Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ****

  Překvapení. Čekal jsem průměr, dostal jsem nadprůměr. Nejvíc mě ale překvapila Catherine, od které jsem vůbec nečekal takovou živost, odvaz, a hlavně díky ní jsem se dobře bavil a ze začátku celkem udiveně koukal. I když jde o romantickou komedii s happy-endem, líbí se mi, že je vývoj reálnější než u jiných romantik, a konec není žádný nechutný slaďák; prostě tak akorát, že nezkazí dobrý dojem. Tenhle film určitě zajistí dobrou náladu.(14.2.2010)

 • predators
  ***

  Catherine je ve 40-ti vážně sexy a nebráním se ani oné myšlence rozdílného věku partnerů, kdy měl celý příběh zvláštní náboj a docela jsem se i bavil...jenže, pak přijde cesta kolem světa a ...a dál už nebudu spoilerovat...ten závěr už je hodně vnucující a ani né přeslazený, jako vůči předchozímu ději zbytečný... 65%(16.2.2010)

 • Stanislaus
  ***

  Oproti Prime mi zde chyběl někdo jako Meryl Streep, ale i tak nelituju, že jsem strávil nad touto americkou romantickou komedií hodinu a půl. Líbilo se mi obsazení, líbilo se mi spousta scén a u mnoha jsem se opravdu nasmál. A můžu říct, že oproti mnoha romantickým komediím měla tato opravdu skvěle zvládnutý konec. Zkrátka příjemný a lehký film pro zlepšení nálady, který možná zavání klišé, ale co v dnešní době ne. P.S. Nejvíc mě dostala scéna, kde Aram čte Relikvii smrti, zatímco mu Sandy říká, že je těhotná.(17.7.2010)

 • Goldbeater
  ***

  Nijak zvlášť vtipná, ani nijak zvlášť uchvacující komedie na zajímavé téma. Hlavním plusem filmu je krásná Catherine Zeta-Jones, která svůj part zahrála velmi dobře, a co je důležité, ona je opravdu sexy čtyřicítka. Celkem solidně jí sekunduje Justin Bartha a z jejich vztahu srší taková větší roztomilost. Děj není moc rozvětvený, a když je, tak jako podle šablony. Proto tuhle milou komedii vidím na pěkný nadprůměr.(30.7.2011)

 • grogodil
  **

  Catherine je síce herecké poleno, ale vyzerá stále vynikajúco. Našťastie sa v takejto nenáročnej blbine tá jej snaha o herectvo trochu stratí. Inak je The Rebound klasická plytká, vykalkulovaná romantická komédia plná sladkoblbých dialógov, ktorá smeruje presne podľa očakávaní tam, kam to je u romantických komédii zvykom, akurát si pred samozrejmým happyendom spraví tak trochu zbytočnú 15 minútovú zachádzku okolo sveta. Nenudilo ma to, ale na viac sa ten film nezmohol.(3.4.2010)

 • - Skutečný věkový rozdíl mezi Catherine Zeta-Jones a Justinem Barthou je 9 let. (Stanley619)

 • - Přestože se jedná o americkou produkci a snímek byl distribuován do kin mnoha zemí po celém světě, ve Spojených státech se na plátnech kin neobjevil. (znamka22)

 • - V době, kdy nebylo ještě rozhodnuto ani o obsazení rolí, měli tvůrci snímku díky hrozící stávce na přípravné práce a předprodukci pouhých sedm a půl týdne. (znamka22)