Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

Arbiter

No ale že mu to ten team stmelenejch outsiderů nandal... Ten film měl všechno. Napětí, sex, hum.. hum... humor, zápletku. No a ta gradace?? Nejsem si jistej na co jsem to vlastně koukal. Takhle nějak asi na okolí působí člověk bez kostí. Dík za Xyndla ()

Big Bear

Film poplatný době vzniku, který se snažil na ,,cosi'' ukázat. Bohužel to dělal pitomě, polopaticky a s neherci (sorry paní Ivo Janžurová). Celé to bylo tak nějak zbytečné, stejně jako ukázaná bradavka Sandry Novákové v poslední minutě této rádoby komedie. Kdosi tu napsal, že se to dá celé v pohodě přežít ač je to blbost. Ale proč proboha přežívat u něčeho co se dá vypnout? Hvězda za snahu. * ()

Arkos

Vyloženě jednoduchá komedie, která ničím nepřekvapí, snad jen solidními hereckými výkony. Kdo ale nečeká umění, ten by se mohl i bavit. ()

hippyman

film o reklamách plný reklam, vlastně taková devadesátiminutová reklama na reklamy, paradoxně snad ještě horší, než jakým se snaží ve snímku být... no, trochu jsem se do toho zamotal :) a to jsem doufal, že to na mě nezanechá následky... komerce a ošklivkokatkoidně-křehkovztahoidně-ulicoidní look čišící z každé vteřiny, no brrr!!! (opět) naprostá sra*ka, pane kotíku... 20% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +příjemní herci, odpočinková zábava, dobrá hudba, zápletka, reklama mi nevadila -možná až příliš jednoduché, docela nepovedené erotické scény/// Tak tohle mě bavilo, vážně. Takový oddechový film jsem potřeboval vidět. Je to občas potrhlý, někteří herci hrají jakoby to bylo jejich poprvé, ale nevadí. Dobře jsem se bavil. Potěší Sandra Nováková, Dominika Kadčáková a další herci./// Celkem 73%/// ()

666teen odpad!

Co k tomu dodat? Snad jen, že peněžní prostředky vynaložené na tento typ spektáklu nejsou peníze vyhozené oknem. Tyto peníze jsou prachsprostě promrdané. ()

Ruut

Supr úvod s komparzistou a pár fajn frků s příšernýma reklamama (Vašut a xbox vedou). Jenže co s tím, když zbytek je zdlouhavý a utahaný. ()

Vančura

Děsivě špatný film, na který jsem náhodou narazil před pár dny v televizi a kvůli mé oblíbenkyni Sandře Novákové risknul zhlédnutí. Pořádně jsem se nevzpamatoval dodnes. Protivně debilní dialogy i herecké výkony, product placement kam se podíváš, totální absence vtipu a hlavně jakékoli smysluplnosti celého filmu. Ne, u tohoto filmu skutečně moc netuším, proč byl vlastně natočen, kromě komerčního hlediska. Nesmírně mě vyčerpal, unavil, znechutil, otrávil a k smrti znudil. Celé je to jakási nepovedená óda na sterilní svět klimatizovaných kanceláří a dobře oblékaných kravaťáků, ke kterému se tady tak trochu vzhlíží, ale co z toho, když je to celé tak strašně nudné a pitomé. Měla mě varovat již přítomnost Vydry v jedné z hlavních rolí, který spolehlivě vymetá to nejhorší, co se u nás v posledních letech natáčí. Jedna hvězda z milosti a ohledu ke kameňácké trilogii, která jako jedna z mála tento film co do úpadku hravě překonává. ()

DJ Obelix

Týden od premiéry a tady pořád cca. padesát hodnocení, z čehož asi třicet tu bylo už před premiérou? Čuchám čuchám propadák... ()

