• zdenny

Tak to byla prvotřídní nuda. Hlavní hrdina podobný našemu Macháčkovi a Francouzi z něj dělají druhého Delona. Trapák, u kterého nemůžete ani odhadnout věk. Tak nesympatického hlavního "hrdinu" jsem už dlouho neviděl. Na co si ten film hrál? Na své americké či britské kamarády? Tak to ani náhodou. Francouzi jsou v tomto oboru prostě mrtví a tímto poslali perfektní vizitku všem "intelektuálským" milovníkům francouzské kinematografie. Jedna hvězda za Jeana Rena - ten tomu dal alespoň kapku stylu. Více se ptákovinou, u které jsem asi šestkrát usnul (a pokaždé jsem poctivě přetočil zpět), nemíním zabývat.(26.8.2009)

• Arkos

Těšil jsem se na kriminálku s Renem a dostal jsem NUDU. O tom, že by se jednalo o krimi nebo thriler, si můžete nechat jenom zdát, nemá to žádnou originální zápletku, nemá to vlastně nic. Abych se přiznal, tak už si vlastně ani pořádně nepamatuju o čem to vlastně bylo. Jenom proto, že tam byl chvíli i Reno, tak dám 2 hvězdy, i když ani ten to nijak extra nespasil.(14.3.2009)

Příjde mi, jakoby se z Jeana Dujardina stával ten typ francouzského herce, kterými svět oplýval v době, kdy i mým rodičům bylo tolik co teď mně a přitom se na ně ani do dnešní doby nedá zapomenout. Škoda jen, že dostává furt tak nevýrazné, průměrné role. I když tady by to být tak nemuselo. Nakonec to stejnak vyznělo vcelku obyčejně.(19.9.2009)

Nechcem byť moc krutý , ale veľkolepé exteriéry , veľké ženské pozadia a vcelku prekvapujúce vyvrcholenie postačuje tak na 3 star. A to 1* pridávam za Európsku tvorbu. Aspoň , že sa tento snímok nehral na pseudointelektuálne pokusy , ktoré teraz rašia ako huby po daždi. Chýbala mi však šťava , dynamické zvraty počas filmu a hlavne menej umelej hmoty , ktorú cítiť počas celého filmu. A neviem ako dokázal J.R. hrať hlavnú úlohu , ktorá vyzerala ako vedľajšia. Alebo opačne? :-)(27.3.2009)

Francouzský filmy jsou vždycky skvělý, tak tomu bylo, tak tomu je a doufám, že tak tomu i bude :o) Jinak jsem se obával, že když tolik zvučných jmen, že to bude jedna velká francouzská kaše, ale kdepak. Kaše to sice byla, ale jemná dětská krupicová, s čoko polevou a výběrovým máslem navrch. A závěr? Dobře si nás někdo podal :o)(29.12.2011)

• - Natáčení probíhalo ve francouzském Cote d´Azur a také v Paříži. (Terva)