"What happened with the gig at the aquarium? It was kind of a misunderstanding. Um, there was a typo in the ad. It was 'Sand' they wanted. Sand. (...) But I sent the demo. The good news is that they liked it, they might play it in the lobby." Takže tak nějak... Po druhé sérii zvedám ze 3 na 4 hvězdy a to nejen za elevator gig. Po prvních epizodách, jsem zvažoval, jestli se vůbec dívat dál, po posledním dílu mi tihle chlapíci budou vážně chybět... Zvedám na 5. Dodatek 2018: kdykoli někde zahlédnu zmínku o Flight of the Conchords, Jemaina nebo Breta, tak mi zatraceně chybí... "New Zealand... Better Than Old Zealand."(12.5.2014)

I´m the boom king...toto si spieva partia dvoch kamarátov, ktorí nie sú schopní zbaliť žiadnu babu, a keď sa im to podarí, vzťah za chvíľu stroskotá. Každá časť je doprevádzaná ,,hudobnými číslami" (výborné texty, ktoré pobavia). Obaja majú jedinú fanynku Mel, ktorá je z nich posadnutá. Škoda preškoda dvoch sérií. I need another one :((20.10.2008)

Á sákryš! 8-o . . . No po té geniální (!) ranní scénce z desáté epizodky jsem hnedle přidal pátou hvězdičku! . . . Jo, tihle lůzřitilí lajdácí si to teda zaslouží... %-[] . . . Ano milé děti, i postpubertální pičovinky z produkce ejčbíou můžou být ve své vypointovanosti nosné pro ignoranta igitátorského typu... Baže je bačům blaže! Chrochtám bláhem... ;o))) - - - - - (Průběžně pravidelně sledováno každý pitek před odchodem do chlastacího prostoru na >plkakordovaným prostoru< , hodnocení 18.3.2011 jako jedno z mála mnoha, komentář zde rozletěný jako čertoffsky šestašedesátý - 15.7.2011)(15.7.2011)

Ano, ano, ano! Děkuji Davidovi, že se o tomto seriálu zmínil, neb tyhle dva retardy z Nového Zélandu zbožňuji (Mel a Murrayho nevyjímaje). Krásné a jedinečné na Conchordech je i fakt, že narozdíl de facto od čehokoli jiného se na písničky těšíte, než abyste je protrpěli a doufali, že již brzy skončí. Zápletka nějakých dílů poněkud slabší, ale i tak skvělé. Těším se na maraton... 100% (1.-2. série - 100%)(1.2.2016)

Hodně hodně suchý humor, který připomíná britský humor, akorát akcent je tentokrát mnohem vtipnější. Oba dva týpci jsou neskuteční mimoni, o trošku více zábavnější je Bret (ale jen o trošku), Jemaine hodně zachází až do "gervaisovské" trapnosti. Písničky jsou super, jejich manažer Murray je neskutečný vůl, ale taktéž tím zábavným způsobem. Seriál není pro každého a je potřeba si na něj chvíli zvykat. 85 %(5.7.2010)

• - V epizodě "Drive By" Murray používá ve svojí kanceláři stařičký Commodore 64 s programem "New Zealand Government Internet 1.1". (Saku)

• - Murray má v kanceláři propagační plakáty na Nový Zéland s logy, jako "New Zealand...Rocks!!!", "WOOLcome to New Zealand", "New Zealand, take your mum", "New Zealand: Why Not?", "New Zealand, Better Than Old Zealand", "New Zealand: Worth a Go", "New Zealand: Not Part of Australia", "New Zealand: Don't expect too much — you'll love it", "New Zealand Eve Should Come", "New Zealand Only 18 Hours From New York", "New Zealand Like Scotland But Further" a "It's Not Boring In New Zealand". (Saku)

• - Seriál vznikl na základě stejnojmenného rozhlasového seriálu BBC, vysílaného v roce 2005. Na rozdíl od filmové verze se však odehrával v Londýně. (skudiblik)