Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

eraserhead666

Tak nějak tápu, co je vlastně smyslem tohohle filmu. Pokud nechutná exhibice trapné Megan Fox, tak se to vlastně povedlo, ale filmu to nijak nepomohlo. Je to hloupé, o něco se to pořád snaží, ale nic nedotáhne do konce a vlastně celou dobu ten film jen tak zbůhdarma střílí naslepo pánu bohu do oken. Cílová skupina? Dvanáctileté holky, které potřebují přesvědčit o tom, že i outsiderky mají svůj plnohodnotný život, ale je to stejně k hovnu, protože je ta druhá linie více cool? Hormonálně nevyrovnaní (nejen) náctiletí kteří budou jednou rukou ovladačem přetáčet a vracet všechny scény s Megan a v té druhé držet pulsující středobod svého vesmíru? Ale no tak.... Chápu, že mají lidi i jiný vkus než já, ale Fox je "krásná" jen tak sterilně a prvoplánovitě, a navíc její postava v tomhle filmu je tak debilně napsaná a ještě hůře odehraná, že vlastně v tomhle filmu Megan dělá všechno pro to, aby jste ji spíše nesnášeli. Asi tak - možná je krásná (mě nechává naprosto chladným), ale je jenom krásná, nesmí se pohybovat, ksichtit a nesmí mluvit, pokud udělá něco z toho, veškerý dobrý dojem z ní je v prdeli. Pobavily (a v paměti utkvěly) mě z celého filmu vlastně jen dvě scény - sexuální hrátky hlavní hrdinky se svým přítelem a kulervoucí hláškou: "Tak ho tam strč!" a nepovedený pokus trumfnout nejžhavější a nejsmyslnější (lesbický) filmový polibek z Velmi nebezpečných známostí. Pokus se nepovedl. Určitě si u toho hodně lidí zaslintá, ale chybí tomu právě to, co ten z VNZ má - koule a elektrizující omamující atmosféra. Pro tohle snad dávám tu jednu jedinou. Obecně je to slint pro uslintané. Prvoplánovitá jednorázová kravina, stejně nechutná, sterilní a bezobsažná jako všechno, co se mládeži předhazuje jako cool. ()

SOLOM.

Hurá další popcornovka. Už vidím ty zástupy náctiletých, jak si rychle obstarávají DVDčko s jejich idolem krásy Megan Fox, nakupují projímadla a prášky na hubnutí, aby se jí alespoň trošku vyrovnaly, zatímco jejich mužští protějšci, nenápadně zasunují ruku do kalhot – vždyť je to podle bulváru a internetu jedna z největších „sexbomb“ a ukáže tam prý holé záda a nejeden výstřih. No tak já mezi ně určitě nepatřím, zaprvé mi už dávno není patnáct (nebo i méně), za druhé pihovatá Megan by skutečně stála za hřích, ale to na sobě musí mít tunu mejkapu. Film jako celek stojí vážně za hovno, protože pořádnou atmosféru aby člověk pohledal (snad ta kopačka ve vězení…). Zápletka byla tak stupidní, že jí zřejmě Diablo Cody napsala totálně sjetá při sledování mexické telenovely a když se probrala běžela v telce Buffy. Ač nemám rád „EMO“ styl, tak tady se mi ze všech nejvíc líbil Kyle Gallner (a to nejsem teplý). Dá se tu sice narazit na několik scén, při kterých vážně poteče i „krev“, ovšem ty jsou nám presentovány takovou formou, jako kdyby režisérka trpěla zácpou (opět snad jen ta se zvracením v kuchyni byla dobrá). Takže jsem se spíš soustředil na soundtrack a ten už byl lepší. Líbily se mi písně "Through the Trees" od kapely Low Shoulder a "I Can See Clearly Now" od Screeching Weasel. ()

claudel

Já jsem se bavil náramně, trochu se polekal, párkrát pousmál a celkově se mi na to dívalo moc příjemně. Nejvíce mě pobavil Adam Brody snad poprvé v záporné roli. ()

