Myslela jsem si, že po Dannyho parťákách či po Loupeži po italsku už mě tenhle žánr nepřekvapí, ale Cash mě vyvedl z omylu. Pokud tady někdo tvrdí, že je to jejich prostá napodobenina, klidně, ale kolik z Vás napadlo, že to takhle dopadne?? Dobrá atmosféra, napětí, zápletka a konec příjemné překvapení :o)(3.5.2009)

Ca$h je jedním z mnoha podfukářských filmů, který má se svými žánrovými kolegy naprosto stejnou a neměnnou základní osu, na kterou se pokusil nabalit trochu překombinovaný vývoj a spoustu postav, ve kterých se ale ještě člověk stačí orientovat, pokud však alespoň trochu dává pozor. Z hereckého obsazení potěší charismatický sympaťák Jean Dujardin a krásná Alice Taglioni, která mě teda zaujala více než mnohokrát zmiňovaná Valeria Golino, Jean Reno prakticky do počtu, což je u něj samozřejmě docela škoda.(26.5.2014)

• zdenny

Tak to byla prvotřídní nuda. Hlavní hrdina podobný našemu Macháčkovi a Francouzi z něj dělají druhého Delona. Trapák, u kterého nemůžete ani odhadnout věk. Tak nesympatického hlavního "hrdinu" jsem už dlouho neviděl. Na co si ten film hrál? Na své americké či britské kamarády? Tak to ani náhodou. Francouzi jsou v tomto oboru prostě mrtví a tímto poslali perfektní vizitku všem "intelektuálským" milovníkům francouzské kinematografie. Jedna hvězda za Jeana Rena - ten tomu dal alespoň kapku stylu. Více se ptákovinou, u které jsem asi šestkrát usnul (a pokaždé jsem poctivě přetočil zpět), nemíním zabývat.(26.8.2009)

• Arkos

Těšil jsem se na kriminálku s Renem a dostal jsem NUDU. O tom, že by se jednalo o krimi nebo thriler, si můžete nechat jenom zdát, nemá to žádnou originální zápletku, nemá to vlastně nic. Abych se přiznal, tak už si vlastně ani pořádně nepamatuju o čem to vlastně bylo. Jenom proto, že tam byl chvíli i Reno, tak dám 2 hvězdy, i když ani ten to nijak extra nespasil.(14.3.2009)

Příjde mi, jakoby se z Jeana Dujardina stával ten typ francouzského herce, kterými svět oplýval v době, kdy i mým rodičům bylo tolik co teď mně a přitom se na ně ani do dnešní doby nedá zapomenout. Škoda jen, že dostává furt tak nevýrazné, průměrné role. I když tady by to být tak nemuselo. Nakonec to stejnak vyznělo vcelku obyčejně.(19.9.2009)

• - Natáčení probíhalo ve francouzském Cote d´Azur a také v Paříži. (Terva)