Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Jossie

Tohle mi překvapivě dobře padlo do noty. Megan Fox mi nikdy nepřišla tak krásná a ti dva chudáci nešťastní zamilovaní, ti byli hrozně fajn, držela sem jim palce celou dobu, i když bylo už od prvního záběru jasné, že zbytečně. Co mě opravdu mile překvapilo, byla pěkně udělaná atmosféra, místy jsem se vážně slušně bála. A že ty krvavé scény byly málo krvavé, to mě opravdu netrápilo. ()

Jara.Cimrman.jr

"Myslím tím, že je ďábel. Ne žádná středoškolská mrcha." Jennifer zachutnalo klučičí maso a Needy nehodlá nečinně přihlížet rozkousání svého mazlíčka. Tak to je tak zhruba všechno, o co tu jde. Horůrek je to tedy spíše podprůměrný, scénář patrně vyhrál tvůrčí soutěž v nějakém momentálně zaostalém ústavu, ale přítomnost jedné žravé tmavovlásky donutila můj nízký pud k tomu, abych přihodil k hodnocení jednu nepříliš oblečenou hvězdu. ()

EdaS

Diablo Cody dokáže klasické schéma vyvražďovacího hororu ozvláštnit spoustou báječně drzých hlášek a strastmi dívčího dospívání, bohužel příběh samotný je příliš průhledný a nedočkáme se žádného překvapení, takže v druhé polovině film trochu stagnuje a dochází mu úvodní svěžest. Megan Fox je v titulní roli přesně taková, jakou byste ji podle plakátů čekali (takže hodně, hodně sexy), ale já mám už od Mamma Mia slabost pro velké oči Amandy Seyfried (když si sundá ty hrozné brýle). 70% P.S. Jinak fakt nechápu, že film tak krutě propadl. Kde udělali soudruzi z USA chybu? ()

Pethushka

Film postavený na Megan Fox nemůže dopadnout dobře. Jako ozdoba Transformers se možná hodí, ale hlavní role jí spíše škodí. Naopak Amanda Seyfried mě opět překvapila a dokazuje mi, že zvládne zahrát téměř různé role. Vůbec se mi ale nelíbila hudba k filmu. Měla jsem pocit, že směřuje film úplně jinam než bylo v plánu. To mi značně znepříjemnilo sledování. Režie také není prvotřídní..proto 2,5*. ()

Skejpr

Originální námět a scénář plný do očí bijících glos klasických teen hororů, který bohužel není dotažen do úplného důsledku a chybí mu výraznější tah na bránu (film se skutečně rozjede až v úplném finále). Přesto potěší a místy opravdu pobaví. Tupost teenagerů, kteří si nedokáží rozsvítit ani ve vlastní kuchyni, je zde skutečně dovedená am absurdum a velice potěší také hraní si s divákem a fa(u)ckování jeho očekávání věcmi, které by opravdu nečekal :) (robotická ruka ředitele školy a sestra hrající na klavír? Fuck yeah!). Megan Fox dokazuje, že je opravdu jen hezká tvářička, která umí rozepnout výstřih, hereckého talentu ale příliš nepobrala. Zato Amanda Seyfried je skutečně skvostná! ()

Shit

Tohle je spíš parodie na horor, nejenže teda Megan Fox už mě přestává bavit v tý svý arogantní poloze "rozsviťte reflektory, jsem největší kočka na světě", i když je to pravda a nejednou mi ukápla slina, ale zároveň film nemá takřka co nabídnout, o tom, že by byl vtipnej, nic nevim, o tom, že by byl děsivej, se nemá ani cenu bavit, atmosféra taky nula a když už má dojít na nějakou drsnější scénu, tak je to cenzurovaný odkloněním kamery. Navíc to vyfasovalo někdy až trošku moc stupidně stupidní scénář se stupidníma dialogama a celej ten příběh je tak děsně nezajímavej, že sem mnohdy nevěděl, čeho se mam chytit. Rozhodně sem čekal víc, aspoň kdyby to bylo obyčejný zábavný hororvý béčko, ale tohle neni ani to. Slabší 3* ()

