Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

JohnnyD

Áčkový rozpočet a casting tomu dodávajú určitý cveng, ale tie "meta" línie i vykreslenia charakterov sú strašne povrchné. Výsledok je priemerná 2000s rutina, z ktorej jej jemné feministické podtóny urobili malý kult. Tento status by si ale zaslúžil skôr Ginger Snaps. ()

Pilda17

Já na to nenaletěl, i když tam hraje Megan, tak nepředvádí žádné zázraky. Jennifer's Body se snaží nalákat lidi na dobré jméno Megan Fox (nechápu proč), ale bohužel to k ničemu nevedlo. To si radši pustím céčkový horor a budu se víc bavit.. 2/10 = 20% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// +slušná hororová atmosféra, Amanda Seyfried, Megan Fox, příběh -občas podivné, navíc je to na hranici vkusu/// Poutavá obálka, poutavé obsazení, vzrušující trailery a hororový námět pro teeanagery. Tedy jinak řečeno správně namixované prvky po nichž skočí nejeden uhrovitý divák. Z mé strany tu však byly obavy, jestli to tvůrci nepřeženou a jestli mě to bude ještě bavit. Naštěstí to vidím kladně. Je to zajímavé, dobře se na to (na ně) kouká. Jsou tu povedené lekačky. K dokonalosti sice chybí ještě dost: mohlo to být lépe natočené, uvěřitelněji zahrané postavy, pikantnější záběry...to vše ale třebas bude v naznačeném pokračování./// Celkem 71%/// ()

Cappuccino

Nezáživné, nudné a tak trocha trápne. Scény, kde Megan "plachtí" vzduchom a kúše ľudí o sto šesť mali údajne za účel diváka vystrašiť. Mali, ale nevystrašili. Image zlej kočičky sedí, no predsa si na to dievča nejak nemôžem zvyknúť. Celučkú stopáž len čakám, kedy už odštartujú (záverečné) titulky. Veľký potenciál, slabé využitie. Jennifer's Body mohla byť slušne podaná, hororová komédia do dažďa, no ostala len príliš zdĺhavá fraška. A hlášky? Prosím vás, zopár kvalitných dialógov na zasmiatie a vy ich hneď idete vychvaľovať až do neba.. Niečo mi však hovorí, že neznámi herci a neotrelý režisér by z filmu spravili kultovú záležitosť. ()

Ruut

Pár zajímavých nápadů a hlášek zabije nudnou réžií pan Kusama v obvykle vymyšlené teen-maturák-upíří vyvražďovačce. Možná se víc těším na možnou direct to video dvojku. Ta už by mohla být originálnější. ()

Allien.9

Originálně neoriginální blbinka, která je i přes svou očividnou pitomost a jednoduchost neskutečně úžasně zábavná. Nebylo to myšleno vážně, neberu to tak.;-) Through the treeeees... ()

misterz

Čakal som komédiu a horor a nedostal som ani jedno. Jediné, čo stojí za zmienku, sú pekná kamera a nádherné herečky, pričom narozdiel od ostatných dávam prednosť Amande Seyfried. Vlastne som si snímok pustil kvôli nej. Ide o podpriemernú teen story s hororovým motívom (v praxi však skôr pre deti), kde Megan Fox loví všetko, čo má vtáka aby si potom mohla pochutnať, pretože keď je hladná je škaredá (nevšimol som si :D). Fantasy som neregistroval, čo je škoda, pretože možno práve to by tento šedivý snímok oživilo. Taká nenáročná, podpriemerná blbinka, ktorú v mojich očiach ťahajú vpred pekné herečky. 45/100 ()

