javak810i

Ujetější, absurdnější a trapnější vykrádačka prvního dílu. Přesto mu ale nemůžu upřít svižné tempo, zábavný charakter a hlavně sexy Amy Smart a starého úchaláka Davida Carradina, takže 2*. ()

ArsenalEagle

Ježiši to byla KRAVINA! Každopádně jsem si ji užil ;-). Film založený na absolutně americké nezávislosti. Edison se otáčí v hrobě, když vidí, že každý, kdo si chce "nabýt baterky" může zajít ke stožáru s VYSOKÝM NAPĚTÍM a jednoduše položit obě ruce na transformátory. Váu! :D Neuvěřitelná jízda na úkor většině zákonům. ()

JJ.Gibson

Šílenost, šílenost!!!!!!!!!! Tohle pokračování je prostě, no těžko se to dá vyjádřit slovy. Je to super extrémně absolutně bizardní ptákovina. Mnohdy sice nutí k smíchu, jinak se to vážně nedá. Podle mě se dělal tento scénář za běhu, to nejšílenější co někoho napadlo na záchodě, to tam prostě dali, bez ohledu na jakékoliv pravidla. A konec: Pekelný Chelios, to bylo hodně lol!!!!!!!!!!!!! Bzzzzz ()

Mr. Filuta

Jednu hvězdičku za hlášku "Fuckin' no Ebola for me today, thanks", která mě vyjímečně rozsekla. Zbytek patří do roury. ()

Freemind

Pro filmová díla jako je toto bylo vynalezeno slovo "sračka". Takhle retardovaný pokus o trendy action movie jsem ještě neviděl, od páté minuty jsem většinu času strávil hipnotizováním hodinek. Naprosto nesmyslný guláš střihů, záběrů a hudebních motivů bez sebemenší snahy o nějakou kompaktnost, PŘÍŠERNÍ herci, ženské škaredé jako noc, nade vše scénář, který se snaží pobavit i rozesmát a spektakulárně selhává na obou frontách. Nadsázka? Ať si, prostě jak by řekl Monty Krajta - "neny ftypny". Trapnost, nuda, audiovizuální lobotomie. ()

Lum3n

Suši nasekané z lokte, řezání bradavek, anální sonda brokovniví, fuck za každým slovem, deset střihů za vteřinu, jedna pošahaná asijská kurva a velká spousta elekřiny, jinými slovy je tu další Crank a zase za 1*. Ono by to nebylo tak špatný, nebýt kamery, z který začne po pěti minutách bolet hlava. Je pravda, že některý scény byli fajn, jako např. dobíjení s Amy na dostizích, skoky na parkovišti, vytékající silikon a pár dalších, bohatě je však vyvažoval ten dementní zbytek. Hlavní problém je, že takovýhle téměř nekoukatelný videoherní koncept dokáže zabavit tak na dvacet minut maximálně. ()

erased

Chelios je prostě neskutečně stylový akční bůh a přestože je High Voltage se svým předchůdcem nesrovnatelný, nedokážu se na něj zlobit. Vizuální exhibice, absurdita a dutost scénáře mé oblíbené režisérské dvojky už zde sice překračuje meze, přesto jsem se výborně bavil. Ano, je to neskutečně levné a stupidní, ale to je přesně způsob jak mám takto 'nabytou' akci rád. ()

gogos

Jestli jsem jedničce udělil 4* tak potom dvojka musí dostat jasnýho bůra. Co se děje v tomto snímku nemá obdoby. Neskutečně naspeedovaná akční nálož se zběsilou kamerou, šíleným střihem, totálně nejhustším Stathamem a naprosto extrémním akčním humorem. Film snad nemá žádné zábrany a podle mého jen kostičkovaný šukání ho drží těsně pod NC-17 :D... Prostě neskutečná akční béčková zábava, která si nezaslouží nic jiného, než 5*... Statham je bůh!!!!!! ()

Ferry

Tady by PG13 narazilo stejně tvrdě jako kosa na kámen :-) Krev, krev, krev, maso, krev a ještě jednou Chev Chelios. Film byl podle mého názoru průměr, zajímavě prostříhaný a natočený. Rozhodně je na co koukat. ()

SarumanKo

Jednotka, ktorá bola príjemne over-the-top, ma bavila, ale tu už všetka sranda končí. Mark Neveldine a Brian Taylor museli mať ťažké detstvo poznačené násilím či zneužívaním a celkom určite nemali detskú izbu a príležitosť „vyblázniť sa“, pretože Crank 2 je tou najúbohejšou liečbou komplexov, akú som vo filme kedy videl. Fakt, že túto prvoplánovo brutálnu a zvrátenú, hnusne videoherne-videoklipovo zrežírovanú zmes rádoby coolovosi, imbecilne a zúfalo sa usilujúcu o humor, tvorcovia neberú vážne, ešte neospravedlňuje jej vznik. Možnú trojku si neviem celkom dobre predstaviť, ohyzdnejšie šialenstvo sa totiž už natočiť nedá. (2/10) ()

IllIlIlIIl

Po originálním prvním dílu přichází druhé tristní pokračování. Nejenže tento díl přespříliš čerpá z jedničky, ale také je postaven na výsledně nudném námětu, kdy Ch.Chelios je nucen přijímat pravidelné dávky elektřiny. Scény jsou vyhrocené, nadsazené a leckdy i nudné. Co nejvíce sráží film, je pokus Neveldina a Taylora o co nejvíce výstřední film, ve kterém hraje prim neustálá oscilace kamery, bláznivá hudba a celkové příliš aktivní pojetí. ()

MATADOR

Vysoké napětí, a doslova. Jednička byla originální a nápaditá, dvojka už je trapná, až běda. Po celou dobu se něco děje, ale to, co se děje, je úchylnost a nehoráznost. Pokud by tohle byla filmová adaptace nějaké známé, zvrhlé počítačové hry, mohlo by to být dobré. Ale i tak je Zastav a nepřežiješ 2 opravdou ztrátou času, při které jsem se nehorázně nudil. Pro závisláky, kteří trpí depresemi z nedostatku akce a minima zvrhlosti, ideální. Pro ostatní promarněný čas! Ujeté, zvrhlé, nezábavné, ... ()

Easykk

Prokrista co tohle bylo??? Myslím, že režiséři by měli přestat šňupat lajny na dálnici a pak se znovu podívat na to co natočili. Jednička byla geniální, tohle bylo něco jako když byste chtěli spáchat harakiri lžičkou skrz bulvu..sice na to neuvidíte a nebude to mít takovej efekt, ale bordel to udělá taky slušnej!! Druhá hvězda je za Amy Smart, které to pekelně sluší!! (pekelněji než trapnej digi oheň na konci) ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily