Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

dex2man

Dávám 4*.Dvě za samotný film(pár dobrých hlášek,ale upřímně-víc si nezaslouží) Jednu za Megan,která je neskutečně sexy(i sežrat bych se nechal:)) a role jí dokonale padne.A tu čtvrtou za lesbickou scénu(zkrátka na tom ujíždím).A hodnocení 52% mi přijde až přehnaně nízké ()

Ant

Nápaditý teenage film, který je slušně bizarní, má pasující herce a několik hodně vtipných hlášek. Každopádně dokonalé to není, iritující "high school" atmosféra je všude, Megan Fox se moc snažit nemusí a indie soundtrack byl hrozně otravný. Celé to ale uběhlo celkem svižně, takže 3,5* ()

Campbell

Je několik druhů hororů, špatný ale zatraceně zábavných. A špatných a nezábavných. No a Bacha kouše je to druhé. Už na začátku filmu jsem maximálně vyprskl smíchy když Seyfriedová nakopala všem ve cvokhausu prdel. No a takhle to šlo celý film, nevím jestli tvůrci filmu při natáčení přemýšlely, protože takových blbostí se jen tak nevidí. Kusama nikdy asi nebude dobrou režisérkou, tohle jenom potvrzuje její potenci. Navíc snad kromě Henriksena nemá ani jeden herec co nabídnout. Seyfried je sice pěkná ale blbá a jediný kdo jí může předčít je Megan Fox, něco tak neuvěřitelně špatně zahraného dokáže jenom ona. Neuvěřitelně špatná herečka. A o Gallnerovy ani nemluvím kterýho blba napadlo ho obsadit do týhle role? Hudba ve filmu byla tragická, to mluvím spíše přímo o tom metalu co tam zpívaj záporáci. No nic špatnej film si dobrý hodnocení nezaslouží a Jennifer´s body špatný film je. 1* přece jenom dávám za slušnou kameru a i za toho Henriksena. ()

predators

Tak tohle mi žíly netrhalo. Jak po hororové stránce, tak po té komediální tomu k dokonalosti hodně chybí. Samozřejmě, Megan Fox zde stihla všechno, co ve dvou dílech Transformers ani z půlky, ale jak se říká, vzhled není všechno a ani v tomto případě nedokáže zázraky. Ale docela svižně to uteče... 50% ()

Němi

Megan Fox je andělsky dokonalá, nepochopitelně sexy za všech okolností, ve všech pozicích, pozvracená, od krve i špíny, atd... To každý ví, jenže točit jen o tom jiný nez porno film opravdu nemělo smysl. ___ (Dva dotazy: Proč sympatičtí emo existují jen ve filmech a - - kapela se záměrně podobala Killers?) ()

Pedestrian

Na první pohled se to nemusí zdát, ale ty dialogy jsou vážně strašně chytré. Jen škoda, že Kusama není schopnější režisérka. Každopádně :-**-: = 5* a Megan se konečně našla. ()

Lenny.M

Teen vyvražďovák, z jedné části nudný, natahovaný, z druhé vtipný, se skvělýma hláškama (i ten slovenský překlad dělá svoje). Škoda toho zpracování. ()

iamek

Megan Fox je sice nádherná, ale tohle snímků moc nepomůže. Boužel jsem se většinou nudil a film mě ničím moc nezaujal až na krásnou Megan Fox a Amandu Seyfried. Megan Fox zatím není herečka která sama může táhnout film. ()

Chrustyn

Nudný pokus o kombinaci teen komedie s drsným hororem, který staví převážně na "Megan´s body", které však není využito natolik jak by si divák přál. Tudíž nemá film vůbec co nabídnout a výsledný dojem je směšný a k uzoufání trapný. ()

SeBig odpad!

Drsnej humor jo? To víc drsnejší bude i ten odpad co dám:) Sračka bez vyjímek. Fox mám těžce v prdeli a může si ukazovat kozy kolikrát chce. To spíš se mi líbila Seyfried a to nemusí být zmalovaná jak totální píča. ()

korbitch22

Vždyť je to Sukuba!Moment, mrknu se, jestli u sebe nemám 3,50,- :) Neuvěřitelný nápor cynických a sarkastických hlášek, nečekejte žádné tupé dialogy ani fráze, scénář je promakaný, charaktery výtečně odehrané.Vůbec nic sem od toho nečekal a celej film se dost bavil.Je mi jasný, o co se Diablo Cody snažila a kdyby byla trochu soudná, mohla to být opravdu neuvěřitelná pecka.Jelikož si dřepěla i producentský stoličce, měla Karyn Kusama v podstatě svázané ruce a nemohla film víc okořenit.Potenciál násilí, démonické temnoty a erotického napětí je zoufale nevyužitej.Když se Megan mění, sou to úžasný efekty a opravdu výtečný gore, jenže je ho zoufale, ale zoufale málo, stejně tak jako zabitých.K tomu přidat nějaký sváděcí scény a mohli sme mít guilty pleasure století.Bohužel Cody se asi bála, že by víc akce a sexu odpoutalo pozornost od jejího perfektního scénáře, bohužel nemá pravdu, potom by ten film naprosto dokonalý.I přesto je tahle sarkastická píčovina pro mě neuvěřitelným překvapením, Megan je prostě bitch jako řemen a při líbací scéně s Amandou měl kameraman asi v kalhotách tágo.Dobrá nadžánrovka, která mohla být epická, stačilo málo....60%. ()

heyda

Tady je největší problém v tom, že si tvůrci neujasnili, zda chtějí točit čistokrevné béčko, které pobaví, znechutí a občas vyleká a nebo zda chtějí natočit vážný teenagerovský monster horor. Spoustu logických nesmyslů bych totiž Béčku bez problému odpustil, ale v tomto případě to fakt neodpustím. Takže výsledek je průměr a nepomůže tomu ani ďábelská Megan Fox ani milá Amanda Syefried. 50% ()

mcb

Vtipná přehlídka různých žánrových klišé, ale bez jakéhokoliv tempa, gradace či nosného dějového oblouku. Ovšem jako absurdní variace horor působí dostatečně zábavně a troufl bych si říct, že i docela originálně. V době všech bezobsažných Sawů, remaků Halloweenu a podobných fabrik, které jen tahají každoročně prachy z diváků, potěší i takováhle žánrová blbůstka, která jde přímočaře za svým krvelačným cílem. ()

Flego

Megan Fox ešte nedorástla na to, aby utiahla film. Tento film nie je strašný, ani srandovný ani sexi. Je to smutný prefabrikát, v ktorom sa vyskytlo všetko, čo sme už niekde videli. ()

Flakotaso

S vědomím, že půjde o něco jako Stmívání s hezčí hlavní hrdïnkou, jsem si Jennifers Body pustil. A na konci filmu jsem byl opravdu příjemně překvapen. Jde o velice zábavný film, který sám sebe nebere příliš vážně je prostoupen nadsázkou a mnoha vtipnými hláškami, které však nepůsobí násilně ani trapně. (snad úplně nejlepší byla ta konečná: "Je to jejich poslední koncert"). Dále mě překvapila na relativně béčkový film opravdu kvalitní kamera, jak barevně - tak pohybem. Všechno je natočeno maximálně stylově. Pomyslnou čtvrtou hvězdu zajistila docela dobrá hudba. A hlavní element filmu,Megan Fox, je opravdu kus, i když nejsem jejím bezmezným obdivovatelem:) ()

HellFire

Založit film jen na kráse Megan Fox je trochu uhozené, navíc mi vadily díry ve scénáři a typické "překvapující" lekačky, což je u hororových snímků dobrým zvykem. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)