Skvělá rošáda ve francouzském stylu, kde se podvodníček snaží napálit podvodníka, a přitom ten napalovanej podvodník ví, že ho podvodníček napaluje, a proto ho nechává si myslet, že už brzy bude napálenej a přitom chystá boudu na... No a do toho se tam ještě objeví policajtka.. Prostě to chce tenhle snímek vidět..(28.1.2010)

Tak tohle vůbec nebylo špatné,možná trochu překombinované,ale jinak se mi film líbil,taková lehká krimi-komedie,s pro mě neokoukanými herci(samozřejmě kromě Rena,Golino a Hindse).Mohu jen doporučit,příjemná hoďka a půl!Musím také souhlasit,že Golino je fakt kus,vypadá líp,než např. ve Žhavých výstřelech,a to už je nějakej pátek staré!(25.6.2011)

• PDcz

2** body No a pak bych chtěl taky říci, že to bylo divný. [X] Minus 1* bod Snaha o Danyho parťáky nebo seriál podfukáři. Ale tak nějak překombinovaně. [X] Minus 1* bod Snaha za každou cenu diváka překvapit, která ale vůůůbec nefunguje. [X] Minus 1* bod Už sem to asi psal, ale byla to nuda.. Mám patrně unavený mozek a ruce, bo se mi z toho filmu už moc nevybavuje.. [X] Bla, bla, bla... Poslední dobou jen šeď a průměr...(9.5.2009)

• MartinNDL

Frantíci jsou roztomilí, mám rád hezký francouzský kočky bez podprsenky s mírnou anorexií a tím nejvíc sexy hlasem, mám rád bagety a zevlení v kavárnách. Ale přiznejme si, že pokud jde o filmy, tak je to v posledních letech hrůza, běs. Vlastně mám pocit, že se snaží kopírovat ve všem Amíky. A pokud to přejde i do oblasti sexu, tak se naseru. Cash je takovej lacinej pokus o Dannyho parťáky. Není ti nijak výrazně zkurvený a dá se to přežít. Já sem na to čuměl v letadle a docela slušně mi to zkrátilo utrpení o hoďku a půl. Nicméně originality je tu asi jako v průměrným slohu středoškolský nanynky.(19.8.2008)

• Arkanoid

Spoilery. Prebytok zvratov vo filme. Sledovať, ako všetci hrali proti sebe a potom sa začali spájať, až všetci hrali spolu, nie je nič potešujúce, najmä ak sa im dá minimum času a podá sa to nudne, pritom sa film snažil ukázať charaktery skoro všetkých postáv. Vzniká z toho len permanentný chaos v motivácii postáv a to pre mňa znamená podvod na diváka. Zachránili to slušné herecké výkony.(21.2.2013)

• - Natáčení probíhalo ve francouzském Cote d´Azur a také v Paříži. (Terva)