Mám rád jednoduché filmy, ve kterých je všechno hned jasné. Třeba tady je ve hře jenom sympatický podvodníček ... no vlastně ještě jeho tuhý bratr, cikánský houslista, úplatná policistka, naštvaní černoši, vševědoucí podrazák, živá mrtvola, mazáci z inspekce, nějaké ty diamanty, sponzorství hrošíka za 18.000 Eur, jedna manželka a ti všichni jsou jemně promícháni se spoustou scénáristových falešných stop, což trošku připomíná proslulý německý eintopf, ale chutná to o dost lépe.(25.1.2016)

Myslel jsem si, že každý díl Ocean's eleven, atd je překombinovanější a překombinovanější. Ale když jsem viděl Ca$h, pochopil jsem, že to bylo ještě nic. V tomto filmu absolutně netušíte kdo hraje za koho, protože až do konce se všichni střídají na všech stranách. Opravdové rozuzlení je až v posledních minutách.(17.4.2009)

Myslela jsem si, že po Dannyho parťákách či po Loupeži po italsku už mě tenhle žánr nepřekvapí, ale Cash mě vyvedl z omylu. Pokud tady někdo tvrdí, že je to jejich prostá napodobenina, klidně, ale kolik z Vás napadlo, že to takhle dopadne?? Dobrá atmosféra, napětí, zápletka a konec příjemné překvapení :o)(3.5.2009)

Francúzska obdoba amerického filmu Dannyho jedenástka..........a náhodou ...celkom sa mi to páčilo....akurát Reno mi tam prišiel trošku prestarnutý..a celkovo mi vo filme moc nesedel.......a absolútne som bol sklamaný z konca od ktorého som čakal že sa to tam ešte riadne zamotá a na moje veľké prekvapenie bol samotný koniec postavený velice prevelice na jednoduchej báze...škoda lebo nebiť toho, by moje hodnotenie dosahovalo 4* takto je to o jednu menej......(9.3.2009)

Taková Francouzská "Dannyho Loupež po italsku.":) Jean Reno opět elegantní a Valeria Golino někam odhodila či schovala své nádherné kudrnaté kadeře a místo nich se představuje s rovným mikádem jako cílevědomá policistka. Její nevinný půvab Ramady se tak s novým střihem i "drsnou" postavou rázem mění, a dostává tak mnohem přísnější a drzejší rysy. Jenže, kdo chce příliš... Pěkně jí to nandali:)(15.6.2012)

• - Natáčení probíhalo ve francouzském Cote d´Azur a také v Paříži. (Terva)