Rocker

Rocker

The Rocker

Komedie / Hudební

USA, 2008, 98 min

Možná trochu (ale fakt jen trochu) přepaluju, ale tohle je parádní hudební komedie od doby Školy Ro(c)ku. Sice moc nechápu, proč má Emma Stone pořád tak udivený výraz s otevřenou pusou, ale je mi jasné, že EdaS by napsal něco v tom smyslu, že je strašně roztomilá :-P Dlouho jsem se takhle blbě netlemila za monitorem... Move it, Moby.. Dick. :-)(21.7.2009)

• Marek1991

Dámy a páni, rád sa zabavím, hudobný štýl rock mám rád, dá sa tiež pri ňom užiť krásna zábava, koncerty, festivaly, ale toto ho len potupuje a zhovaďuje. Nezabavil som sa skoro vôbec, bolo tam veľa hlúpostí, z ktorých sršala neprepracovanosť, nezmyselnosť a hudobne to tiež nevyšlo. To si radšej pozriem záznam z nejakého rockového koncertu skupiny Linkin Park, aby vo mne zostal len ten najlepší rock a nekazil som si náladu z neho nejakými brakmi. Za nápad a chvíľkové záblesky dobrých scén tomu dám aspoň hviezdičku.(18.3.2012)

Tohle si někdy rád zopakuju, Wilson to zahrál parádně. Jen hvězda dolů za to, za co ovšem nemůže tak úplně film jako spíš dnešní doba, a to za pokles kvality muziky od cca 10. minuty filmu. Ano nejdřív to vypadalo že film bude nacpanej hair metalem a glam rockem ale oooouha sotva se tam objevil ten depresivní zmrd muzika se stočila do takovýho toho gay rocku ála Jonas Brothers. Škoda.(20.3.2012)

• Radiq

Už dlouho jsem na něco takovýho čekal.... abych to moh zatratit. No je jasný, že stejně jako hudební styl rock (myslím ten typ rocku, kterej slyšíme furt v tom filmu) už nemá co nabídnout, ani od tohohle filmu nemůžete čekat zázraky. A ty se taky nekonají. Koná se totiž pěkně trapný hovno, opředené trapnou nití, jedním fórkem a nudou. Těžce to zavání odpadem, ale jenom kvůli tomu, že už jsem viděl horší sračky, dám aspoň hvězdu. A neptejte se mě, proč se mi to nelíbilo, už si to nepamatuju. Ale pocit přetrval.(12.5.2009)

Priamočiare, ale fungujúce vo všetkých aspektoch. A v konečnom dôsledku sa na to dobre pozerá. Hlavne ešte kvôli mladej, ale stále rovnako krásnej Emme Stone a excentrickému rockerovi Rainnovi Wilsonovi, ktoré ho si po Office nemôžem ako herca vynachváliť. Snaha stať sa hudobnou senzáciou sa nekoná - na to to má v sebe príliš veľa american dream koncepcií, ale ako fungujúca žánrovka, kde vlastne hlavnému hrdinovi prajete aby zažil ten svoj veľký comeback, je to viac ako dostačujúce. Malý veľký film, ktorého tempo určujú bicie a ktorý sa môže vytasiť s pár fungujúcimi hláškami. Takže čo na tom, že tam niektoré vzťahy nefungujú.(31.7.2013)

• - Paličky, ktoré používa "Fish" (Rainn Wilson) sú značky Vic Firth, Matt (Josh Gad) hrá na klávesy Roland Juno-D a Curtis (Teddy Geiger) používa gitary Fender Stratocaster a Fender Telecaster. (Amityville)

• - Založené na príbehu Petea Besta, bývalého bubeníka skupiny The Beatles. Vo filme sa objaví v scéne pri zastávke. Je to chlapík, ktorý číta časopis s Vesuvius na obálke. (Flipper)

• - V zábere, keď Amelia (Emma Stone) vychádza zo šatne natáčať videoklip, prichádza bez basgitary. V ďalšom zábere ale už basgitaru má. (Amityville)