SLOTH

strasny megan neni herecka je to jen "nana co se libi" a jeji herecky um je asi jako muj... a to delam jen komparz:D ()

veru_needy

Nevinná Amanda Seyfried a královská mrcha Megan Fox. Tohle duo moc lidem možná nesedne, já si však myslím, že se k sobě do popcornové komedie dost hodí. Začátek filmu je zajímavý a od události v baru už se to ubírá všemožnými směry s tím, že pokud čekáte hodně, tento film vás zklame. Naopak pokud koukáte s úmyslem se zasmát a vypnout, je to pohodový snímek. Humor a nadsázka tam právě hrají hlavní roli. Hororem bych to ale rozhodně nenazývala, je to prostě ztřeštěný film, který si bere z každého směru něco. Megan Fox to sluší jako vždy a Amanda Seyfried si zahrála šedou myšku. Co se mi dále líbí je hudba. Filmem se míhá všemožná hudba všech žánrů a mě k daným situacím sedí dokonale. Shrnuto podtrženo, na světě už snad nemůže být větší blbina, než je právě tento film. Já ho přes to všechno pořád zbožňuji. Tenkrát v roce 2011 jsem ho poprvé viděla se svou nejlepší kamarádkou a od té doby je to náš 'flick'. Když na takový film koukáte s někým s kým se opravdu rádi smějete těm nejabsurdnějším věcem, je tento film přesně pro vás - "I had to stay home and sit on a bag of frozen peas." ()

ARI50

Ano Megan a Amanda dobře zapůsobí na film ale ten scénář je tak špatný a film tak nabídne fakt jen kousek dobrého koláče škoda. ()

becki_tu

Dramatická linka funguje skvěle a pokud by byl film od začátku v tomhle duchu, neváhal bych s vyšším hodnocení. Jenže celý film působí nekonzistentně a multižánrově, kde třeba teen komedie nemá absolutně co dělat. Stejně tak naprosto nefungující hlášky a o hororových klišé ani nemluvě. Opravdu velká škoda, že se tvůrci nerozhodli vydat cestou seriózního mysteriózního upířího thrilleru, na který tady materiál (a potenciál) určitě byl. PS: Za Megan Fox (ne)objektivně jedna hvězda navíc. 50% ()

Bauer

Poměrně zbytečný film, na který bych se už asi nikdy podívat nemusel. Zbytečnost! Příběh je docela nic moc. Nějak jsem nepochopil, co se s Jennifer stalo, vim jen, že byla hladová po krvi. Pár strašidelných momentů a jinak nuda střídající nudu. V hlavní roli se objevila Megan Fox. Někdo jí považuje za sexbombu, ale mě ta holka prostě nebere a ani její výkon mě nepřesvědčil. Vrcholem filmu je ovšem konec, který mi přišel nedotažený. Nikdy víc!!! ()

mm13

Ešte aj členovia filmového štábu zodpovední za casting a agenti pochopili viac, než "režisérka". Typovo dobre vybraté hlavné predstaviteľky tým pádom tápajú (hlavne Megan Fox by nad sebou potrebovala istejšiu ruku) a celý potenciál je ta-tam. Z duchaplnej zábavky na desať pozretí nezostala ani jediná zapamätania hodná scéna... sakra, vlastne ani záber! (čo tiež nie je práve najduchaplnejšia poznámka, ale vzhľadom na výsledok ani nemiestna) ()

ancientone

Ak éra amerického post-horroru nultých rokov začína s Donniem Darkom a Ginger Snaps, tak Jennifer's Body túto dekádu a trend symbolicky uzatvára. Štýlový, vtipný film s pomerne širokou výrazovou škálou a paletou narábania so (sub)žánrovými pravidlami a klišé. Neortodoxná zábava a zároveň autenticky temná žánrovka. Nedokonalosti tu prebíja sebavedomý autorský koncept a celková audiovizuálna charizma, vychádzajúca z práce s hudbou, dobovými subkultúrnymi znakmi a videoklipovosťou (aj tak trochu partizánskym dramaturgickým štýlom filmu). Hádam sa časom z Karyn Kusamy stane podobne kultová hororová "one hit wonder" žena, akou je Amy Holden Jones a jej odvážna dobová ponáška na 80-kový slasher Slumber Party Massacre. Alebo Deborah Brock s jeho pokračovaním. A vlastne aj Sally Mattison s trojkou. Celková suberzívne-žánrovo-poctivá filozofia projektov si je veľmi blízka. ()

