Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

maty39

Catherine Zeta - Jones už není tak sexy jako ve svých předchozích filmech a co je horší... místy není ani už tak pěkná. 50% ()

Simgal

Snímek The Rebound byl do našich luhů a hájů přeložen jako Sexy 40 a musím přiznat, že je ten název velice trefný. V hlavní ženskou postavu totiž hraje vynikající Catherine Zeta-Jones, které je věřte nebo ne opravdu 40, ale taky je zatraceně sexy. Samozřejmě její věk už trochu poznat jde, ale to vůbec neubírá nic na faktu, že je to moc, moc krásná ženská. Co se filmu týče, tak ten se mi hodně líbil, asi mě zasáhla nějaká romantická nálada nebo co, ale opravdu jsem se skvěle bavil. Přímo se nabízí porovnání se dvěma podobnými snímky poslední doby. První je Prime s Umou Thurman. Umu mám rád, film byl dobrý, pro mě však nic moc extra. Druhý je The Proposal, který se mi líbil opravdu hodně. Sandra Bullock i Ryan Raynolds patří mezi mé oblíbence a tak jsem si tento film opravdu užil. Kdykoliv se radši podívám na romantický snímek, kde ústřední dvojici hrají dobří, charismatičtí a sympatičtí herci, a kde na druhé straně je trochu slabší všechno okolo. To platí i pro Sexy 40. O Catherine jsem se už rozplíval, takže jen pár slov o Justinu Barthovi. Pro mě platí za největší klad série Lovci pokladů a jen doufám, že v pokračování Pařby ve Vegas dostane daleko víc prostoru, protože je to sympaťák od kosti. V Sexy 40 to navíc jemu a Catherine skvěle slušelo a byla radost je po celou dobu filmu sledovat. Pokud chcete vzít svou polovičku do kina a nejste si jistí na co, tak příjměte mé doporučení a dobře se bavte právě u tohoto filmu. ()

nikoletkaa

Catherine a Justin byli opravdu skvělí! Ale co Catherine, hlavně Justin byl skvělý - tedy postava Arama :) A také ty dvě roztomilé dítka byly úžasné! V celém filmu po celou dobu je spoustu vtipných situací, takže jsme se příjemně bavili a smáli. A co víc. Po skončení filmu jsem měla zvláštní pocit a nutkání něco s tím životem udělat. Chci říct, že pomáhat lidem je určitě něco, co by mě v budoucnu bavilo a chtěla dělat. Možná jsem v tom viděla příliš, ale já to takhle prostě cítila - a cítím :)) ()

Nolanofil

Romantické komédie niesu môj šálok kávy, ale Sexy 40 je milšia nevtieravejšia a celkom dobre sa na ňu pozerá. A áno, obsahuje to tradičné trápne klišé, ktoré mi vadili a vadia pri týchto filmoch, ale bez toho sa tieto typy komédií, už asi nezaobídu. ()

kaze

Prekvapila má jemná úplne jednoduchá romantika. Niečo jemné a čisté. Bohužiaľ už neverím, že taký chlap existuje....film to však bol pekný.. ()

dawe787

Nečekejte, že půjdete každou chvíli do kolen u scén typu, že si vzala na večírek svého bráchu atd., je to příjemné story ze života s hezkým koncem. ()

nessbeal

Možno som moc sentimentálny, ale tento film bol krásny v pravom slova zmysle. Viem a verím, že sa to nestáva len vo filmoch, že sa objaví taký chlap ako Justin, vekom mladý, zmýšľaním ďaleko ďaleko popredu pre zenu ktora ho potrebuje. Cesta okolo sveta, práca s deťmi a hlavne krásny koniec filmu. ()

Helldo

Další ze stupidních, romantických, amerických komedií, jenž nemají ani hlavu ani patu a hlavně nejsou ani trochu vtipné…A to nejsem zastánce nevulgárního humoru, sprostá slova mi nědělají problém :). Jednoduše až na pár výjimek, hodina a půl nudy… ()

Wardan

Vlastně je to moc hezká romantika se sexy Catherine Zeta-Jones a velmi charismatickým Justinem Barthou, ale přijde mi to trochu chudé na nápady. Jsou tam některé opravdu dobré, ale není jich dost, aby utáhli celou stopáž. Napomáhá tomu také to, že režijně to nijak nevybočuje a staví se to trochu do průměru. Budu se na to muset kouknout ještě jednou a dotvořit si na to názor. Teď jsou mé dojmy dosti rozpačité. ()

Matli

Příjemná romatická komedie, u které se člověk i občas zasměje, což se u romatických komedií většinou nestává. Katka je kost, to se musí uznat i na to že jí v době natáčení bylo 40 a je znát, že se do role vžila. Jedna hvězdička navíc za herecké výkony a hlášky obou dětí :-) Určitě si tento filmeček budu dobře pamatovat ještě pár let, narozdíl od jiných tuctových romanťáren. ()

mala_kea

"Nové" romantické komedie se rozhodně liší od těch, kde hrála tak slavná "Julia Roberts". Tyto novodobé jsou rozhodně příjemným zpestřením a určitým skokem alespon o 2 třídy výše, a to je na americkou romantickou kinematografii skoro zázrak, ale částečně jim to přeju. Catherine je už určitě ze svých nejlepších let pryč, ale i v tomto "vysokém" věku dokáže zahrát very sexy kočku, která dokáže rozpumpovat své krásně držené tělo. Justin psůboí svým klidným výrazem velmi přátelsky a rozhodně se na oba dva aktéry skvěle kouká. A ty dvě děcka byly prostě skvělý. Takhle hodnotím ne zdůvodu vtipnosti (trocha jí tam byla) ale z důvodu, že se konečně blýská na lepší časy a vymizely děsně nudné pasáže. ()

IvcaG

Jediné pozitivum, které se dá v tomto filmu hledat je pořád úchvatná a krásná Catherine. Jinak opravdu jen chabý pokus o nějakou vtipnou romantickou komedii. 40% ()

atmen

Film jako důkaz, že Catherina Zeta - Jones je stále kočka a v každé situaci se na ní krásně dívá. Její filmové děti v každém záběru perlí nějakou černou hláškou a její chůva - milenec je předpisovým romantikem, kterého by chtěli i ne40cítky. A přesto jsem čekal něco víc, vše plynulo moc poklidně... ale čas rozhodně nepovažuji za ztracený, ba naopak... ()

Mary19

Sexy 40 v úvodu není vtipná, v průběhu není romantická a v závěru ani chytrá. A celý film pak rozhodně není ze života... 15% ()

Gismo.kv

Příjemná romantická komedie. Catherina Zeta-Jones je stále kočka, nedivím se, že se do ní ten mladík zamiloval, také bych podlehl. :) ()

BOURQUE

Pôsobí nenápadne a nakoniec vás dostane. O čom hovoríme? No predsa o LÁSKE! C. Zeta-Jones (opäť očarujúca, ako vždy) a J. Bartha vás presvedčia o tom čo sme vedeli, ale netušili: láska nemá žiadne vekové hranice. Mimochodom celkom solídne režírovaná „jednorázovka“. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()