Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

Likan7

Pokud to srovnám s Nahou mílí, tak určitě o úroveň horší. Pokud předešlý díl měl něco, co se dalo označit za příběh, tak ten tady chybí úplně. Neřikám, že to je úplně odpad, to by tyhle komedie museli mít i fekální humor, který tu naštěstí není. Jen by mě zajímalo, jak funguje casting na holky v těchto filmech. ()

Bezda22

Jedny z mejch oblíbenejch prciček. Sice je to odchýlený od prvních tří dílů už hodně, ale zasmál jsem se. Bavilo mě to a na Spolek Beta se vždycky rád kouknu. Tenhle díl se povedl, aspoň pro mě. ()

Godhaj odpad!

,,Pánové! V této válcovité nádobě z hliníku se nachází padesát pět litrů sladového nápoje.“ Spolek Beta je na prd! Je to jen snůška nahotinek a naprostých perverzáren složených většinou z nějakých stříkajících výměšků. Příběh o rivalitě dvou spolků je tady zobrazen jen jako směska kanadských žertíků a sem tam nějaké pařby. Občas se sice nějaká dobrá hláška objeví, ale většinu času vyplňují humusácké scény, kterých je zde nejvíce, co jsem v sérii Prciček viděl. Nechápu Eugena Levyho, že do téhle ptákoviny vůbec šel. ()

Daginka

Vo něco lepší než Naked Mile, ale stejně šílený. Už se nemůžu dočkat na (zatím) závěrečnej díl s původníma postavama. Tohle je strašidelně trapný a pošahaný. ()

wesi96

8/10. I když je to hrozná blbost, tak jsem se náramně bavil. Mentálně jsem se vrátil zpátky na základku, kdy to frčelo. Ale mám jednu věc co bych vytkl a to návaznost na předchozí díl, který stavěl hlavně na Erikovi a Tracy (na tom jak se miluji atd) a teď se s ním z ničeho nic rozejde, což mi přišlo blbý, ale možná nad tím jen až moc přemýšlím. Ve výsledku parádní komedie, která stojí za to. Prcičky mě zatím nezklamaly. ()

Rattlehead

Asi to nemá na pětku, ale celkem to ujde, holky jsou tu nádherný a citace válečných klasik "Apokalypsa" a "Lovec jelenů" mě vyloženě potěšily. P. S. Vypadá to, že jsem chodil na nesprávnou vysokou školu... ()

jojoping

V šestke Prcičiek nejde o nič vážne, ide len o to jedno. Množstvo kôz, bobrov a oviec prezradí, že je to riadna zverina. Určite zábavnejšie ako posledné diely. Popri "vážnejších" filmov Knocked Up a Superbad je toto len čistá zábava. Kto tento jablkový koláč zoberie z tejto stránky určite si pochutná. ()

Blackburn8

Odvážil jsem se a shlédl jsem to nic jsem od toho nečekal, takže jsem ani nic nedostal už páté pokračování prciček bylo dost špatné a šestka to vůbec nenapravuje pro mě prostě tahle celá série skončila trojkou a další pokračováni už stojí za nic cele mi to přijde jako kdyby udělali konkurz na herce a ten kdo tam přijde toho vezmem protože herecké výkony jsou zde opravdu dosti slabé....takže jedna hvězda sedí jak vyšitá. ()

zomb0

haha citam komenty a ze toto je uz sestka vraj :D:D no tak to som vedel ze je dvojka uz ale 6ty diel no tak to musia byt ine sracky setko ked jednotka sa dala lentaktak kuknut:) ale nie na jednotke sa dalo aj zasmiat aby som zas nebol kruty:) ()

dalibor.durcak

Pošesté do stejné řeky nevstoupíš. Je to poznat. Je to jiný film, nemá s původní trilogií nic společného. No a co ? Já se u filmu dobře bavil (místy), nechutný mi nepřišel a očekávání, které jsem do něj vkládal splnil. :) ()