Morholt

Popcornovej horor s několika dobrejma hláškama, vykuchanejma teenagerama a Megan Fox posedlou Ďáblem, od který bych se taky nechal s chutí sežrat. Čekal jsem něco podstatně horšího. 65% ()

ScarPoul

Prvotriedna žánrovka, ktorá dokáže hravo zabaliť tie pseudointelektuálne kúsky americkej komerčnosti, alebo nechutné brečky s úmyslom vystrašiť. Diablo Cody, vložila do filmu jedinečný šarm a nadhľad, ktorý robí s tohoto filmu niečo viac, aj keď teda musím podotknúť, že sa nejedná o žiadnu slávu a to hlavne preto, že režisér, akoby presne nechápal, čo ma niektorými scénami povedať. Niektoré sú strašne zmätené, čo sa týka žánrového zaradenia. To značí nevie či to má byť vtipné, alebo strašidelné. ALE - v konečnom dôsledku sa na to strašne dobre pozerá. Aj keď možno niektoré súvislosti mohli byť dotiahnutejšie - dodávka, koniec. Takto do filmu príliš nepasujú. A aj keď ste s toho filmu po väčšinu času zmätený, pretože ani ja som úprimne nevedel načo sa pozerám teraz a na čo som sa pozeral pred piatymi minútami, je to film, ktorý sa rozhodne oplatí vidieť, pretože je krásne svojský a zábavný. Plus Megan Fox bozkávajúca sa s Amandou Sayfried. Jednoducho nádhera. ()

Pepy

Jelikož sem se na to docela hodně těšil tak mě to zklamalo. Čekal jsem od toho trochu víc. Nuda bez vkusu. Tadle role megan fox moc nesedí ta at se vrátí k transformers, tam ji to seklo víc. Taková ranní svačinka. ()

BoPo

Film pre obdivovateľov Megan Fox a fanúšikov MTV. Tieto dve skupiny si film užijú. Je tam presne to čo chcú a presne tak to aj vyzerá. A pre nás ostatných len ďalšia stredoškolská vyvražďovačka, ktorá chce byť COOL. ()

Tommassi3

"Myslím, že ten zpěvák po mně jede.." - "Oni si totiž myslí, že jsi panna.. Slyšela jsem je o tobě mluvit.." - "Jo, jasně.. Já už nejsem panna pěkně dlouho, ani nevím.. A už ani v zadním otvoru.. Díky Romanovi !! A mimochodem dost to bolí.. Druhej den jsem nemohla ani chodit, nešla jsem do školy a celej den seděla na pytlíku mraženýho hrášku.." ;) ()

bouncer

Pokus o teenagerský superkůl horor. Je tam pár lekacích momentů, sličné dívky na straně dobra i zla, pár scén pro náctileté chlapce a jinak nudná omáčka okolo. Karyn Kusama (že tohle že natočila žena nepochopím) udělala další špatný film (že by nový Uwe?). Seriously, vědci se snažili léta zjistit kam teče voda z vodopádu, hazeli tam míčky a ono to nakonec končí ve stoce u silnice, kde se vynoří i lovecký nůž? Krásná ukázka debility tohoto filmu... "Tohle JE hloupej rádoby horor pro náctileté publikum." ()

st.ranger odpad!

Snaha nalákat na stupidní film aktuální hvězdou v hlavní roli. Samotný film je celkem nezáživná břečka, která k ničemu nevede. Megan opět potvrzuje, že hraní ji nejde a spíš by měla jen někde postávat, co nejlépe spoře oděná. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)