Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

Faila

Do 3/4 filmu to bylo fajn. Milé, chytré a vtipné. Ale bylo to příliš dokonalé a zkušenějšímu divákovi bylo jasné, že se to před řádným happy endem musí pořádně pokazit. A taky že jo. Jenže jediným zjevným důvodem, proč si hlavní hrdinové dali "pauzu", byl snad jen opravdu dramatický záměr. Postavy si během jejich konfliktu prošly jen povrchními nebo přehnanými změnami, jejich cesta před tím, "než si k vztahu dospějeme", se jeví jako slepá. Kvůli konci se z celého snímku stala průměrná hloupotina, kterých je všude přes sto tuctů. Ale co se stupidnosti důvodu k rozchodu týče, tak tenhle film u mě zatím jednoznačně vede. ()

Heroine odpad!

Je tomu už dlouho, co mi přišla Zeta-Jonesová ještě docela hezká. V tomhle filmu je na ni ale pohled skoro tak děsivý, jaký je zbytek filmu! ()

brumbrum odpad!

Totalna sracka, nefalsovana americka, odflaknuta, s pridrbanou muzikou, kde vsetko v rit sa obracia. Hned na uvod rozvod, aby azda divak nabehol na spravne obratky, lebo to bude uz len horsie. Nielen ze neverneho manzela si nemame sancu ani len pozriet, aspon chvilu, ze je manzel, ze zili chvilu ako rodina, ze vyprodukoval deticky a zarabal na ne, ze sa hadam mali radi - aby sme mali aspon trocha vztahu k ich rodine, ktoru sa snazia rozbit - nie, ono ho vidno len zozadu, na inflagranti videu, kde na detskej party chrochce za chladnickou daco ako 'ano milacik, si uzasna mala carodejnica, poooood' - a z carodejnice vo vyske jeho gati vidno len ruky na jeho chrbte - tolko k reziserovmu ponatiu dokadenia manzelstva s dvoma deckami. Dej sa slabomyselne vyvija dalej, koreneny otazkami dvoch deticiek v skolskom veku, jedno sa spytuje na transexualov "s vaginou a penisom naraz", druhe cupkajuc vedla mamicky sa vyzveda, ci sa vyspi s novym frajerom, pretoze mamicka s nimi prave prebera, ze co by povedali na rychlovku s dakym chlapikom, aby mohla utat fazu manzelstva. A tu ich prekvapi holy exhibicionista, odhali saty, do huby mu fici, nema zuby.. Paralelne sa nam odvija dej s mladickom, ktory v pokrocilom stadiu filmu podlahne caru obstaroznej preobrodenej mamicky, ktora rozvodom proste zacina skvely zivot - jeho kolega sa ju pokusa pretiahnut hned od zaciatku, do toho hra vesela hudba.. Clovek so stipkou zmyslu pre rodinu/vztah/romantiku, hlada najneskor po piatich minutach pytlik na grcanie. Tipek vyprava, ze ho opustila baba, ale znie to dvojzmyselne, ze azda zil s muzom, zasa vesela hudba, ked tipek rychlo vysvetluje, ze slo o zenu a nie o muza. Ha-ha, vospolok stime od smiechu.. Do toho mamicka trusi svoje rozvodove myslienky, ako ju rozvod ozivil, nacpata v leginkach si trenuje sunky vo fitku s dalsimi emancami, a zasa ta divaka na veselost povzbudzujuca muzka. Ktory vol vymysla tieto hovna, preco to zasadia do prostredia rodiny a deti? Co sa to serviruje otupelemu divakovi? Preco pomiesaju za desat minut deturence, transexov, homosov, neveru, emance, exhibisov, rozvod.. WTF.. Totalny odpad, zial sa neda v ratingu nastavit 'sracka jak svina', dal by som to radsej nez len 'odpad'. Ako to vypada v realite potom? Kolega sa rozviedol pred chvilou, 2 deti komplet v hajzli, kopu problemov, plac, stahovanie, detski psychologovia.. A suverenne mi tvrdi, ze pre decka je to dobra skola do zivota.. Tak kto si mysli to iste, bude sa mu urcite pacit tato poucna 'romanticka komedia'. ()

