Ghettem se šíří panika. Tajemný „Muž“ zásobuje místní sirotčinec heroinem a jím distribuovaný populární alkoholický nápoj způsobuje fatální vedlejší účinky. Poté, co „Muž“ vykoná pomstu na jednom ze svých dealerů, vstupuje na scénu bratr oběti, všemi obdivovaný a zároveň obávaný titulní hrdina. Na cestu za pomstou se vydává vybaven střelnými zbraněmi, nunčaky a neodolatelně břitkými hláškami. Tři desítky let po vzniku nejslavnějších blaxploitation filmů natočil Scott Sanders poctu žánru, jež je zároveň jeho mimořádně povedenou parodií. Tvůrci si utahují z nejednoho klišé, ovšem silný satirický podtón zaručuje, že o zábavu budou mít postaráno i ti, kterým tituly kultovních filmů Shaft nebo Sweet Sweetback’s Baadassss Song nic neříkají. V hlavní roli jednoho z největších diváckých hitů letošního festivalu Sundance se představí herec, scenárista a majitel černého pásu v sedmi bojových uměních Michael Jai White. (MFF Karlovy Vary)

Gastovski

Prvních pět minut parádních, zbytek neskutečná trapárna. A z toho, jak se při každém záběru na Dynamita zahuláká "Dajnamajt, Dajnamajt", mi už po deseti minutách cukalo v palici. Vskutku velmi nemocnej film! ()

Saur.us

Supernegger! Od začátku jasná parodie sedmdesátkových žánrovek, bohužel zdaleka nedosahující takových kvalit jako Planeta Terror nebo nejhustší z borců Machete. ()

achaja

Málokdy se mi stane, že když od filmu čekám hodně, jsem i přesto nadšená. A tenhle film mě dostal. Hustota hlášek je neuvěřitelná. Množství hlášek je neuvěřitelné. Smála jsem se od začátku do konce a spousta lidí okolo mě by to mohla potvrdit. Takhle jsem se opravdu dlouho nepobavila. Děkuju ()

TETŘEF

Na znuděné dopoledne to jde a některé negří macho manýry opravdu vládnou, ale je rozdíl mezi dvacetiminutovkou a celovečerákem. ()

zelda82

Tohle se hodnoti strasne tezko. Styl pet hvezd, hlasky pet hvezd, WTF momenty pet hvezd...Ale jako celek to proste na pet hvezd neni:) ()

crha

Právě podle humoru jsem čekal, že to bude strašná pecka a on mi paradoxně právě humor něják extra neseděl. Ne, že by to bylo špatný, ale mě víc pobaví třeba Americký ninja. Věřím, že až Rodriguez natočí Machete - Dynamite se půjde klouzat. ()

strikeman

Parodie na filmy Bruce Lee, filmy o Vietnamu, na špionážní snímky a blaxploitation v jednom balení, žel ne dost akční, ne dost vtipná a velmi brzy stereotypní, přestože to tvůrci se stopáží nijak nepřepískli. Škoda. Já se teda u Grindhouse bavil víc...40% ()

Axident

Zábavná, svěží a notně praštěná parodie plná "negrů" a utahování si z filmových klišé. V druhé polovině ovšem přeci jen i přes krátkou stopáž začne vyčpívat a mírně nudit. I tak jsem se ale zasmál jako už dlouho ne. ()

bery71

Velice dobře vyvážené pocta všem černým americkým gangsterkám z drsných sedmdesátých let (pro člověka narozeného v roce 94 opravdová historie). Skutečně. Na druhou stranu - těžko hledat publikum tam, kde nikdo skutečně nezná originál. Těsně pod čtyři a to mám béčka rád. ()

huko

Zvláštní film, párkrát jsem vážně od srdce zasmál. Ale přišlo mi to jako dlouhý film (a to je co říct, když to má jen 83 minut). Rozhodopádně doufám, že jednou někdo natočí film Chuck Norris vs. Black Dynamite, byla by to řežba ;-) ()

Matthew01

Tenhle snímek bych rozdělil do tří částí: první, - zápletka, super úvod. Střední část filmu ztrácí spád, nicméně pomsta se daří a hláškuje se jak o život. Poslení část filmu je katastrofální, bral jsem to skoro jak atentát na diváka. 35% ()

Ukubumbahoo

Béčkové filmy si většinou moc rád užívám a Black Dynamite není vyjímkou. Hvězdu dolů pouze za zápletku, která byla šílená i na mě. ()

fablefavorit

Tohle je prostě paráda plná nápaditých vtipů a hlášek (příběh o Číňanovi ve Vietnamu mě vždycky dostane). Občas je to až moc random, ale mně tohle nikdy nevadilo. Vždycky jsem si myslel, že jedinou věc, kterou MJW při hraní dokáže, je ten jeho typickej zamračenej ksicht. V Black Dynamite ale příjemně ožívá a celý tenhle cirkus příjemně okoření. Can you dig it? Povinnost pro všechny s malym Richardem (a jak se řekne jinak Richard? :-) )! ()

Raziel_cz

Co dostanete zkřížením Macheteho, Jamese Bonda a Quentina Tarantina? Grindhousový akčňák, zasazený do sedmdesátých let, natočený jako telenovela, ozvučený jako porno a obsazený skoro exkluzivně černochy. To chcete. Michael Jai White jako krutopřísný ochránce pořádku, neodolatelný svůdník a mister kung-fu. Zabili mu bratra a tak se vydá na tažení proti drogám. Nedává to smysl a je to paráda. Hodina dvacet nahláškovaných scének a přepálené akce. Čtyři hvězdy, protože Machete je přeci jenom lepší. Ale rozsekalo mě to totálně. ()