Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

Trailer

Enšpígl

Catherine Zeta-Jones si může před své jméno klidně dát ještě jedno křestní a to "sexy", beztak už má jméno jak žížalu, tak je to jedno a co se týče číslovky tak tam může mít 40, ale klidně i 60, protože když je jednou ženská krásná, tak je hold krásná a hotovo. Není to však jen Catherine co je na filmu sexy, ale i pocit z tohoto bijásku. Esence komedie a romantiky jsou zde skvěle propletený a čím víc se film blíží ke konci, tím víc jsem z něj cítil pohodu a uvolněnost. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Co si myslíš o dětech?" - "Neustále myslím na to, jak je dělám!" Běžná romantická komedie, která je okořeněna věkovým rozdílem patnácti let. Catherine Zeta-Jones je dospělá čtyřicetiletá žena a Justin Bartha mladíček, který se do sexy čtyřicítky zamiluje. Neurazí, ani nenadchne. Rozhodně vám film nezůstane dlouho v paměti. - 40%. ()

larelay

Uf, asi ma zastihla nejaka sentimentalna chvilka, ale po velmi rozpacitom zaciatku sa z tohto skveleho filmu vyklubal pre po PRIME jeden z najvacsich skvostov v tomto zanri. Ten zaciatok bol naozaj dost zmateny, prvoplanove vtipky, takmer az nudne dialogy, ale charizma Justina, jeho uhrancivost a uzasne fluidum Catherine sposobili, ze som postupne upadala do nadherneho pribehu velmi netradicnej, ale velmi vyspelej lasky. No co sa viac budem rozkecavat, je mi jasne, ze mnohi sa so mnou nestotoznia, pretoze to mozno nie je take vtipne ako Proposal, sexisticke ako Ugly Truth, ale rozhodne pre mna uveritelnejsie ako obidva filmy dokopy. A este aj mnohe dalsie. Preto odporucam, nechajte sa unasat vlnou romantiky a nezabudnite, laska kvitne v kazdom veku :) ()

Malarkey

Ač to nevypadá, film je docela solidně ujetá záležitost. To, že Catherine Zeta-Jones do filmu padla, to je vcelku jasná věc. Také je film o sexy čtyřicítce a ona si tohle pojmenování určitě zaslouží. Ale, co jsem nečekal, že se na první pohled normální romantická komedie zvrhne na naprosto neobvyklý příběh, který překvapí svojí originalitou, včetně samotných dětí sexy čtyřicítky. Nečekal jsem to, překvapilo mě to a vysloužilo si to ode mě čtverku čerstvě nepadaných filmových hvězd. ()

Pethushka

Po dlouhé době film, který mě mile překvapil. Catherine byla nepopsatelně božská. Charakter Justina Barthy skvěle postavil film tam kam měl. Jsem opravdu nadšená, tím jak tvůrci udělali z tuctového příběhu netuctový a originální film. Pochvala patří i dětským představitelům..zábavné výkony. Pro mě jednička, absolutní. ()

• V jednom z dialogů mezi Aramem (Justin Bartha) a jeho matkou (Joanna Gleason) je zmíněno, že pracovala pro Ralpha Laurena. Stejně se jmenoval její nadřízený i v seriálu Přátelé (od r. 1994), v jehož několika epizodách se Joanna také objevila. (Sinecod)