kingik

Stokrát raději se podívám na český film ze žhavé současnosti, než na český film z dob cara Klacka, první republiky nebo z dob bolševika. Film Martina Kotíka není ani tak komedií, ale spíše pokusem poukázat na pokrytectví v naší společnosti, akorát tady se na to jde přes reklamní agenturu. Jan Zadražil v hlavní roli je typický loser jménem Leo, snící o herecké kariéře až v Hollywoodu, který od svého strýce (Jan Vydra) a vlivného podnikatele kandidujícího do evropského parlamentu, přijme vedoucí místo v reklamní agentuře, která najímá neschopné zaměstnance, aby firma co nejdříve zkrachovala. A právě rozvádějící se hamižný zbohatlík z toho mohl, jak jinak, než profitovat. O těchto záludných praktikách ve firmě ví pouze Leo, a je jen na něm, jak se k celé záležitosti postaví, protože i tak budou nepoctivé záměry jeho strýčka brzy odhaleny. Je škoda, že film nevyužil svůj počáteční potenciál podložený dávkou originality za vydatné režisérovi pestrobarevné stylizace a spoléhal se jen na úvodní rozehrání partie neschopní zaměstnanci versus podrazácký a vychytralý šéf, která sice vycházela, ale v závěru přišla s dost nevěrohodnými aspekty v ději. Střídání milenek bylo dosti chabé rozuzlení zápletky, která mě do té doby bavila a raději bych přijal tu variantu s vydíráním podnikatele mafií, než tu s rozvodem, zvláště když na place byla viděna pěkná přehlídka neschopných exotů ve firmě. Nápad nechat ve filmu jít události opačným směrem, kdy úspěch ve firmě byl nepřípustný a naopak za neúspěch se sklízela pochvala, považuji za neotřelý, ale zde poněkud nedotažený, vzhledem k nepříliš přesvědčivému vyznění filmu. Dobrá herecká sestava však film spolehlivě táhla a hlavně v první polovině měl film slušné tempo, ale pak ho chytla křeč ve scénáři. 50% ()

gilmore_girl

Po katastrofalnim hodnoceni jsem cekala nejakou prisernost, kterou ani nedokoukam, ale kupodivu me to celkem chytlo. Sestava znamych tvari vcelku podarena, pribeh usel, jedine, co me vytacelo, byla priserna hudba, fuj tajbl! A pobavilo me par nepodarenych strihu :). ()

IQ Tiqe

Martin Kotík nedělá zrovna excelentní filmy, ale jak u Pánské jízdy, tak u Veselých narozenin jsem se dobře zasmál, a podpobně tomu bylo i tady, byť v menší míře. Vložené reklamy mi obvykle zásadně vadí, ale tady jsou podány prostřednictvím originálních spotů, které dokážou pobavit. Byť se jedná o průměr, jeho filmy pro mě mají svoje kouzlo a na relax stačí, takže si dovolím dát 50%. ()

Smok

By ma zaujímalo, koľko Mr. Kotík a spol. dostali $$ za odprezentovanie všetkých tých nadnárodných spoločností. Ale ináč oddychovka v ktorej som prvý raz zbadal a zaľúbil sa do jedného zariadenia - domácej pípy. Tú proste musím mať ešte skôr ako domácu pekáreň. Slabšie 3, celkom to ušlo. ()

swamp

Václav Vydra přesedlal z Kameňáku do reklamy - a asi i jako jakékoliv jiné možné rozhodnutí, tohle bylo špatné. Herecké výkony žádné, zábava žádná. Jo, a vážně nesnáším product placement - děj filmu je prakticky jen postaven na tom, aby postavy stihly odprezentovat značky všech sponzorů, kteří se na filmu podíleli. ()

Fingon

Největším zlem tohoto filmu není to, že by se na něj nedalo dívat, ale naopak to, že se dá sledovat velmi pohodlně. Skutečně, přes veškeré zápory na straně scénáře (zhruba v osmdesáté druhé minutě film přestal a já se divil, proč už jedou titulky) či nasvícení (klasické telenovelovsko-katkovské přesvěcování prakticky všech scén) nebo všudypřítomný product placement (ale nic není tak příšerné jako Arginmax v Účastnících zájezdu) se na to dá dívat poměrně snadno a divák odchovaný více či méně nekonečnými seriály našich celoplošných komerčních televizí (či našich televizí obecně, ať to pořád neschytává jen Nova, mohla by si o sobě moc myslet) s tím pravděpodobně nebude mít problém. Problém ale nastane, pokud by se dožadoval přídavku. ()

Okara

Snad jediná povedená česká osvěžující komedie která, naštěstí pro mě, zvolila jednu z nejúspěšnějších typů komedií, a to ironickou. Sarkasmus tryská z každé scény a v pozadí s trubkou a mnoha hláškami vytváří tu pravou atmosféru typickou pro komedii v pravém slova smyslu. Co se týče hereckých výkonů, tak Vydra to ze začátku táhne nahoru, ostatní průměr, až na Langmajera, ten mi přišel, že si tam jen po kafíčku zaskočil z povinosti odříkat pár vět. 75% ()