Sexy 40 mě docela zklamala. Především humorná stránka mě vůbec nezaujala. Jestli někdo považuje všechny ty dialogy o tělesných tekutinách za vtipné, já tedy ne. Sice jich bylo docela málo, ale i tak mě komediálnost tohoto snímku příliš nerozesmála. Také vychytralé "U.S. Kids" mě nijak neohromily. Káťa je sexy ženská, to snad pozná každý člověk, který dobře vidí a Justin Bartha je zase sympaťák. Spolu jim to pasovalo a fungovalo by to ještě lépe, kdyby tvůrci zvolili trošku odlehčenější, ne tolik americký styl.(6.3.2013)

Krásna Catherine mohla kedysi natočiť romantickú komédiu s názvom sexy 20, potom sexy 30, teraz sexy 40, o desať rokov sexy 50 atď. Bola by to taká životná séria a mohla byť v Guinessovej knihe rekordov ako časovo najrozsiahlejšia filmová séria. Lenže film sa v originále volá Rebound, takže to v USA nikto nemal a nemá v úmysle. Aby som nezabudol, film je vcelku originálny, nepôsobí strojene, na svoj žáner sa postavy chovajú relatívne uveriteľne a končí určite inak, ako by ste čakali.(25.6.2012)

Velké překvapení. Od Sexy 40 jsem čekal jen další blbou komedií kdy se dva do sebe zabouchnou a přes všechny problémy vše skončí Happy endem. U Sexy 40 tomu tak není a za to autory chválím, že to celé skončilo tak jak divák nečekal i když tomu celý děj směřoval. A Catherine Zeta - Jones je pořád nádherná.(15.8.2010)

Musím říct , že bez naprosto okouzlující a neuvěřitelně přitažlivé Catherine Zety-Jones by u mě tenhle film moc šancí zřejmě neměl. Rozjezd má snímek pomalejší , poté přichází jeho nejsilnější emocionálně komediální část , ale ten konec mi přišel jako pěst na oko! Díky tomu finiši jsem nucen jít o hvězdičku dolů , ikdyž jsem se celkově pobavil velmi slušně , škoda. Však uvidíte sami.Film: 65%(8.1.2011)

• grogodil

Catherine je síce herecké poleno, ale vyzerá stále vynikajúco. Našťastie sa v takejto nenáročnej blbine tá jej snaha o herectvo trochu stratí. Inak je The Rebound klasická plytká, vykalkulovaná romantická komédia plná sladkoblbých dialógov, ktorá smeruje presne podľa očakávaní tam, kam to je u romantických komédii zvykom, akurát si pred samozrejmým happyendom spraví tak trochu zbytočnú 15 minútovú zachádzku okolo sveta. Nenudilo ma to, ale na viac sa ten film nezmohol.(3.4.2010)

• - Skutečný věkový rozdíl mezi Catherine Zeta-Jones a Justinem Barthou je 9 let. (Stanley619)

• - Přestože se jedná o americkou produkci a snímek byl distribuován do kin mnoha zemí po celém světě, ve Spojených státech se na plátnech kin neobjevil. (znamka22)

• - V jednom z dialogů mezi Aramem (Justin Bartha) a jeho matkou (Joanna Gleason) je zmíněno, že pracovala pro Ralpha Laurena. Stejně se jmenoval její nadřízený i v seriálu Přátelé (od r. 1994), v jehož několika epizodách se Joanna také objevila. (Sinecod)