Myslela jsem si, že po Dannyho parťákách či po Loupeži po italsku už mě tenhle žánr nepřekvapí, ale Cash mě vyvedl z omylu. Pokud tady někdo tvrdí, že je to jejich prostá napodobenina, klidně, ale kolik z Vás napadlo, že to takhle dopadne?? Dobrá atmosféra, napětí, zápletka a konec příjemné překvapení :o)(3.5.2009)

Jakžtakž snesitelná podívaná, plná vychytralých podvodníčků, rádoby nečekaných zvratů a sexy policistky. Valeria Golino má pořád něco do sebe a přestože už není tak atraktivní jako zamlada, tak tady jí to tedy dost slušelo. Nonšalantní Jean Reno mohl dostat více prostoru, ale tak vystačil jsem si i s Jeanem Dujardinem a bandičkou. Měli to vymyšlené na způsob Dannyho parťáků (zvláště ten konec), ale v tomto případě jim to zas až tolik nevyšlo. Spíš mě bavila první polovina filmu – ve které byla akce i humorné scény, ještě i plánování krádeže v lázeňském komplexu ušlo, ale ten závěr se mi moc nelíbil. I tak je to taková průměrná oddechovka – jo a Alici Taglioni to rovněž docela slušelo. Málem bych na ní zapomněl…(2.12.2018)

Francouzský filmy jsou vždycky skvělý, tak tomu bylo, tak tomu je a doufám, že tak tomu i bude :o) Jinak jsem se obával, že když tolik zvučných jmen, že to bude jedna velká francouzská kaše, ale kdepak. Kaše to sice byla, ale jemná dětská krupicová, s čoko polevou a výběrovým máslem navrch. A závěr? Dobře si nás někdo podal :o)(29.12.2011)

Tak tohle vůbec nebylo špatné,možná trochu překombinované,ale jinak se mi film líbil,taková lehká krimi-komedie,s pro mě neokoukanými herci(samozřejmě kromě Rena,Golino a Hindse).Mohu jen doporučit,příjemná hoďka a půl!Musím také souhlasit,že Golino je fakt kus,vypadá líp,než např. ve Žhavých výstřelech,a to už je nějakej pátek staré!(25.6.2011)

• Arkanoid

Spoilery. Prebytok zvratov vo filme. Sledovať, ako všetci hrali proti sebe a potom sa začali spájať, až všetci hrali spolu, nie je nič potešujúce, najmä ak sa im dá minimum času a podá sa to nudne, pritom sa film snažil ukázať charaktery skoro všetkých postáv. Vzniká z toho len permanentný chaos v motivácii postáv a to pre mňa znamená podvod na diváka. Zachránili to slušné herecké výkony.(21.2.2013)

• - Natáčení probíhalo ve francouzském Cote d´Azur a také v Paříži. (Terva)