Šedesátá léta se chýlí ke konci a ve vzduchu je cítit změna. I když to tak zatím v ospalém městečku Woodstock vůbec nevypadá, všechno začne tady. Elliot Tiber (Demetri Martin), jeho autoritářská matka a slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, ve kterém se hosté objevují, jenom když opravdu nemají na výběr. Najednou se kolem začnou psát dějiny a největší nejenom hudební událost té doby přivádí do městečka Woodstock tisíce lidí. (oficiální text distributora)

DoubleJo

A ja som myslel ze to bude vtipna oddychova komedia a namiesto toho to bola nuda. Nezazivny dej, otravne kecy hipikov a "ziadna" muzika. Keby tam bolo aspon par scen ako na podiu drtia muzikanti, ale vobec nic. A nepacilo by sa mi to zrejme ani keby som sa pri tom vyfetil. Skoda. ()

donnovann

Povedené ztvárnění této masové hudební akce, akorát sem se těšil že si poslechnu víc hudby a té sem si nejvíc užil až při závěrečných titulcích. I tak to byla ale pěkná podívaná která nenudila. ()

voldemorf

Podle toho, co jsem věděla o filmu předem, jsem čekala např. hudební film či film s gay tematikou. Nakonec to není ani jedno. Pro mě jde především o film, který řeší mezigenerační problém - příběh mláděte, které se z loajality vůči slábnoucím rodičům neodvažuje opustit domov, který ho v mnoha směrech svazuje, je mi velmi blízký. Důvěryhodné podání, skvělé herecké výkony, geniální scény a záběry a vtipné zobrazení blázince okolo jendoho velkolepého hippie festivalu. Lásce a míru zdar. ()

Jebak8

Kdo od toho čeká muzikál nebo prostě hodně hudby, ten se nedočká. Je to spíš takovej pohled do zákulisí, ale je to docela zajímavý, i když ne úplně zábavný... Ale je cítit, že tenkrát to musela bejt fakt největší kalba 20. století. Mír a lásku!!!:D Jo a největší hipík v celym filmu je otec...:P:) ()

Erichy

Pro mě obrovské zklamání. Čekal jsem víc strhující příběh s parádní hudbou, ale ani jednoho jsem se nedočkal. Těšil jsem se na to už kvůli Emile Hirschovi, jehož všechny filmy, co jsem viděl, zaslouženě patří do červené kategorie. Ale tento snímek tam podle mého názoru nepatří. Takovej zlatej průměr. ()

Miloško

60.roky v USA,nástup štýlu hippies éry,bohémske roky.Milujem podobné filmy,a nesklamal ma ani tento,aj keď tiež som čakal aspon trochu viac hudby,ale A.Lee natočil tento snímok účelne,ako pohľad na organizáciu festivalu,a ako pohľad do židovskej rodiny,ktorá pod vplyvom peňazí,podotýkam cash zmenila strnulé konzervatívne myslenie.Keď sa pozriem na herecký ansábl,tak musím skloniť klobúk.Imelda Staunton zahrala parádne postavu nesympatickej prísnej matky,tam sledovať jej výkon bolo super,myslím,že aspon nominácia na neakú sošku by sa hodila.No a potom tu máme štyri postavy,ktoré bohužiaľ mali krátke úlohy.Transvestita L.Schreiber,vojn.vetrán E.Hirsch,a hlavne moj oblubeny Paul Dano,ako zhúlený hipík,alebo aj E.Levy ako majitel pozemkov.Takže kto čaká vúčšinu času hudbu,Morisona,Joplin nech sa pripraví,že Woodstock bude tento krát bez hudby 9/10 ()