Luk Skywalker

V rámci žánru romantických filmů se jedná o originální námět, kde hraje hlavní roli generační rozkol (v reálu je ale rozdíl mezi hlavními představiteli 10 let). Příjemná podívaná a vtipnou složku zde obstarávají děti hlavní představitelky. Jen nevím, proč se Justin Bartha většinu filmu tváří jako blbec. ()

merigieren

klasická romkom s hezkou holkou, prakticky jen povídání dvou lidí s řešením toho, jak jsou spolu šťastní a přitom na pozadí řeší problém věku. Nakonec se rozejdou, užijou si 5 let samoty a pak happy end. za zmínku asi stojí i děti, který jsou občas i vtipný, ale salvy smíchu se od filmu čekat nedají... ()

lemonova

Ďaľšia filmová "lahôdka", ktorej dejovú osnovu by zosnoval aj môj 5 ročný krstný syn..... duchaplné až strach, ach! ()

Rathalos

Super romantika a komedia s Catherine Zeta-Jones a Justinom Barthom,krasna zena so zavazkami a mlady chalan v objati lasky,vydareny film...:-) ()

rekkky

Oh yeah, the message of this movie for everyone on the bottom line is? Absolutely none. Catherine Zeta-Jones's role couldn't be more first-ordered. It almost looks like someone just had to write something so positive that audience should sit down on the bottom from it. Story is bleak and shows so many cliches that last 10 minutes of movie unfortunately doesn't saves it. ()

Blaogranas

Uznávám, že takhle dospělé vyústění jsem opravdu nečekal, ale že mi velice sedlo a myslím, že film tím ještě povýšilo. The Rebound je po všech stránkách povedená romantická komedie se sympatickým Justinem Barthou, jednou sexy čtyřicítkou a jejími o svět se zajímajícími dětmi. Na sledování ve dvou lze jen doporučit. 70% ()

Petyas

Velmi příjemná odpočinková komedie. Žádná plitká hollywodská slaďárna s hromadou klišé, ale solidní komedie s dobrým scénářem a velmi dobrými hereckými výkony. I přes svůj dost rozdílný věk je ústřední dvojice velmi sympatická a spolu ladí. Výbuchy smíchu nečekejte, ale dobrou zábavu ano. 70% ()

IdaHutt

Ach jo! Taky bych si ráda dopřála relax u nějakého povedeného romantického filmu, jenomže narážím na jeden stupidnější než druhý, přičemž jejich stupidita se z jednoho do druhého přenáší jako přes kopírák. Klišé, klišé, klišé. Dokonce už i věkový rozdíl v silný neprospěch partnerky začíná být notně omletý. A že o tom něco z vlastního života vím - akorát kdybychom my dva měli na krku dítka, určitě bychom spolu nezůstali. Jediné, co mě skutečně "zaujalo", byla ta fascinace procesy vyměšování a zvracení - americký "humor" pouze velmi vzácně dosáhne na vtipnost, často je nechutný, v tomto snímku pak silně nechutný. Ještě že alespoň americká fascinace úspěšnou kariérou se zde zarazila těsně před Pulitzerovou cenou pro Catherine (začínající svou kariéru v televizi coby čtyřicetiletá matka dvou dětí bez žurnalistické i jakékoli další praxe!) a před šéfovským místem někde v UNESCO pro toho permanentně dobrácky se tlemícího mladíka. Takže jednu hvězdičku dávám Catherine Zeta-Jones za hereckou vervu. ()

cerbygerby

Začátek této komedie se mi zdál až docela trapný, ale v tu chvíli jak to začalo mezi nima jiskřit, dalo se na to v klidu koukat.. taková pohodová romantická komedie s předvýdatelným koncem.. samozřejmě se museli nááááhodně potkat.... ale joo k těmto filmům to patří a celkově to bylo slušný.... hlevně to bylo i o těch hercích.. kdyby to hrál někdo jiný, asi by to nebylo tak dobré... kvalitní 3* ()

Eki

Ona je sexy 40, on je sexy 25 a do toho dvě vtipné děti. Jelikož jsme v Hollywoodu a jedná se o romantickou komedii, tak už asi víme, jak to dopadne. O to je právě zajímavější, že k tomu dojde hodně příjemným a nevtíravým způsobem. ()

Torgal

Príjemná romantika, sympatický herci, občas nečakane mimózna scéna (umelá riť mi vyrazila dych) a vývoj deja +/- podľa očakávaní žánru. Tesne pred koncom ale asi došli peniaze na scenár, pretože záverečný twist v chovaní postáv je značne nepochopiteľný, hlavne z Justina Barthu urobia takého Mirka Dušína, že to pôsobí parodizujúco. Koniec teda príjemné dojmy zo zvyšku skalil, v žánri romantických komédii sa ale stále jedná o nadštandard. 6-/10 ()