• milka

Ukrutně nudná francouzská variace Dannyho parťáků a podobných filmů plných krádeží a podfuků. Jenže je to absolutně bez nápadu, nemá to šmrnc ani styl a celý se to tak příšerně vleče, že vám bude úplně jedno kdo koho podfoukne. Jenom se budete modlit, aby to už konečně skončilo. 30% P.S.: Jean Reno si asi dopřává hodně dobrého jídla, začíná nám trochu pupkovatět.(19.9.2009)

• PDcz

2** body No a pak bych chtěl taky říci, že to bylo divný. [X] Minus 1* bod Snaha o Danyho parťáky nebo seriál podfukáři. Ale tak nějak překombinovaně. [X] Minus 1* bod Snaha za každou cenu diváka překvapit, která ale vůůůbec nefunguje. [X] Minus 1* bod Už sem to asi psal, ale byla to nuda.. Mám patrně unavený mozek a ruce, bo se mi z toho filmu už moc nevybavuje.. [X] Bla, bla, bla... Poslední dobou jen šeď a průměr...(9.5.2009)

Ca$h je jedním z mnoha podfukářských filmů, který má se svými žánrovými kolegy naprosto stejnou a neměnnou základní osu, na kterou se pokusil nabalit trochu překombinovaný vývoj a spoustu postav, ve kterých se ale ještě člověk stačí orientovat, pokud však alespoň trochu dává pozor. Z hereckého obsazení potěší charismatický sympaťák Jean Dujardin a krásná Alice Taglioni, která mě teda zaujala více než mnohokrát zmiňovaná Valeria Golino, Jean Reno prakticky do počtu, což je u něj samozřejmě docela škoda.(26.5.2014)

Mám rád jednoduché filmy, ve kterých je všechno hned jasné. Třeba tady je ve hře jenom sympatický podvodníček ... no vlastně ještě jeho tuhý bratr, cikánský houslista, úplatná policistka, naštvaní černoši, vševědoucí podrazák, živá mrtvola, mazáci z inspekce, nějaké ty diamanty, sponzorství hrošíka za 18.000 Eur, jedna manželka a ti všichni jsou jemně promícháni se spoustou scénáristových falešných stop, což trošku připomíná proslulý německý eintopf, ale chutná to o dost lépe.(25.1.2016)

• Arkos

Těšil jsem se na kriminálku s Renem a dostal jsem NUDU. O tom, že by se jednalo o krimi nebo thriler, si můžete nechat jenom zdát, nemá to žádnou originální zápletku, nemá to vlastně nic. Abych se přiznal, tak už si vlastně ani pořádně nepamatuju o čem to vlastně bylo. Jenom proto, že tam byl chvíli i Reno, tak dám 2 hvězdy, i když ani ten to nijak extra nespasil.(14.3.2009)

• - Natáčení probíhalo ve francouzském Cote d´Azur a také v Paříži. (Terva)