Yes Man

• USA Yes Man (více)

HoneyBunny

Sledovat tenhle film rozhodně nebolí a několikrát se i zasmějete. Můžete se i zamýšlet nad tím, zda je etické divákům podsouvat ideu, že slovíčko ano a spontaneita vám obrátí život k lepšímu. Ale po roce si budete horko těžko připomínát, o čem vlastně tenhle film vypráví. Je to zkrátka tuctová komedie na sobotní večer, jednohubka, konzum. Solidně natočená, s Carrey, který chytá druhý dech, směšnou romantickou zápletkou (čekejte scénu s orálním sexem od stařenky, ale svlečeného trička Zooey Deschanel se nedočkáte... zajímavé). 50 % ()

Tsuki

Yes Man se stěží dostane do průměru - co se týká toho, že na komedii by to chtělo víc dobrého, neotřepaného vtipu (za celou dobu jsem se nahlas zasmála asi jen 3x) a také toho, že se mi už Carreyův věčně stejný herecký styl začíná dost zajídat. Co však činí tuto na první pohled tuctovou komedii aspoň trochu neobyčejnou, je to malé poselství, které film přináší - a totiž, že neustálým odmítáním různých příležitostí si člověk může zničit život. Samozřejmě se nejedná o nic převratného, ale aspoň toto pomohlo mé mínění zvednout na silnější 3 hvězdy. ~(3,3)~ ()

Kudly4

Dobrá, hodně dobrá komedie s výborným obsazením. Nečekal jsem, že to bude taková paráda. Prostě vypnout a s úsměvem sledovat. Pro mě nejlepší komedie za poslední měsice. Réééédbull jééééé Rééédbull ()

Anderton

Ak by som mal povedať môj názor na tento film jedným slovom, asi by som povedal Nie. Lenže musíme byť objektívni a porovnávať ho aj so súčasnou konkurenciou, ktorá je v mnohých prípadoch aj o dve triedy slabšia. Zopár fórov funguje, veľká väčšina je priemerných a nájdu sa tu aj poriadne trápne. Pri nich mi bolo Carreyho dosť ľúto, všetci vieme, že má naviac. Takže on a sympatická Zoey to vyťahujú nad priemer a väčšinu konkurencie. ()

Frajer42

Samozřejmě, že příběh je ubohý, hloupý a postrádá veškerou logiku či smysluplnost. Nicméně pár scének bylo skutečně výborných. A když tak nad tím přemýšlím, tak jich nebylo jenom pár(návštěva party hard v rytmu Harryho Pottera a další). Film se samozřejmě drží té ohrané filmové šablony, kdy se nějak musí dostat k zápletce a následně dobře dopadnout. A právě u té zápletky veškerý humor končí a z filmu se stala docela tuctová sračka. Naštěstí zmíněná zápletka přichází až velmi pozdě, takže takové pěkné 3* mohu, s čistým svědomím a klidem v duši, dát. Řekl bych, že film je na jedno použití. ()

boshke

Film s nesmírně důležitým a poměrně nenásilně presentovaným poselstvím - žij život naplno. Samozřejmě je Yes Man přitažený za vlasy, ale velice mi imponoval. Takto impulsivní a spontánní bych také rád byl. Obsazení je na jedničku a film se ani nezvrhne ve sladkou břečku, jak mají dílka podobného ražení ve zvyku. Opravdu velice příjemné překvapení... 90% ()

Kothy

Střelená komedie s Jimem Carreym v hlavní roli. Carl Allen říká na všechno jenom ne. Pak ale jednou přijde na nějakou přednášku a tam ho naučí na všechno říkat ano. A na tom je postavený celý vtip tohohle filmu. Společnost mu dělá okouzlující Zooey Deschanel. :) "No man, No man!" :D ()

Smok

Jimmi ubral na grimasách (čo je len dobre) a tvorcovia pridali na situačnom a konverzačnom humore. K tomu si zobrali na mušku amícke "positive thinking", ktoré je smiešne už samo o sebe a máme komediálny hit roka 2008. Bavil som sa s ľahkým úsmevom od začiatku do konca a tak nejak si predstavujem dobrú komédiu. Pri spomienke na joggingový fotokrúžok - ideálne spojenie pre záujemcov, ktorí si chcú zabehať a pri tom sa naučiť fotiť sa začínam škeriť znova. ()

swamp

Naprosto pohodová oddychová komedie s Jimem Carreym, která vás naprosto neagresivně rozesměje jak vtípky klasickými (Carreyho 'gumová tvář'), tak i některými nečekanými. ;) Já se bavil výtečně, a kdyby to šlo, dal bych 3,5*. ()

teutates

Yes Man... Infantilná zábava, ktorá má svoje slabšie, ale aj silnejšie chvíle. Jim Carrey je fajn, avšak film ako celok nepôsobí dôverihodne... prečo by aj mal, všakže? no pretože sa o to snaží... Príjemné odpočinkové posedenie 6/10 ()

