Reklama

Reklama

Hrdinou francouzské kriminální komedie je gangster Cash, který se specializuje na krádeže diamantů. Když se však jeho bratr stane obětí konkurenčního gangu, Cash chce pomstít jeho smrt.  Hrdinou francouzské kriminální komedie je gangster Cash, nejelegantnější podvodník v Paříži, který se specializuje na krádeže diamantů a má v plánu velkou fušku na Riviéře. Když však je zabit jeho bratr Solal, což má na svědomí konkurenční gang, snažící se zmařit pečlivě připravenou loupež, Cash se spojí se zlodějským veteránem Maximem. Ten sebou do akce přivádí i půvabnou Garance a poté se na scéně objeví ještě další žena. Nikdo ovšem netuší, že uznávaná zlodějka Julia je ve skutečnosti policistka, která pracuje v utajení a hodlá Cashe zarazit. Hrají Jean Dujardin, Jean Reno, Alice Taglioniová, Valeria Golinová, scénář napsal a režii má Eric Besnard. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (80)

PDcz 

všechny recenze uživatele

2** body No a pak bych chtěl taky říci, že to bylo divný. [X] Minus 1* bod Snaha o Danyho parťáky nebo seriál podfukáři. Ale tak nějak překombinovaně. [X] Minus 1* bod Snaha za každou cenu diváka překvapit, která ale vůůůbec nefunguje. [X] Minus 1* bod Už sem to asi psal, ale byla to nuda.. Mám patrně unavený mozek a ruce, bo se mi z toho filmu už moc nevybavuje.. [X] Bla, bla, bla... Poslední dobou jen šeď a průměr... ()

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Francúzska obdoba amerického filmu Dannyho jedenástka..........a náhodou ...celkom sa mi to páčilo....akurát Reno mi tam prišiel trošku prestarnutý..a celkovo mi vo filme moc nesedel.......a absolútne som bol sklamaný z konca od ktorého som čakal že sa to tam ešte riadne zamotá a na moje veľké prekvapenie bol samotný koniec postavený velice prevelice na jednoduchej báze...škoda lebo nebiť toho, by moje hodnotenie dosahovalo 4* takto je to o jednu menej...... ()

Reklama

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Taková Francouzská "Dannyho Loupež po italsku.":) Jean Reno opět elegantní a Valeria Golino někam odhodila či schovala své nádherné kudrnaté kadeře a místo nich se představuje s rovným mikádem jako cílevědomá policistka. Její nevinný půvab Ramady se tak s novým střihem i "drsnou" postavou rázem mění, a dostává tak mnohem přísnější a drzejší rysy. Jenže, kdo chce příliš... Pěkně jí to nandali:) ()

Spooner 

všechny recenze uživatele

Ukrutně nudná francouzská variace Dannyho parťáků a podobných filmů plných krádeží a podfuků. Jenže je to absolutně bez nápadu, nemá to šmrnc ani styl a celý se to tak příšerně vleče, že vám bude úplně jedno kdo koho podfoukne. Jenom se budete modlit, aby to už konečně skončilo. 30% P.S.: Jean Reno si asi dopřává hodně dobrého jídla, začíná nám trochu pupkovatět. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele

Spoilery. Prebytok zvratov vo filme. Sledovať, ako všetci hrali proti sebe a potom sa začali spájať, až všetci hrali spolu, nie je nič potešujúce, najmä ak sa im dá minimum času a podá sa to nudne, pritom sa film snažil ukázať charaktery skoro všetkých postáv. Vzniká z toho len permanentný chaos v motivácii postáv a to pre mňa znamená podvod na diváka. Zachránili to slušné herecké výkony. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo ve francouzském Cote d´Azur a také v Paříži. (Terva)

Reklama

Reklama