2-Xtreme

Nečakal som od tohto filmu veľa, ale aj tak ma dokázal sklamať.. a to je už čo povedať. Ani neviem kde bola väčšia chyba, či v slabej réžií, alebo síce dialógmi slušnom, ale ničím zaujímavom scenári. Niečo podobné a lepšie sme už mali možnosť vidieť a Jennifer's Body si bral od daného filmu dosť veľa. Tým filmom je kanadský vlkodlačí kúsok Ginger Snaps(Moja sestra vlkodlak). Nechápem ako sa oscarová scenáristka Diablo Cody(ktorú pre jej Juno milujem) mohla uspokojiť s tým, že do scenáru zahrnie trefné hlášky a... a nič viac. To hlavné, t.j. dej či akási okorenitosť jednoduchého deju tam chýbala. Jednoduchý dej pochovala už úvodná scéna v psychiatrickej liečebni, pretože každému vnímavejšiemu prišlo, akým smerom sa filmu bude uberať a čo môžeme na konci očakávať... a na moje (ne)počudovanie sa tak do bodky stalo(bez akéhokoľvek prekvapenia). Podobnosť so spomínaným filmom Ginger Snaps je viac než viditeľná v nejednej scéne a i keď Jennifer's Body má v zálohe Megan Fox, stále prehráva a to nie len o kozy. Sexappeal samotnej Jennifer resp. Megan Fox je nevyužitý a tak je tu zbytočne zahodený ďalší hlavný pilier filmu. Keď teraz tak nad filmom rozmýšľam, uvedomujem si, že Diablo sa ozaj snažila urobiť z b-éčkového námetu čosi viacej(to zahrávanie so žánrovými klišé bolo fajn), no režisérka Karyn Kusama to nezvládla pretaviť do takej podoby akúsi Diablo asi predstavovala. PS: Za zmienku stojí asi len lesbicko-bozkávacia scéna s Megan Fox a Amandou Seyfried. Všetko ostatné je len priemer. ()

liskam

Já jsem tuhle věc bral hlavně jako komedii. A jako komedie mi to docela sedlo. I ty rádoby hororové části filmu. Celé mi to přišlo svěží a nekomplikované, prostě nenáročná oddychovka. Za mě 60% ()

kingik

Božské Megan Fox není nikdy dost, a komu nestačila její přítomnost v Transformerech, tak si může dát nášup v podobě tohoto zajímavého hororu, kde si střihla hlavní roli pořádně namyšlené mrchy, která poté, co ji partička rockových hudebníků ve jménu slávy obětuje Satanovi, začne nemilosrdně vraždit všechny hochy ze střední, aby den ode dne a vraždu od vraždy byla krásnější a silnější, než kdykoliv předtím. Nutno podotknout, že tahle role může jejím příznivcům přivodit nemalý šok, protože Megan tu uvidíme zvracející litry podivné smradlavé hmoty, zapalující si zapalovačem jazyk, plavající nahou v jezeře, nevyhne se lesbické scéně a samozřejmě vraždící a požírající lidské maso! Ona tu na sebe strhává veškerou pozornost a Amanda Seyfried, která tu hraje roli její nejlepší a mnohem ošklivější kamarádky, vedle ní nemá nejmenší šanci, i když je herecky zjevně lépe vybavena. Ze zbytku hereckého ansáblu zaujme ještě Adam Brody v roli zpěváka rockové kapely. Je to drsný horor s příměsí drsného humoru a dost se ve filmografii Megan Fox vymyká. Já jsem si už dlouho přál vidět ji v nějakém hororu a povedlo se. ()

sochoking

Bolo veľké utrpenie dopozerať to dokonca. Ešte väčšie sledovať kokotkov s namaľovanými očami brnkať teplošské sračky niekde na javisku v Horných Gulotrepoch. Jediné, čo stálo za tú námahu, bol ten koniec, že už je konečne koniec, no a tie levitačné vecičky ! ()

hladass odpad!

Naprostá ztráta času... Hodně ubohý a zoufalý pokus o moderní teen hororovou komedii... Nevím co je horší? Postavit film na herečce, která možná docela slušně vypadá, ale neumí vůbec hrát (a ani neukáže bradavku), nebo na pitomém scénáři, který dostala do ruky neschopná režisérka bez jakéhokoliv kousku citu pro atmosféru... Film je tak pro fanoušky hororu naprosto nekoukatelný, pro mladší publikum bude pecka, nad kterou bude většina z nich jistě onanovat... ()

