Tak tohle vůbec nebylo špatné,možná trochu překombinované,ale jinak se mi film líbil,taková lehká krimi-komedie,s pro mě neokoukanými herci(samozřejmě kromě Rena,Golino a Hindse).Mohu jen doporučit,příjemná hoďka a půl!Musím také souhlasit,že Golino je fakt kus,vypadá líp,než např. ve Žhavých výstřelech,a to už je nějakej pátek staré!(25.6.2011)

Pohodový film, spojenie kriminálky s trochou nadsadenia až do komédie, ako to vedia len Francúzi. Trochu mi námet pripomína legendárny film Dannyho trinástka s Georgeom Clooneym. Samozrejme Jean Reno bol zase neopakovateľný. Jean Reno si evidentne svojou rolu výborne užil, čo ma osobne ale najviac dostávalo, bola nádherná Valeria Golino, ktorú som si obľúbil už v Horúcich strelách a tento film som si pozrel práve kvôli nej. Na francúzske pomery sa jedná o veľmi kvalitný film, tak nech vás jeho pôvod neodradí.(7.2.2015)

Myslel jsem si, že každý díl Ocean's eleven, atd je překombinovanější a překombinovanější. Ale když jsem viděl Ca$h, pochopil jsem, že to bylo ještě nic. V tomto filmu absolutně netušíte kdo hraje za koho, protože až do konce se všichni střídají na všech stranách. Opravdové rozuzlení je až v posledních minutách.(17.4.2009)

Ze začátku to bylo docela fajn, zajímavé postavy, ale nakonec se to nějak vyvinulo do ztracena, že mě to ke konci moc nebavilo. Až takové moc pozitivní. Jsem ale rád, že jsem po delší době mohl vidět Valerii Golino ve filmu. Neměl jsem na ní moc štěstí a jsem rád, když ji někde objevím. Ani ona na nic lepšího ale nestačila.(23.3.2017)

Příjde mi, jakoby se z Jeana Dujardina stával ten typ francouzského herce, kterými svět oplýval v době, kdy i mým rodičům bylo tolik co teď mně a přitom se na ně ani do dnešní doby nedá zapomenout. Škoda jen, že dostává furt tak nevýrazné, průměrné role. I když tady by to být tak nemuselo. Nakonec to stejnak vyznělo vcelku obyčejně.(19.9.2009)

• - Natáčení probíhalo ve francouzském Cote d´Azur a také v Paříži. (Terva)