Djoker

Bylo by jistě chybou, kdyby se z těla Megan Fox nevybušil nějaký ten dolar, dokud je ještě v nejlepších letech. Stejně tomu bylo u Elishy Cuthbert a od té doby mnoho chlapců doufá, že budou mít za sousedku podobnou holku od vedle. Jenže tato patlanina nesahá onanovacímu kultu ani po kotníky. Není to vtipné, není to sexy. Pouze se to plácá na okraji brakového žánru a předhazuje pár trapných efektů, kterých jsme už viděli tisíce. Jedna speciální scéna pro pány to nezachrání. Cílem se tak stává vylízaný teenager. ()

Morien

Já se nejdřív setkala s fandomem a teprve až potom s filmem samotným, a nevím, no. Buďto to ve mně vyvolalo příliš vysoká očekávání, nebo bych film příliš neocenila i bez toho. Druhou možnost by podporoval fakt, že nemám ráda, když ve filmech trpí nevinní. Pokud má být film o sexualizaci ženských těl (filmovým průmyslem), proč Jennifer útočí na chlapce, kteří se k ní chovají buďto neutrálně, nebo dokonce s respektem? Mám dojem, že autorky chtěly něco jako Americké psycho feat. Clueless, ale do těchto vod se dle mého mínění nedobrodily ani náhodou. -"I don't like boxing movies." ()

choze

Slabé, přitom potenciál na sexy chytrou vyvražďovačku a snad i něco víc tu byl. Ale i tak se mi mé první setkání s Diablo Cody a jejími dialogy líbilo. ()

Gilmour93

Zase stížnosti, že slečna Fox ukázala holé jen záda. Čekali jste snad detail na Krytonovu tříselnou zásuvku..? Hell is a teenage girl aneb pokud se hodláte muchlat se školní kráskou, pozor na její posedlost démonem - to pak vykusování nabírá zcela jiných rozměrů. Svižné dialogy matičky Juno oprášily mé znalosti středoškolského slangu, nicméně nenápaditá režie K.Kusama jejich sílu nejen že nevyužije, ale i dokonale otupí - to pak Stmívání pro chlapce nezachrání ani žhavý lesbický polibek. Vždyť i Cival píše, že byl více vzrušen dvojkou Transformerů! Teď akorát nevím, jestli myslel rozkošné tělo Lištičky bez talentu a nebo Bumblebeeho chromované ústí výfuku.. ()

Psema

Nikterak úchvatná žánrová hříčka, která funguje v humorné a "civilní" rovině, ale téměř úplně selhává v rámci vyprávění, tempa a budování atmosféry. Karyn Kusama má jen letmé tušení, co tyhle tři věci znamenají, což zapříčinilo vznik poněkud rozbředlého filmu, v němž není Megan Fox a její vyoraný výraz to úplně nejhorší. Bez Bayova sluníčka to ovšem není ono. 5/10 ()

George Stobbart

Príjemne pozerateľná, teenagerská, hororová čierna komédia s viacerými vydarenými momentmi a samozrejme so sexi Megan Fox, na ktorej to všetko primárne stojí. Mne sa to páčilo, stačí iba pozerať s vypnutou hlavou a nemať zbytočne vysoké očakávania. Pochváliť musím aj niektoré skvelé efekty, masky a tiež prevažne pop / punk / rockový soundtrack, ktorý tam akurátne zapasoval. Nenáročný príbeh obalený v kvalitnom vizuále udržal moju pozornosť až do konca, bolo to zábavné, miestami aj drsné, ani náhodou som sa nenudil a dostal som približne to, čo som očakával. ()

somnar

Vlastně se ani nedivím, že Jennifer's Body propadlo. Představuje totiž naprostý protipól nejen k trapně uhlazenému a zoufale bezzubému Stmívání, ale i k úspěšným neinvenčním hororovým remakům. Karyn Kusama a Diablo Cody si berou na paškál dospívání, americké maloměsto i strašidelné historky, tato témata ovšem zajímavě kombinují a hlavně si z nich bez servítek utahují. Jennifer's Body bych proto ocejchoval jako sympaticky černou a drzou komedii - hlubší dojem ve mně nezanechala, během těch 102 minut jsem se ale nudit nestihl. Kladné body samozřejmě za Megan, Amandu, Wikipedii, Hannah Montanu a RHPS :-) 70% ()