Blazis34

Podle mého dost rozporuplný film s menším dějem. Nezažil jsem dobu květinových dětí a ani mě nelákájí podobné festivaly, jsem absolutně proti drogám, tak že si z toho filmu moc nevezmu. Spíše jsem se nudil, než bavil. Pořád jsem čekal co přijde a za hodinu a padesát minut jsem se nedočkal něčeho kladného. Nějaké menší scény jsem ani nepochopil, proč byly do tohoto díla zařazeny, ale budiž. Zažít Woodstock se mi jednoduše nelíbil, i když bych alespoň vyzdvihl pěknou kameru a s tím i spojené některé rozdvojené snímky, které měli myšlenku. ()

miistr

Přiznávám, že jsem měl chvilkovou chuť stát se hipíkem a zažít nějaký pořádný "Woodstock", ale pak jsem se probudil a došlo mi, že to byl celkem dobrý film. Pravda ze začátku mě to nějak moc nebavilo, ale pak se to naštěstí rozjelo. ()

brtko

Miestami svetlé momenty striedajú tie žiaľ až priveľmi nudné. Z Woodstockovskej tématiky sa dalo vyťažiť rozhodne viac. Výsledok je trochu nemastý neslaný snímok o ére, ktorá vládla v Amerike v 60. rokoch. ()

Sattiens

Čekal jsem nářez, čekal jsem odvaz, ČEKAL JSEM WOODSTOCK! A čeho jsem se dočkal? Vystoupení začínající kapely v zaplivané hospodě. ()

Darth Kedr

Asi jsem čekal něco jiného. Atmosféra byla vykreslená dobře, pár efektních scén se taky našlo, ALE obrovskej nedostatek je naprosté vynechání legendární hudební stránky Woodstocku. Hippies život je fajn, ale to, že nedošlo ani na jednu pecku třeba od Jimiho Hendrixe, to je smutné. Navíc se daly krásně zakomponovat záběry z reálného Woodstocku, což by jedině pomohlo. Takhle to je jen film, který skvěle zobrazuje "to kolem" Woodstocku. Škoda... ()

only_serials

ten film žeru... fakt! do detailu promakaná atmosféra, při který si říkáte "sakra, přesně takhle to tam tenkrát muselo vypadat"... určitě si pustím ještě několikrát.. ()

Lancer

Z traileru jsem trochu naivně čekal úplně jiný žánr, a sice komedii. Jsem asi hlupák...vždyť je to Ang Lee - takže opět drama o teplouších z venkova. Komediální prvky vyčerpány v upoutávce! Ale když bych na to šel s jiným vědomím, asi bych si to i užil. ()

bonvivan

letné kino, hipíci okolo, na privítanie koláčik v znaku peace, vo vzduchu tráva - žiadne Palace Cinemas sa nevyrovná :) a samozrejme film bol super.. ()

huasca

Úžasně milá komedie, bezvadně vymyšlené komické situace. Nevěděla jsem totiž, že Woodstock byla taková skutečná velká akce, tak mě film ani nemohl zklamat, jak očekávače atmosféry ve Woodstocku. Líbilo se mi, že si dělá dělá srandu jak z hipíků tak ze zkostnatělého skrblického ducha matky, a že i při tom je z filmu cítit nadšení a touha po svobodě, která tam tehdy asi byla. Což muselo být úžasné ve srovnání s dnešní otráveností všech vrstev obyvatelstva, kde nějaké viditelnější protestní akce obstarávají leda novodobí náckové. No to jsem přehnala - COLORS v Ostravě může být asi taky fajn. ()

uncle

Velmi zajímavý snímek....Naprosto skvělá Imelda Stauton na minimálním prostoru, fantasticky nadabovaná Ludmilou Molínovou....Výborná dobová muzika v 5.1 zvuku.......užil jsem si to. Když hlavní hrdina ,,ujel" na LSD, měl jsem pocit, že se se mnou rozdělil...:-)) ()

rigby

Zažít Woodstock. Pochopit sílu květin. Ale každý to může prožít jinak. Tak proč se na celou akci nepodívat trochu jiným pohledem z druhé strany. A Woodstock nám mizí před očima v hromadě bláta a v kouři marihuany. Kde je hudba? Chtěl bych zažít Woodstock... ()

Ang Lee: Zkrocený Woodstock

Ang Lee: Zkrocený Woodstock

26.04.2008

Tchajwanský režisér se dostatečně heterosexuálně vyřádil v erotikou nabitém, v Americe dokonce mírně skandálním thrilleru Touha, opatrnost... a teď se vrací ke gay tematice. Možná doufá, že mu opět… (více)