V hlavní roli tohoto psího filmu vystupuje pět roztomilých mluvících štěňat zlatého retrívra. Náhodně se ocitnou na Aljašce, kde se tito předčasně vyspělí psíci zúčastní závodu psích spřežení! (oficiální text distributora)

benny159

Nemôžem dať iné hodnotenie :) Tie šteniatka zlatého retrievera boli proste super. Už len kvôli tomu, že jedného takého retrievera mám doma :) ()

rogger

Ach ten Disney, ten to na deti vie. No a obsadiť do hlavných úloh "hovoriace" šteniatka a preteky psích záprahov urobiť v takom peknom prostredí to proste zaberá. Pekne vyzerajúca roztomilá rozprávočka! ()

Tambry1231

Tento film je rozkošný. :3 Šťeniatka sú roztomilé a mojho oblúbeného druhu ( Zlatý retriever ). Neviem prečo, ale páči sa mi ako do neho dali takú detskú naivitu. Potom nádherné Alijašské prostredie. TÁPOLÁRNAŽIARAJESUPER! A celkom zaujímavý príbeh. Sice "postava chce byť športovcom, ale pritom sa musí niečo naučiť" sa mi zdá otrepané... ale tu to urobili inak a zaujímavejšie- hlavné postavy NECHCELI byť športovcami, oni len chceli pomocť kamarátovi a potom sa dostať domov. Dobrí ludia ( psy ;P ) boli už od začiatku, ale naučili sa, že aj keď sa zdá že si tam kde by si nemal byť, v skutočnosti to može byť naopak. A je tam aj pár vtipných momentov :) Odporúčam ( aspoň pre deti ). Dovod prečo som dala iba 4 hviezdičky je pretože to medzi oblúbené filmy nepatrí a pretože niektoré časti sú trochu nudné. Ale inač je to fajn, odpočinkový film, hlavne ak máte radi psy. :) PS, neskúšajte to doma. XD ()

weris

Klasická happyendovka s roztomilýma malýma hafanama :) ..Průběh byl sice hodně předvídatelný, ale celkem pěkně se na to koukalo..už jenom z toho důvodu že mam pro psi slabost :D ()

Tominko12

Žiadny silný príbeh, ale mierne nadpriemerná klasika. Žiadny nový námet, no fajn spracovaný. Nie je to strata času, takže na pohodové popoludnie odporúčam. Veľmi dobrá oddychovka, ak máte radi zvieratká a rodinné filmy. ()

Kaena999

Nejdem sa vyjadrovať k deju, scenáru či hereckým výkonom...nemalo by to cenu. Podstatných v tomto filme bolo 5 chlpatých béžových gulí a jeden huňatý hasky s magickým pohľadom =). Pokiaľ máte radi psíkov, tak sa rozhodne budete pri pohľade na túto šesticu rozplývať... ()

Silasik

Steniatka su krasne a kazdy kto ma rad psy si tento film musi pozriet. Ako lahka sobotna oddychovka na odreagovanie to fakt nikomu neublizi. ()

Majduskabb

Nevím proč, ale tenhle díl mě až tolik nebavil. Kdyby tam nebyly ty krásný štěnda, tak bych to asi po chvíli vypla. Ukamenujte mě, ale štěňata ve psím spřežení se mi jeví jako absolutní blbost a rozhodně mi to nepřijde moc výchovné. Ale za to, že se znovu vrátil Budderball a jeho parta, musím ty 2* dát, protože jsou naprosto k pomuchlání. ()

Puslanka

Neviděla jsem celé, ale i tak jsem byla šokovaná. Jako film pro děti hezký, ale maličká štěňata táhnoucí sáně v několikadenním závodu na Aljašce??? Takové štěně nezvládne ani obyčejnou normálně dlouhou procházku, natož takový zápřah a v drsných podmínkách. Pak nemají být ty děti tak hloupý a chtít od štěněte zázraky, když si ho vydobudou na rodičích...filmy bývají často nelogické, ale tenhle předvádí i týrání, jen v hezkém pozlátku. ()

Laslo

Pekné aljašské prostredie s peknými psíkmi.Celkom dobrý rodinný film v ktorom Vás pobavia malí roztomilý psíkovia a naladia Vám veľmi dobrú atmosféru.Tento film mal dobrý námet aj dej.Nebolo by zlé keby bola aj dalšia časť tohto rodinného filmu.Moje hodnotenie k tomuto filmu je 55% ()