70% - Vyhněte se českému dabingu !!! Normálně nemám u romantických filmů problém s dabingem, ale tady to se mi vůbec nelíbil... Jinak při výběru sexy 40ky nemohli vybrat lépe než překrásnou Catherine Zeta-Jones. Celkový příběh vlastně ničím nevyčnívá, je často předvídatelný a má prachobyčejný scénář, ale jako oddechovka na večer to funguje myslím dostatečně dobře, takže s přivřeným okem 4 hvězdičky. :)(7.4.2011)

Místama překvapivě nechutné jak bych to do filmu tohoto typu vůbec nečekala.. Jinak se mi to ale poměrně líbilo, jen ten konec bych změnila.. Jako.. co to bylo?? Nebudu tu spoilerovat, ale ten konec byl hodně praštěnej. A naštvalo mě, jak mu vyčítala, že čte Harryho Pottera. No a? Harryho čtou všichni. 3*(22.7.2010)

• carly

bola by som si ochotná adoptovať aj niekoľko detí ak by mi s výchovou chcel pomáhať Justin Bartha s jeho modrým pohľadom. a nemám problém uveriť, že by sa muž akéhokoľvek veku staral aj o futbalové mužstvo, ak by matkou bola Catherine Zeta Jones. bol to vcelku milý a zábavný film. a potom prišlo posledných 5 minút. a zrazu sa dovtedy príjemný zážitok zmenil iba na trpkú pachuť v ústach. nebol to zlý film. práve naopak. ani ma nesklamal. ani sa nestalo, že by som tam išla s očakávaním niečoho a zistila, že ten príbeh je o niečom úplne inom. ten film urobil niečo, čo neodpúšťam. 90 minút klamal telom a potom na mňa vybehol s koncom, ktorý pôsobil ako z úplne iného filmu. chvíľu som mala pocit, že som si zdriemla a niečo mi ušlo. alebo som to len celé nepochopila.(9.9.2010)

Musím říct , že bez naprosto okouzlující a neuvěřitelně přitažlivé Catherine Zety-Jones by u mě tenhle film moc šancí zřejmě neměl. Rozjezd má snímek pomalejší , poté přichází jeho nejsilnější emocionálně komediální část , ale ten konec mi přišel jako pěst na oko! Díky tomu finiši jsem nucen jít o hvězdičku dolů , ikdyž jsem se celkově pobavil velmi slušně , škoda. Však uvidíte sami.Film: 65%(8.1.2011)

On oslavil pětadvacetiny, její věk se přehoupl přes pro ženu nevábnou číslovku čtyřicet. On žije u rodičů, od kterých dostává „cenné“ životní rady a pracuje v kavárně, ona zabředla ve stereotypu života na předměstí, vychovávajíc dvě děti. On se přiopije po jednom pivu, pro ni jsou rána po flámu horší a horší. On se momentálně vyrovnává s milostným francouzským fiaskem, ona přistihla manžela, kterak strká svůj úd do úst jiné. Oba jsou ve fázi, kdy je třeba vykročit tou správnou nohou. A samozřejmě to přes „chůvovskou linii“ dají dohromady. Právě hrdinčiny prostořeké děti se starají o komediální vsuvky, nutno podotknout poměrně funkční vsuvky, on a ona zde vystupují jako vcelku postavy z masa a kostí a s docela uvěřitelnými starostmi a radostmi. Vyhneme se tak násilným „jejda, ooops“ scénám, u kterých se divák cítí trapně za hrdiny. Catherine Zeta-Jones (výtečné první a rovnou i poslední rande s chiropraktikem) a Justin Bartha naštěstí dávají téhle látce civilní nádech, a abych to víc neprotahoval, tuctová romantická komedie se tentokrát naštěstí nekoná. I proto dám čtyři hvězdy, protože v téhle sestavě mi bylo až překvapivě příjemně a nic na tom nemění fakt, že se ve finále vše jen tak mimochodem vyřeší. Vlastně se to nevyřešilo vůbec špatně!! Vtipné, dojemné, vkusné. A Zeta-Jones JE proklatě sexy..(16.3.2013)

• - Aram (Justin Bartha) navrhuje dať svojmu dieťaťu meno"Ira", čo je Garfunkelovo umelecké prostredné meno. (misterz)

• - Skutečný věkový rozdíl mezi Catherine Zeta-Jones a Justinem Barthou je 9 let. (Stanley619)

• - Přestože se jedná o americkou produkci a snímek byl distribuován do kin mnoha zemí po celém světě, ve Spojených státech se na plátnech kin neobjevil. (znamka22)