Komentáře uživatelů k sérii (11)

Dostal jsem se k tomu později, ale o to rychleji to sjel celé a vydržel u seriálu tolik nezapomenutelných sezón.(19.11.2016)

První série byla asi přece jenom nejlepší, bylo tu nejvíc geekovin a o hodně míň vztahů. A když se teď na ní koukám zpětně, je vidět, jak všichni byli strašně mladí. Podobně, jako když se člověk podívá na M*A*S*H.(4.12.2017)

Po shlédnutí první sezóny jsem ji nemohl ohodnotit jinak než pěti hvězdičkami. Téma bylo extrémně prosté a snad právě proto dokonalé. Penny, jejíž hlavní devízou skutečně není vysoká inteligence, bydlí na stejném patře jako její největší obdivovatel a součást čtyřčlenné skupiny společensky invalidních vědců. Nic velkého, ale tvůrci dokázali z malé jiskřičky rozdmýchat pořádný plamen, každá epizoda mě dokázala brutálně rozesmát a přinést spoustu hlášek. Skvěle jsem se bavil a těším se na další série.(26.12.2017)

Úvodná séria BBT bola skutočne vítaným javom medzi komediálnymi seriálmi súčasnosti. Pamätám si ako som v roku 2007 videl prvé časti a bol som doslova nadšený. Partia trhnutých nerdov s vysokým IQ no smiešnou úrovňou spoločenského života ma vytrhla z nudy. Každá časť prvej série je takmer dokonalá. Situačný humor a hlášky fungujú skvele. Obzvlášť herci sú vynikajúci. Takto dobrý výber hlavných predstaviteľov a ich charakterov tu nebol od dôb Priateľov. Producenti môžu skákať 3 metre do vzduchu za takýto casting. Od Pilotu som sa stal na BBT závislý, je pre mňa až ťažko pochopiteľné ako návykový je tento seriál. Kto vie či to bude fungovať ešte ďalších deväť sérií, pretože latka je nastavená vysoko, ale pre mňa je Teória veľkého tresku aj tak jeden z top sitkomov aké som doposiaľ videl. Skutočný skvost. Vďaka Chuck... 100 %!(7.1.2017)

TOP séria. 90%(2.4.2018)

"In the winter, that seat is close enough to the radiator to remain warm, and yet not so close as to cause perspiration. In the summer, it's directly in the path of a cross-breeze created by opening windows there and there. It faces the television at an angle that is neither direct, thus discouraging conversation, nor so far wide as to create a parallax distortion. I could go on."(1.9.2018)

100%(1.5.2018)

Výborné vtípky, skvělá parta herců, navíc všechno šlape jak má - skvělá první série legendárního sitcomu :)...(18.12.2016)

Skoro už by se dalo říct klasika! K úžasné první sérii se vždy rád po nějaké době vracím..(22.3.2017)

A tak to všechno začalo, dámy a pánové. Když se po takové době opět vrátím zpět na začátek, mohu vidět starou dobrou sestavu, ještě s dodržováním původní pointy seriálu. Kdyby to tak tvůrcům vydrželo...(13.1.2017)

Super séria ktorá to všetko začala a poviem že sa mi strašne páčila ,táto séria pobavila a poviem že smial som sa pri každej epizóde(1.9.2018)