Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Co si myslíš o dětech?" - "Neustále myslím na to, jak je dělám!" Běžná romantická komedie, která je okořeněna věkovým rozdílem patnácti let. Catherine Zeta-Jones je dospělá čtyřicetiletá žena a Justin Bartha mladíček, který se do sexy čtyřicítky zamiluje. Neurazí, ani nenadchne. Rozhodně vám film nezůstane dlouho v paměti. - 40%. ()

Richard768

Ako prezentácia nestarnúcej krásavice v ľahko komediálnom štýle je to vcelku fajn. Odporúčal by som pozmeniť nehodiace sa vulgarizmy a hlavne príliš gýčový záver. ()

JenTR

Tu hvězdičku jsem dal za krásný ksichtík Zety Jones, je fakt hezká. Jinak je to docela odpad. Ona se pořád lituje, zároveň je zlá a furt by někoho mlátila a ponižovala. On je takový blbeček, hodný chudák a přitom sbalí tuhle alfasamici. Moýná bych přidal ještě jednu hvězdičku za love story a happy end, ale nevím. Už jen to klišé, že chlap si ženskou získá tím, že se stane oblíben u jejích dětí...přitom tenhle se tu pořád chová jako poskok, no nevím. ()

peproch

Sandy opouští rodinný život a s dvěma dětmi odchází do \NY za novou kariérou. S klukem z kavárny se sblíží a vzájemná sexuální atraktivita je svede a pak rozdělí a po letech, kdy sebe potvrdí v nových již emancipovaných rolích zase svede. Odraz k novému životu po zradě namžela, sexuální potřeba, nová kariera, poznání o pravosti partnera ()

FilmZwerg

Bože. Mimoděložní těhotenství! To stačí. Tohle není komedie a už vůbec ne romantický, takový vykonstruovaný situace. NEní tam jedinej vtip ani žádnej vtipnej a zajímavej dialog a to by měl i třeba v dramatech bejt. Fuj a ty filosofující děcka (smajlík zděšení). Navíc je to neuvěřitelně předvídatelný, když se poslední črvrtina změní na sentimentální romanťárnu! A v neposlední řadě strasně nudný.. Vím sto lidí, sto chutí, ale nedokážu si představit, jak se u tohohle mohl někdo bavit x) Já ne:/ ()

Sejkorka

Napoprvé bez recenze jsem dal 4* a vůbec nechápu proč. Ta strašná kamarádka Sandy, unylí rodiče Arama, nevycválané děti ..... Závěr to trochu zachrání (mám na mysli pasáž od Aramova odjezdu do ciziny, který se protáhne na 5 let. Jemu je 30 , Sandy 45 a asi ten věkový rozdíl najednou nevadí. Přičemž skutečný rozdíl Catherine Zeta-Jones - Justin Bartha je 9 let, ne 15. No, nechám 2* , pochopitelně ovlivněn krásnou Kateřinou z Walesu. ()