Ghettem se šíří panika. Tajemný „Muž“ zásobuje místní sirotčinec heroinem a jím distribuovaný populární alkoholický nápoj způsobuje fatální vedlejší účinky. Poté, co „Muž“ vykoná pomstu na jednom ze svých dealerů, vstupuje na scénu bratr oběti, všemi obdivovaný a zároveň obávaný titulní hrdina. Na cestu za pomstou se vydává vybaven střelnými zbraněmi, nunčaky a neodolatelně břitkými hláškami. Tři desítky let po vzniku nejslavnějších blaxploitation filmů natočil Scott Sanders poctu žánru, jež je zároveň jeho mimořádně povedenou parodií. Tvůrci si utahují z nejednoho klišé, ovšem silný satirický podtón zaručuje, že o zábavu budou mít postaráno i ti, kterým tituly kultovních filmů Shaft nebo Sweet Sweetback’s Baadassss Song nic neříkají. V hlavní roli jednoho z největších diváckých hitů letošního festivalu Sundance se představí herec, scenárista a majitel černého pásu v sedmi bojových uměních Michael Jai White. (MFF Karlovy Vary)

bolf!k

Věřím, že tenhle film nepochopí každý, a tudíž se nemusí každému líbit. Ale já si to fakt užíval :D 85% ()

kvardis

Jestli Vas to neunudi , staci vam lacine forky a k tomu kupa spatnejch hereckych vykonu, tak to budete milovat ...Can you dig it ? ()

n3uro odpad!

To je vtip? Scott Sanders jako černej Tarantino? Nejhorších 25 minut který jsem tomu mohl věnovat, dál se na to nešlo koukat. ()

Meiers

Nejbrakovější brak jakej jsem kdy viděl....úsměvná věc od začátku do konce a nechybí samozřejmě triko tahající dialog, čí že kung-fu je to lepší.....Michael Jai White válec jak parní ()

Zoidlord

Film, po kterym budete doufat, že se vám naroděj černý děti... Parádní filmová parodie na všechny ty nepřemožitelný bouchače z 70. let... 4* proto, že si nejsem jistej, jestli se celej film dá postavit jen na tom. Ale za shlédnutí rozhodně stojí. ()

Dimo

Bombový film, s dokonale špatným střihem, kamerou a nemožným kung-fu. Přidejme řezavé hlášky, zábavné zvuky úderů pěstí do (nejen) obličejů a celkové osmdesátkové vzezření filmu a máme takovou napodobeninu, že lze jen těžko rozpoznat slutečný rok výroby. Královsky jsem se bavil. Tohle je pocta nejen oněch parodovaných filmů, ale i žánru samotné parodie, protože lepší parodii jsem ještě neviděl. ()

LojZza

Nemuzu soudit jak moc se tahle pocta vsem beckaren 70. let povedla, ale spatny film to tedy neni. Mozna mi vadi, ze se vlastne ani nemuze rozhodnout jestli je to klasicka parodie nebo grindhousovsky smesny film. Ale hodnekrat jsem se nasmal a hlasky byly paradni. "Nejhorsi na tom je, ze dealeri delaji zavislaky ze sirotku. A sirotci nemaji zadne rodice." :D ()

Paulusek

takhle nějak by vypadal Chuck Norris kdyby byl černoch. Krásně vykreslená atmosféra 70tých let v USA kdy tenhle druh filmů frčel. ()

Tamten

Místy velmi povedené vtipy, místy velká nuda. Možná kdyby se autoři nebáli posunout absurditu ještě o kousek dál, mohl film dopadnout lépe. ()

Slimakovec

Parodie mám rád, ale tohle je přeparodovaný. Dynamit je machr se spoustou hlášek (hvězdička), kterýmu se občas povede nějakej vtip (druhá hvězdička). Jinak je to béčko jako hrom se spoustou keců, který mi spíš nudily, než abych se při nich bavil. ()

Lorge

První polovina byla trochu roztahanější a tím pádem i lehce nujdnější. Potom přišla Dynamitova válka proti drogám a pak už to jelo jako po másle (nebo spíše po sladovém likéru Anakonda). A takové vychytávky jako logická dedukce v restauraci, nebo záverečný Black Dynamitův proslov k první dámě byly naprosto úchylné a zároveň naprosto dokonalé :) Takové lepší 4 :) ()

Forty-

Bavil som sa celkom dobre. Zacalo to celkom hillarious, taky Chuck Norris v ciernom vydani :) Ale postupne to slo dole vodou a vtipne sceny ubudali ... ()

arkie

Zrejme treba byt trochu ujety na B-ckach, mat slabost pre cernossky slang a pichat si heroin. Inak je to totalna somarina, herecke vykony zalostne, akcne sceny skopirovane od Bruce Leeho - ale tu nejako nefunguju. Nevydrzal som ani 15 minut, zrejme to nie je moj salok kavy. ()