Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

acruj

Podle mě nejlepší díl prciček. Ti co to odsuzují-chápu.Není to kvalitní film, ale je to prostě na poavení, odreagování atd.Nekteré sceny mě fakt doslova zabíjely! :D ()

Mexican82

Nazvem to takto. Ta najlepsia z najhorsich - co znamena ak vyjmeme tie "povodne" casti jedna az tri z legendarnou partou, tak Beta house medzi video verziami American pie kraluje. Pekne to odsypa, je to proste jednoducha letna zabavka s par solidnymi napadmi. Su tu premnozene mlade damske prsia, som len zvedavy ako to vyzeralo po scenzurovani v puritanskej amerike. Sceny ako "ejakulat bullet time", "ovci lap dance" a pochopitelne hafo nadkolienok a kratkych sukienok patria k tomu neotrelejsiemu. Slabsi-tesne nadpriemer v teenage komediach ()

GreenQueen odpad!

Hodnotenie odpad používam len výnimočne, ale tento film si ho zaslúži. Celé je to o nahých ženských, čo by som ešte dokázala tolerovať, ak by film ponúkal aj niečo viac, čo sa bohužiaľ nestalo. Nechutná parazitácia na mene svojich slávnejších predchodcov. ()

xxLevandulex

Řekla bych,že tento díl prciček trošku ztrácí původní nápad,které prcičky měly.Tady se z toho spíše stává porno a jde tu jen o vystavení,co nejvíce nahých lidí. ()

Lazy87

A tak šlo to. Lepší než předchozí 2, ale na úvodní trojku to nemá a pokavaď se nevrátí staří známí, tak ani nebude. ()

Martineq15

Šesté pokračování řady Prci prci prcičky - Spolek Beta, velmi mě mrzí nízké hodnocení který tento film má. Když jsem konzultoval tento film z ostatnímy uživately, většina mi odvětila, že když tam není Styfler, který hrál v prvních dílech tak to není ono. Uznávám, Steve Styfler byl jedinečný. Ale na tento film se člověk musí koukat jako na samostnaný prvek, a néé jako na pokračování prvních tří řad. Když si toto dokážete toto uvědomit, a povznést se nad to, užijete si parádní podívanou. Navíc ve filmu je spoustu krásných holek, takže chlapi jestli se Vám ty holky nelíbí tak .... ()

WitchKing odpad!

Asi som už príliš starý (ako človek ktorý vyrástol na prvom American Pie) ale toto hádam nemysleli vážne. Scenár tak silno tlačí na pílu až mi z toho bolo na vracanie a do konca som to dopozeral len preto, lebo som veril, že to naozaj bude mať nejakú POINTU alebo niečo čo aspoň pozná význam toho slova...Nedočkal som sa. Smiešna propagácia hektolitrov alkoholu ako najlepšieho riešenia na svete a odsudzovanie úspešných a inteligentných mi prišlo úbohé...Viem, možno je to druh oddychovky na chatu k base piva...tam som asi urobil chybu, mal som sa najprv poriadne opiť ako celý spolok Beta a potom by som to asi aj prežil bez ujmy. ()

beaverkiller

Víc koz v jednom neporno filmu sem asi nikdy neviděl:-) Určitě je to nejzábavnější díl z těch nových a asi i zábavnější než přeslazený školní sraz. ()

Tch9721

Dopozerať sa to dá akurát kvôli kope lacného/amatérskeho porna, jediný záživný okamih z filmu. Humor bol väčšinou nudný a film celkovo mi príde skôr ako nejaká lacná kópia, než niečo pri čom by som chcela stráviť večer. ()

soulja47 odpad!

Napsal bych k tomu filmu takovou recenzi, ale nechci být nějaký vyloženě hater takže jedním slovem pi*ovina jak lusk. ()

kratajirka

Jo. Řecká olympiáda tu vyšla. Přinesla ztracený lesk APie. Gagy, vtipnost, akce - najdete to tu sice pomálu, ale furt je toho tam víc jak šafránu na Antarktidě. ()

mistr97

Oproti Nahé míly přišlo naštěstí zlepšení, ubylo nechutných situací, herci se zlepšili a slečny byly pohlednější. :-) Prvním třem dílům, ani tomu čtvrtému, se ale Spolek Beta stejně nevyrovná. Nejlepší částí byly závěrečné hry, předchozí část filmu mě tolik nezaujala. ()

Tonom27

Zařazuje se to před Tábor a kousíček i před Nahou Míli, nicméně stále dost pod 1,2,3. Zlepšení děje, výkony postav solidní, humoristické scény na vyšší úrovni. 60% ()

