• Arkos
  **

  Těšil jsem se na kriminálku s Renem a dostal jsem NUDU. O tom, že by se jednalo o krimi nebo thriler, si můžete nechat jenom zdát, nemá to žádnou originální zápletku, nemá to vlastně nic. Abych se přiznal, tak už si vlastně ani pořádně nepamatuju o čem to vlastně bylo. Jenom proto, že tam byl chvíli i Reno, tak dám 2 hvězdy, i když ani ten to nijak extra nespasil.(14.3.2009)

 • freddy
  ***

  Tak nějak jsem doufal, že tato krimikomedie by mě mohla zaujmout a přesvědčit mě o tom, abych dával tomuto žánru šanci mnohem častěji, než tomu bylo dosud. Ale bohužel jsem se jen ujistil v tom, že krimi filmy bývají kolikrát velice náročné na chápání a ze všeho nejhorší jsou dějové zvraty. Já jsem se ztratil už u toho, jak Maxim vykládal ďábelský plán na uloupení diamantů, od té doby už jsem totálně nestíhal děj a příliš nechápal, co se to tam odehrává, zkrátka pokud bych měl použít dostihový příměr, tak film běžel přede mnou a já zoufale cválal za ním, ale když on byl v cíli, tak já měl před sebou ještě čtvrtinu trati. A tak je logické, že jsem si nemohl vychutnat všechny ty zvraty a tím pádem celý film naplno. A to je z mého pohledu ten největší mínus tohoto snímku, kdy já jsem se opravdu snažil udržet to tempo, ale ono to prostě nešlo. Takže asi na nějaký čas s žánrem krimifilmů končím a budu dávat přednost zase jen žánrům, u kterých bezpečně vím, že patří k mým oblíbeným. Naštěstí ale než začalo docházet k těm zvratům, tak to byl docela příjemný film, který zase nevypadal tak špatně, takže díky tomu jsem ochoten film Cash označit jako film průměrný, který nakonec nezklamal, ale ani nezaujal, a z toho důvodu nakonec uděluji v tomto případě tři průměrné hvězdy.(14.7.2010)

 • PDcz
  **

  2** body No a pak bych chtěl taky říci, že to bylo divný. [X] Minus 1* bod Snaha o Danyho parťáky nebo seriál podfukáři. Ale tak nějak překombinovaně. [X] Minus 1* bod Snaha za každou cenu diváka překvapit, která ale vůůůbec nefunguje. [X] Minus 1* bod Už sem to asi psal, ale byla to nuda.. Mám patrně unavený mozek a ruce, bo se mi z toho filmu už moc nevybavuje.. [X] Bla, bla, bla... Poslední dobou jen šeď a průměr...(9.5.2009)

 • kubilov
  ***

  Ca$h je jedním z mnoha podfukářských filmů, který má se svými žánrovými kolegy naprosto stejnou a neměnnou základní osu, na kterou se pokusil nabalit trochu překombinovaný vývoj a spoustu postav, ve kterých se ale ještě člověk stačí orientovat, pokud však alespoň trochu dává pozor. Z hereckého obsazení potěší charismatický sympaťák Jean Dujardin a krásná Alice Taglioni, která mě teda zaujala více než mnohokrát zmiňovaná Valeria Golino, Jean Reno prakticky do počtu, což je u něj samozřejmě docela škoda.(26.5.2014)

 • pakobylka
  **

  Není vám jasné, kdo je s kým a proti komu - zdá se, že každý se snaží napálit každého: Odkryje jednu falešnou (?) kartu, aby pečlivě utajil všechny zbývající. Je to možná trochu nevýrazné, ale vcelku zábavné. Posléze vás třeba napadne, kam celá složitá akce směřuje - a konečnému zúčtování se s chutí zasmějete ... ale nemůžu si pomoct, mě pointa doprovázená všeobjímajícím veselím mírně zklamala a do určité míry znechutila ... 2,5*(7.6.2012)

 • - Natáčení probíhalo ve francouzském Cote d´Azur a také v Paříži. (Terva)