Wilsona od The Office moc nemusím, ale tady byl dobrej, ovsem na Christinu Applegate nemel :). Pár vtipných momentů, sympatické obsazení (krásná Emma Stone, Jane Lynch z 40 Years old Virgin, Jane Krakowski v miniroli Fishovy manželky/exmanželky, nebo z Back To You Josh Gad) a co se týče Vesuvius, tak i písničky.(4.6.2010)

Vesuvius a parádní hudební začátek. Někdo má kočičí pracku, já mám kapsu zvratků ( Možná se tam ta scéna nehodila, vypadalo to jako výsměch rockerům ). První technický problém, první oprava ...A. D. D. jste suprový!!..první fanynky. Film je hodně předvídatelný a v některých částech i nechutný. Jinak průměrná sranda.(4.6.2009)

celkom slusna komedia o rockerovy ktory odmietal zostarnut... cely film slape v pohode s typickym scenarom mapujucim zacitatky a samozrejme i krizu v skupine, okorene to je faktom ze v kapele su mlade decka ktore maju uplne odlisny nazor na zivot a svet ako "fish"... ma to par dobrych vtipov a hlasok ale nevyhne sa to i nechutnostam typu zvracanie do ruk:-) najlepsie frky pochadzaju od manazera skupiny ktory je ako z ineho vesmiru... ale fakt by ma zaujimalo komu sa pacili pesnicky hlavnych hrdinov lebo pre mna boli nechutne emo...(8.4.2011)

Tak tohle je přesně moje krevní skupina. Jen více a více muziky ve filmech, pak budu na vrcholu blaha ;-) Film jako takový, nijak převratný, přesto (pokud máte rádi tenhle druh muziky) si budete užívat každou chviličku. Rainn Wilson je dobrej drak, ačkoliv není ani zdaleka takovej šoumen jako Jack Black (ve Škole rocku), jako nahej bubeník mě dostal krutym způsobem k zemi. Let´s rock. Moc příjemná byla hláškující Christina Applegate, grandiózní gotička Emma Stone byla k sežrání, jen ten zpěvák byl takovej nedomrlej, jakoby vypadl z nějaký chlapecký kapely typu Westlife! ;-) Rozhodně má do rockera daleko!!! Každopádně tady šlo především o hudbu a A.D.D. to rozjeli vcelku solidně, ale přesto nástup ... Vesuvius na pódium, to byl vrchol. Koncert, ó jé ... ale za ten playback bych je stejně zkopal do kuličky.(25.1.2009)

Jeden z mála filmů, u kterých se takto hodně zasměju. Nejlepší scéna je, když běží za dodávkou proradnách již bývalých spolukapelníků. Taky dobrá hláška: ,,On je zombie". U toho jsem se málem počůral smíchy :D. Jen bych změnil hudbu ve filmu, jinak perkfektní komedie. Také plusem je role Ch. Applegate, kterou všichni známe ze seriálu většího kalibru Ženatý se závazky.(5.1.2011)

• Emma Stone

• - Založené na príbehu Petea Besta, bývalého bubeníka skupiny The Beatles. Vo filme sa objaví v scéne pri zastávke. Je to chlapík, ktorý číta časopis s Vesuvius na obálke. (Flipper)

• - Paličky, ktoré používa "Fish" (Rainn Wilson) sú značky Vic Firth, Matt (Josh Gad) hrá na klávesy Roland Juno-D a Curtis (Teddy Geiger) používa gitary Fender Stratocaster a Fender Telecaster. (Amityville)

• - V zábere, keď Amelia (Emma Stone) vychádza zo šatne natáčať videoklip, prichádza bez basgitary. V ďalšom zábere ale už basgitaru má. (Amityville)