Dva trapní a nudní retardi se snaží dělat suchý a tupý humor.Zůstalo to akorát suchý a tupý,hala.Humor nikde.Aby mi během 4 dílů 2x cukl koutek a jednou sem se uchechtl při ''jsi tak krásná,že bys mohla dělat servírku'' je teda dost suché.Songy sem skoro přeskakoval a to tu čtu,že to má být to nejlepší.Chjo.Hodnocení vlastně vůbec nepřekvapuje.Ono je to prej pro ''fajnšmekry'' xDD (to se spíš pravda projevila) a já mám na humor nižší nároky.Mě stačí když je vtipný.Po čtyrech dílech s radostí čau pipi...Toto je od idiotů pro idioty (ty CHutré samozřejmě)!(28.4.2012)

Ten nejsušší humor a naprosto ujetí hlavní hrdinové, kteří si však i přesto dokážou získat divákovy sympatie. I přes značnou mimoňovitost se nedá říct, že by seriál byl naprosto šílený, jak se občas v dílech s podobnými hrdiny stává. Spíše se zde díváte na běžné problémy pohledem dvou zcela nezúčastněných chlapíků, jejichž vnímání světa vnáší do jeho všednosti nesmírnou dávku vtipu a zároveň laskavosti a hravosti. Brutálně originální seriál, který si určitě zaslouží pozornost.(3.12.2011)

Zo začiatku mi to veľmi pripomínalo svojou uletenosťou The Mighty Boosh (i keď samozrejme v omnoho menšej miere), ale keď teraz tieto dva sitcomy porovnám, tak u mňa jednoznačne vyhráva The Flight of the Conchords - reálnejšie prostredie a lepšie diálogy s geniálne suchou intonáciou. Jediné, čo ma mrzí, je, že Bret a Jemaine nikdy nemajú peniaze. Chudáčikovia.(14.8.2009)

• - Seriál vznikl na základě stejnojmenného rozhlasového seriálu BBC, vysílaného v roce 2005. Na rozdíl od filmové verze se však odehrával v Londýně. (skudiblik)

• - Murray má v kanceláři propagační plakáty na Nový Zéland s logy, jako "New Zealand...Rocks!!!", "WOOLcome to New Zealand", "New Zealand, take your mum", "New Zealand: Why Not?", "New Zealand, Better Than Old Zealand", "New Zealand: Worth a Go", "New Zealand: Not Part of Australia", "New Zealand: Don't expect too much — you'll love it", "New Zealand Eve Should Come", "New Zealand Only 18 Hours From New York", "New Zealand Like Scotland But Further" a "It's Not Boring In New Zealand". (Saku)

• - V epizodě "Drive By" Murray používá ve svojí kanceláři stařičký Commodore 64 s programem "New Zealand Government Internet 1.1". (Saku)