predators

Bavil jsem se naprosto úžasně. Už dlouho jsem neviděl nic tak "živého", jako právě Yes Mana. Plný elánu a něčeho nového ve způsou života(říkejme tomu změna) :-), vydává se Jim Carrey za "novým dobrodružstvím". Zapomeňte však na spousty trapných obličejů, jež ze sebe chrlil v předchozích letech. Jak je vidět, čas je neúprosný a Jim nám, zdá se, dospěl. :-) Originální námět a jedno slůvko, které může změnit váš život... Ano, já se bavil. Yessss... Zajímavosti: Rozhodl jsem se pro vás udělat malý test. Od tohoto okamžiku, to jest 13.4.09 22:25 hod, po dobu 24 hodin na všechno odpovím ANO a zítra čekejte výsledek. :-D PS: ...a né, že po mně někdo budete chtít prachy :-) ... no, tak samozřejmě jsem to nedokázal :-) Viděno asi potřetí a pořád stejná prdel! 80% ()

Eawy

Ano! Ano! Ano! Po takýchto komédiach túžim. Plné inteligentného hmoru, úžasých nápadov a posolstva. JIm Carrey bol dokonalý bavič, ako vždy. Nápad tohoto filmu je neuveriteľný, celý film má posolstvo, užívať si život, ako sa dá a nebáť sa príležitostí. Soundtrack úžasný. Film na 100% ()

Slartibarkfast

Typická Carreyovka stylu "Lhář, lhář" nebo "Božský Bruce". Spousta vtipných hlášek a situací, legrační obličeje, pěkná hudba. Docela jsem se nasmál a herecké obsazení pro mně bylo velice příjemné. Děj rychle odsýpal a pořád se něco dělo. Vskutku povedená romantická komedie, u které se nudit člověk nemůže (pokud tedy není odpůrcem Jima Carreyho). Vřele doporučuji, 80%. ()

Zodd

Pořád vtipná kopírka Liar Liar, ale ten potenciální podtext - ble. Pokud šlo o to udělat si srandu, mělo se přitlačit, ať se to nevytrhne z kontextu. Navíc ve výše zmíněném měl Carrey větší zápal. Že by dabing Dejdara u něj způsobil horší hodnocení než zde, kde byl tradičně Tůma? ()

nash.

Současná lehce „zkrotlá“ komika Carreymu sluší víc než Venturovské pitvoření nebo Farrellyovská trapnost. Tady má navíc sympatickou partnerku, výživně ujetý nápad jako zdroj humoru a k tomu mnoho příležitostí pobavit, což s poměrně úspěšně a se slušnou kadencí i činí. Na druhou stranu je všechno možná až příliš vypočítané pro co nejširší palebný rozptyl, a až moc uhlazené, takže ve výsledku sice příjemně pobaví, ale rychle sklouzne do hlubin zapomnění a zanechá po sobě jen poněkud pochybné poselství, že na cestě ke štěstí netřeba používat mozek. Stačí kývat a užívat si. ()

PetrPan

Americká romantická pásovka, kterých je dvanáct do tuctu.  Snaží se odlišit tydýtovstvím svých hlavních postav, ale o tuhle "odlišnost" se v Hollywoodu "vtipně a originálně" snaží už od té doby, co začal šedivět Cary Grant.  Ovšem Zooey je skutečně krásnej a jinej diblík, kterýho bych si taky hýčkal, nebýt léta zadanej. Jim Carrey  pak sympaticky ze sebe nedělá takovýho debila jako ve svých raných filmech, a tak jsem se kolikrát i jako vážně zasmál.  Fajn, ale zítra si to budu zase plést s Lhář, lhář. ()

Tomco

Lepšie momenty permanentne striedajú tie slabšie a trápnejšie. Celkovo na jedno pozretie dobrá oddychovka. Filmu pomáha aj to, že si Carrey takéto roličky dokáže aj v pokročilom veku dokonale užiť. 50-60%. ()

Happens

Ještě patnáct minut po filmu jsem to vydržel říkat na všechno ano, pak už to nepřinášelo užitek a vyprchal filmový zážitek. Každopádně tomuto filmu byste měli dát ano, protože je originální a stojí za to. Yes. ()

LoLaa

Yes!! ...Herecká kombinace Jima Carreyho a Zooey Deschanel je už sama o sobě zárukou skvělého filmu. Když se ještě přidá zajímavý příběh a vtipné dialogy, je skvělá komedie na světě. ()

Chrustyn

Další Carreyovská komedie založená na jednom nápadu a Carreyho ksichtech. Tentokrát hraje znuděného bankovního úředníka, který musí na všechno říkat "ANO". Je s podivem, že Carreyho gumová tlama pořád ještě dokáže vykouzlit spoustu směšných šklebů a některé nápady použité ve filmu jsou opravdu povedené i originální, stejně jako různé narážky na filmové trháky. Pohodová komedie, která neurazí, pobaví ale nestrhne. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí