Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

WANDRWALL

Může být český film ještě blbější? Neustále se přesvědčuji, že dna ještě nedosáhl a vím, že další lekce z blbosti mě čekají. ()

dopitak

Jako hodně českých filmů poslední doby - výborný námět - prosperující firma musí z nějakého důvodu zkrachovat, což se jako na potvoru ne a ne podařit - totálně zazděná scénářem, výběrem postav a zejména dialogy. Grafika a texťáka bych zavřel do vazby, dokud dobrovolně nepodepíšou závazek, že už nikdy před kameru potažmo před českého diváka nevlezou. Sandra byla milá jen v jediné scéně, kdy nebyla vidět a její jásání silně připomnělo roztomilou radost Petra Bajzy z Bylo nás pět, když otec Vendelín dovezl z města pomeranče (aby taky ne, když mají ten hlas v rodině). Vydra je prostě už zKameňákovatej (ale i tak ho mám rád, už za tu vlasteneckou radost při jednom hokejovém MS, kdy u nás po představení zjistil, že naši hokejisté vyhráli, vytáhl z kufru auta trubku a radostně zahrál na parkovišti národní hymnu). Janžurová asi v nejhorší roli, co za svůj dlouhý herecký život přijala. Michal Novotný, náš kutnohorský Romeo, kterého větší část gymplu upřímně nenáviděla, protože to byl vejtaha a frajírek, většinu filmu jenom blbě čumí do kamery. Vašut s Kleplem se jen mihnou, aby mohla být jejich jména na plakátu - což nakonec není tak špatné, lepší, než aby v tom doopravdy hráli. David Kraus hezky zpívá a jako zpěváka ho taky docela beru, ale tady hrál slizoun slizouna a ještě blbě. Celkově nad vším vynikají některé nikam nevedoucí dialogy, u kterých se možná i osypete. ()

rikitiki

Hodně bezradný snímek, který nijak zvlášť novátorský námět nejenomže nedokáže zajímavě rozvinout, ale navíc ho neumí ani pořádně vyprávět. Působí chaoticky a lacině, spíš jako by byl natočený na vlně nevtipných komedií o podnikání, jaké byly v módě v začátcích 90.tých let. Ve vtíravém proudu product placementu se odehrávají nezajímavé epizodky o lidech s podivným zmatečným jednáním i pocity. /3. 8. 12./ ()

honajz

Nebylo to až tak blbé, jak jsem čekal, dokonce to mělo i nějakou myšlenku, ale je to celé tak zoufale televizní, pomalé, obrazově chudičké, mohlo to být klidně i kratší. ()

eraserhead666

"Strejdo, to jsou looseři, ne blbci!" Tenhle film na mě spadl takřka z čistého nebe, vůbec jsem nevěděl, že existuje a možná proto jsem byl i mírně překvapen. Jít na to do kina, asi bych byl hodně zklamanej, ale takhle se na to oddychově kouknout doma, to zas tak špatný není. I jsem se párkrát zasmál, sice herecky nic moc, ale zase mě těšilo dívat se na neokoukané tváře. Abych tomu filmu moc nekřivdil, nebojím se prohlásit, že je to zcela srovnatelné s některými posledními kousky režiséra Hřebejka (samozřejmě za méně peněz, ale zápletkově, dějově, či humoristicky/komediálně to srovnatelný je - a bez profláklých skoro pořád stejných hereckých ksichtů). ()

duklak2

Šéfové jsou nejen našimi nadřízenými, ale už se dostali i do názvu filmu. Asi se tedy začnu vzdělávat, aby ze mě jednoho dne byl taky nějaký šéf nějaké reklamní agentury. Nedávno mě už začalo doslova hrabat z reklamních upoutávek na tento film. Nejprve jsem si myslel, že NOVA poutá na sobotní megafilm, ale když jsem zjistil, že to je nový český film, který jde do kina, tak jsem doslova a do písmene strnul hrůzou. Ale nebyl bych to já, aby jsem nebyl zvědavý, jak se film povedl a po pár týdnech jsem se tedy vypravil do kina, ale s velikými obavami, protože jak jistě všichni moc dobře víme, tak česká kinematografie je na velikém ústupu. Nejsou prostě herci typu Menšíka, Sováka a dalších. Příběh vypadá na první pohled zajímavě. Vydra si najme partu blbců, aby mu zničili firmu. Herecké výkony jsou v tomto snímku absurdní. Je to míchanice dobrých herců (Vydra, Langmajer, Krbová) s těmi velmi špatnými (Nováková, Kadlčková, Novotný). K některým dialogům je zbytečné se vyjadřovat. To bych musel použít snůšku sprostých slov. Dále je pro mě veliké překvapení, že zde hraje herečka Janžurová, divím se jí, že se do toho nechala přemluvit. Kazí si tím pověst a myslím si, že u některých diváků klesla. Budí to dojem, že jde jen po penězích. Ale to mi u této skvělé herečky s výrazným projevem nesedí. Langoš zde mohl vyniknout, ale dostal malý prostor. Scénář je tak bezduchý až to bolí. Pak bych chtěl upozornit na hloupost českého národa, protože skoro všichni diváci, kteří seděli se mnou v sále, se asi dobře bavili, jelikož se skoro celou stopáž smáli a já pořád přemýšlel čemu. Já se akorát pobavil, jak Marek Vašut dělá reklamu na XBOX. Tenhle film se podle mě nikdy neměl dostat do kina a tahat z lidí prachy. Já teď přátelé naštván odcházím na hokej a doufám, že aspoň ta Dukla něco předvede. Tento film ode mě získává 15%, a kdo ho ještě neviděl, tak si může zatleskat. ()

becki_tu odpad!

Vy nám taky, pane Kotík! Jeden z nejhorších českých počinů za poslední roky, kde jsou náznaky toho nejprimitivnějšího humoru utopeny v záplavě product placementů, strašných hereckých výkonů a ubohého televizního vizuálu ala Velmi křehké vztahy. A tohle prosím pěkně atakovalo rekordy návštěvnosti v českých kinech... ()

slatkac

Takový příjemná pohodová komedie o "idiotech". Jasně, není to nic extra, ale pobaví to víc než tupina jako je Rameňák nebo Román pro muže. Škoda jen že zde nedostal Langmajer větší roli, do tý firmy by určitě taky zapadnul. Lepších 80%. ()

GeusX

Taková kravinka prolezlá skrz na skrz product placementem (ono se to v onom prostředí reklamní agentury dobře "skryje") se jen tak nevidí. Na druhou stranu, po třetím pokoukání v tv, musím zase přiznat, že občas jsem se i pobavil. Tak zvyšuji na slabší 2*. ()

Tommassi3 odpad!

"Vždyť před nima budu vypadat jak úplnej idiot !!" - "No, tak tohle komentovat nebudu.." Ono to snad ani není třeba.. Nicméně mi to nedá..;) Zejména je třeba říci, že ačkoliv Pánská jízda v jistém smyslu slova fungovala coby sitcomová série scének a nesnažila se nic zásadního satirizovat či dokonce kritizovat, zde už tvůrci jen dokazují své naprosté neumětelství a šokují mimo svůj původní záměr soudného vůči televiznímu a bulvárnímu mytí mozků imunního diváka snad jedině tou nechutnou skutečností, co všechno lze dostat na plátna kin.. Odpudivá pohádková ko(ko)tí(kov)ina nabere hned po startu ten podbízivý novácký rozjuchaně populistický směr, z něhož nesleví ani na chvíli, a tak je jeden ve finále šťastný, že se režisérovi bůhvíproč stále daří do svých projektů zlanařit tolik herecky způsobilých, díky nimž se tahle obludnost jeví alespoň částečně koukatelnou bez nějaké větší újmy na zdraví.. Martin Kotík sice stále ještě není nesoudný Magnusek, byť ten až dětinský zápal, nadšení a chuť jim mohou ostatní jen závidět, znovu ovšem ukazuje na sílu kvalitního scénáře, který zkrátka nejsou schopni napsat ani za zlatý prase.. Ale proč u nás dnes již v podstatě nemáme dobré, natož mladé, scénáristy, až na pár čestných výjimek, to vám zkrátka Nepovím.. ()

argenson

Celkem odvážný tah tvůrců napasovat hned do úvodních titulků upozornění, že uvidíme filmovou komedii. Já jsem viděl epizodu nedobrého televizního seriálu z kancelářského prostředí. ()

Johny_fork

Hrál sem u toho poker po netu a koukal jedním okem na televizi, možná jen proto dávám tak vysoké hodnocení. Teď začíná od deseti Invaze žraloků 2, ať žije nova:D. ()

F.man odpad!

Děs, humus, bída, sračka, odpad! Kotlík to dokázal po třetí, a opět natočil kolosální kravinu. Bravo! ()

Marsik

Václave, bohužel :( Tohle nevyšlo. Jinak Vydra je výbornej komik, ale tahle role mu prostě nesedla a vůbec celé pojetí filmu bylo velmi slabé. Takže si dovolím tvrdit, že je to jeden z těch nejhorších filmů, které byly v poslední době natočeny. Po druhé mě už asi nic nedonutí se na to podívat. 29% ()

Kryton

Nevtipná kaše plná nesympatických charakterů(Janžurová to vzala proč?) a kde šéfa dělá bývalý skladník(z lenocha během chvíle pseudomanažer). ()

Premiere_*

Lepší, než jsme čekali, horší, než by se mělo tolerovat. Kotík se zlepšuje, za pár let to možná přestane být k pláči. ()

ivishka

Já osobně nepochopím tak nízké hodnocení. Jasně ono tomu nepřidá fakt,že je to český film. Obsazení je celkem dobré Jana Zadražila mám hodně ráda. Je to skvělý snímek o tom jak se dá vypéct s člověkem, který si to zaslouží. Nečekala jsem,že z tohoto filmu budu mít takovou radost. ()