TheDarKnig

Bez Megan (s jistých zcela pochopitelných důvodů) a Amandy (z jiných zcela pochopitelných důvodů) o dvě hvězdy méně. Snaží se to tvářit tak strašně cool a současně, až je to naprosto nudné, nezáživné a strojené/(t)o(d)porné. Opravdu, někdy jsem žasl, co jsou schopny některé postavy vypustit z úst.. Cody asi nebude zcela normální žena, že ano... ()

Aluska88

Jennifer's Body přináší poměrně vydařenou hororově - zábavnou záležitost v hlavní roli s dvěma nejkrásnějšíma kočkama, jaké se za poslední léta ve filmu objevily. V diskuzích se hojně spekuluje o tom, která z holek je více "Hot." Jestli Megan či Amanda. Já myslím, že je to přesně tak, jak se o tomto srovnávání vyjádřil jeden uživatel na IMDB. Megan je sexy jak sviňa, smyslná, až dráždivá, v tomto případě ďábelsky, démonicky sexy. Amanda je oproti ní s tou svou andělskou, nevinnou, světlou tváří ve výrazném kontrastu, a coby "šedá myška" s brýlemi zde má zastávat jakýsi "vedlejší doplněk" své "kámošky" Jennifer, která je populárnější, krásnější a sebevědomější. Pánové i dámy si zajisté užijí úchvatnou lesbickou scénu mezi Megan a Amandou:) Celkově je film sice možná průměrný, s častým klišé, ale na nic si nehraje, nebere se vážně a prostor pro humornou a hororovou stránku je akorát vyvážený. ()

Madison

Priblblá Megan Fox pobrala krásu sveta, no odmietnuť úlohu v Bayovom úspešnom trháku a namiesto toho sa promenádovať v treťotriednych snímkach, ktoré nemajú hlavu a pätu, môže urobiť len úplný idiot. Niečo tak scenáristicky a filmársky trápne sa len tak nevidí. Jedna hviezda za našpúlené pery Megan Fox. ()

Hakha

Obrovské plus je ženské obsazení, které táhne tento film, jinak zbytek je průměr až podprůměr. Celkově se na plátně nic moc extra neděje, když má dojít ke krvelačné vraždě, tak se divákovy žádného zajímavého obrazu nedostane a místo toho dostane záběr na jiné místo. Trošku zamrzí, že scénář a děj je podprůměrný a u mnoha dialogů jsem se vážně nudil. Nevím no, kdybych film neviděl, tak bych o nic nepřišel, ani erotická stránka zde moc nefunguje, škoda to velká. Mé hodnocení 2,5 hvězdičky… ()

LihO

Strašne dobre som sa bavil počas celého filmu. Megan Fox som si vychutnal... Celé sa to začína tak nevinne, neskôr sa z toho vyvíja horor...kombinácia ( komédia / horor ) ma v poslednej dobe začína baviť :D Určite si to niekedy rád pozriem znovu. ()

Botič

Hmmm čeho se dospívající člověk bojí nejvíc? Dívek… Nečekaně svěží svižná hororová komedie, která si zahrává s žánrovými klišé, ale je škoda, že nevytváří nová. Diablo Cody vzdává hold svým oblíbeným šestákovým hororům z osmdesátých let, a scénář vyvažuje jak humornou stránkou, tak i temnějšími podtóny. Vcelku originální zápletce o zrození démona se nedá upřít ne příliš obstojná režie, neboť film v rukou Karyn Kusama až příliš často ztrácí tah na branku. Nepočítám-li jistou podobnost s podobně laděnou hříčkou nazvanou Teeth, která se od Jennifer´s body prakticky moc neliší. Je škoda, že všichni budou hodnotit a komentovat zejména výkon Megan Fox, ale po většinu filmu jí zastínila Amanda Seyfried, kvůli které se na Jennifer´s body kouknu kdykoliv a rád. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)