Jirkacek

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky: Spolek Beta se stala po svém natočení v roce 2007 třetí nástupkyní slavné třídílné série, která se stala docela slavnou a tak tvůrci využili této popularity k natočení tohoto díla. Bohužel už v zde nehráli tři hlavní herci, které jsem viděl v oněch prvních třech dílech a tak šla úroveň prciček značně dolů. Situaci nezachránil ani Jimův otec (Eugene Levy), který se v původní trilogii i čtvrtém a v pátém pokračování objevil. Ve Spolku Beta se objevila většina hlavních postav z předchozí části Nahé míle a to na Michiganské univerzitě. Erik a Cooze se v prvním ročníku na vysoké škole chtěli stát členy Dwightova bratrstva, a postupně plnili mnoho vstupních úkolů. Erik již ale nechodil s Tracy, která ho opustila kvůli Trentovi. Snímek o délce 88 minut začal cestou Erika Stiflera (John White), bratrance slavného příbuzného, na univerzitní kolej, kam jej spolu s kamarádem Mike "Cooze" Coozemanem (Jake Siegel) vezl Erikův otec (Christopher McDonald). Po příchodu na školní se na společných záchodech a sprchách kluků a dívek setkal se sympatickou holkou jménem Ashley Thomasová (Meghan Heffern), která se před ním sprchovala nahá. Poté se setkal se svým novým tlustým spolubydlícím Bobbym (Nick Nicotera) a jeho přítelkyní Margie (Christine Barger), kteří bezostyšně souložili na pokoji před Erikem. Následně jej přivítal jeho bratranec Dwight Stifler (Steve Talley), vůdce spolku Beta House, který pozval Erika, Cooze a Bobby na Beta House party. Zde se setkali se s Wesleyem (Jonathan Keltz), který po pití alkoholu míval výpadky paměti a pak se již dozvěděli, za jakých podmínek se mohou také stát členy spolku. Byli také informováni, že jejich spolek má v úmyslu zničit bratrstvo šprtů Epsilon Sigma Kappa, v němž byli samí boháči a nafoukanci. Vedl je Edgar Willis (Tyrone Savage), který všechny ty bezstarostné mladíky a holky nenáviděl. Erik a Ashley spolu brzy začali chodit, ale hned na prvním rande v restauraci Erika náhodně číšnice polila horkou polévkou na stehnech, takže ho Ashley potom vzala do svého pokoje, aby ho ošetřila. Když Ashley natírala krémem Erikovo stehno, mladík měl nedobrovolnou erekci a brzy ejakuloval, takže jí postříkal oblíbeného medvěda a fotky rodiny. Erik se omlouval a vysvětlil Ashley, že poté, co se rozešel s Tracy, neměl čtyři měsíce žádný sex a masturbace byla v jejich domě tabu kvůli předchozímu incidentu z minulého dílu, při němž zemřela Erikova babička na infarkt. Mezitím se Cooze zamiloval do Ashleyiny spolubydlící Denise (Sarah Power), která vždycky znervózněla, když se hodně vzrušila, nicméně alespoň uspokojovala svého kluka rukou. Po rozhovoru s Erikem, Bobbym a Dwightem o Denise, se začal Cooze obávat, jestli nemá jeho dívka penis, když se tak stydí odhalit rozkrok. Spolu s dalšími dvěma studenty, Erik, Cooze a Bobby splnili padesát úkolů, aby se stali členy spolu Beta. Museli třeba mít podepsaný zadek striptérkou, mít sex s profesorem, oženit se s kolegy v Kanadě a umístit živého pštrosa do Edgara Willise. Při plnění těchto úkolů nemohli členové spolku Beta chodit do oblíbeného strip klubu a baru Silver Dollar, který koupil jejich nepřítel. Poté, co splnili svůj poslední úkol, kterým byla krádež věci z domu nepřítele Edgara, vyzval tento nafoukanec spolek Beta k řecké olympiádě, přičemž vítěz pak převezme území soupeře. Před začátkem soutěže se Dwight dozvěděl od Skály, liliputa z minulého dílu, že se kdysi Edgar pokoušel vstoupit do trpasličího bratrstva a jedním z úkolů byl sex s ovcí, který Edgar jako jediný z uchazečů splnil. Jako poslední vítěz olympiády se Noah Levenstein vrátil do kampusu, aby soutěž vyhlásil. První hru vyhrál spolek Beta, když Dwight a Edgar soutěžili v sundání dívčích podprsenek na čas. Soupeř zvítězil v následujících třech zápasech, kterými byl souboj na meče, chytání namazaného prasete a závod dvou osob v běhu v pozici 69. Spolek Beta vyhrál páté a šesté soutěže, jimiž byla ruská ruleta mezi Dwightem a Edgarem, když v pistoli bylo staré koňské semeno a na závěr vyhráli soutěž v pití piva. Při závěrečné disciplíně došlo na striptýz, během něhož šlo o to, kdo dříve ejakuluje při hrátkách dívek. Díky informaci od trpaslíka vyhrál spolek Beta, který na Edgara poslal Margie v ovčím kostýmu ovcí. Následovala velká párty, sex mezi Erikem a Ashley a také konečně souložil Cooze a Denise, která se celou dobu styděla za to, že během sexu ejakuluje. Následující ráno se Wesley probudil po výpadku proudu a zjistil, že měl sex s kulturistkou z nepřátelského tábora a byl konec místy nechutného filmu, který mne sem tam dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Připadalo mi, že čím novější díl prciček, tím více odvázanější scény člověk sleduje. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se již nedokázala zařadit mezi ty úspěšné tak, jak se to povedlo těm předcházejícím třem dílům. Suma sumárum, Prci, prci, prcičky: spolek Beta ode mne získal dvě Beta hvězdy **. () (méně) (více)

Pravyodborni

Na to, že to měla být komedie, jsem se zasmál tak jednou. Film navozuje pocit, že na amerických vysokých školách se jenom chlastá, dělají se pí*oviny a š*ká se. V první části filmu jsem souhlasil se šprty, že je to pořád škola a účel by měl být vzdělávat se, což mi nepřišlo. Jediné, v čem se vzdělávali, byla sexuální výchova. Nebyla to ani tak škola, ale spíše stripclub kombinovaná s nalévárnou a bordelem. Na komedii hromada klišé a hloupých vtipů. Také OBROVSKÉ ALE OBROVSKÉ MÍNUS za zesměšnění Stevena Hawkinga. Tohle si opravdu scénáristé mohli odpustit. Ač Steven Hawking měl rád zábavu a podporoval například Teorii velkého třesku, tady je to pouze ubohé a urážlivé ()