Sobis87

Jennifer´s Body je taková light verze toho, co by Tarantino jako sečtělý "žánrolog" natočil na základě teenage hororů. Nepochybný pastiš, který využívá žánrových klišé, zároveň ale nebojuje s jejich nedostatky, a tak se postavy někdy chovají víc jak podivně (hlavně scéna z hořící putiky), což je v některých případech nepochybně záměr scénáristky Diablo Cody, netroufám si ale trvdit, že tomu tak je úplně vždycky. Pokud jde o vykreslení ženských postav, Tarantinovo Death Proof v rámci braku stále vládne a Cody se spíše soustředí na ikonické profily podpořené trefným castingem (postava Megan Fox je přímou kopií její mediální persóny a je tak k ní i přistupováno - nejdůležitější je vzhled, zbytek je podružný a proto i skoro nulová psychologie). High school romance se zde mísí s chick-flick, přičemž diegetický svět plný roztleskávaček, hvězdiček školního fotbalového týmu, kočiček jak z glamour časopisu a looserů tyto časopisy čtoucí je konfrontován s hororovým žánrem, ze kterého zase vycházejí okultní praktiky, ďáblem posedlá těla, satanistická kapela (v čele se skvělým Adamem Brodym, který by si zasloužil vlastní spin-off) a vražedné řádění mezi puberťáky. Celé to je poměrně zábavně napsané, Diablo Cody neustále pošťuchuje skrze zaběhlé stereotypy (ne moc rafinovaně, ale stále efektivně) a sem tam vykouzlí opravdu výtečné hlášky, kterých jsem sice čekal trochu víc, ale když už se nějaká vyloupne, opravdu stojí zato (Brodyho monolog při rituálu a hláška s tampónem vedou). Karyn Kusama není nijak novátorskou režisérkou a jakékoliv její autorské přičinění byste na tomto filmu hledali těžko, rutinu ale zvládá dobře a vypiplané barevné ledění scén a výtečný soundtrack jí jsou dobrou oporou. Odmítnutí Jennifer´s Body není nijak nepochopitelné, s nesprávným přístupem k tomuto filmu se snadno může u diváka dostavit velké zklamání, já ale už od začátku věděl, co od toho filmu čekat a má očekávání byla více méně naplněna. 75% ()

Webb

Nudný, ohraný scénář s (ne)herečkou Megan Fox, mizernou režijní stránkou a prakticky žádnou atmosférou, přesně jak si žádají dnešní teenegeři. Hlavně mě to vůbec nezaujalo a postavy mi přišli debilní, opět další názorná ukázka tvůrců jak podceňují diváky :-/ ()

Carol Pifková

Niektoré scény mi prišli až trápne, no oceňujem zas, že príbeh mi nepripadal ako všetky ostatné filmy s upírmi a inými démonmi. Jednu hviezdičku dávam pre dobrý koniec.. druhú kvôli Amande Seyfried.. bolo to celkom pozerateľné, ničím však prekvapivo dobré.. ()

Kothy

Na tenhle film jsem se podíval, jenom kvůli Megan Fox. Jinak není o co stát. Jennifer krvelačně zabíjí všechny v okolí. ()

Kudly4

Musel jsem tenhle rest s Megan Fox dohnat, hlavně po přečtení "Sexy Horor" což já rád. Samozřejmě film táhne právě nádherná, sexy Megan, jen jsem čekal o něco málo odvážnější Horůrek, i přes to, že jsem viděl Unrated verzi (Top scéna s fotbalistou v lese). Potěší i známé tváře jako Chriss Pratt, Adam Brody a samozřejmě i Amanda Seyfried. Dalším plusem je výborná atmosféra, občas příjemně vtipný + jsem se nenudil. Na rok 2009 slušný. (P.S. Rok 2019 zakončený tímto Hororem) ()

teutates

Tak jasne nič moc to teda nie je, ale Megan Fox v role diablice... vrrr... zostali mi zmiešané pocity, pretože ako horor mi to neprišlo, komédia to taktiež nebola... bolo to tak s každého "rožku trošku". Proste žiadne umelecké dielo to nebolo, ale ako vravím je sa na čo dívať a ubehne to relatívne fajn a bez nejakej veľkej nudy. 6/10 ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)