Jezero smrti

smrtubohem

Je to vážně síla, zlo je tu dotažené k "dokonalosti". Většina britálních scén dalekosáhle překonala to, co jsem od filmu čekal. A závěr? Ten je teda opravdu nečekaně hrozivej.. ()

Ygan

Velice kvalitně nasnímaný thriller s několika silnými okamžiky (oheň, ...). Nebýt trochu nelogické nebo alespoň více nevysvětlené agrese dětí bych dal maximální hodnocení. U tohoto filmu taky záleží, co už máte nasledované a taky to, jak velkou logiku ve filmech hledáte. ()

Nupaky

Překvapivě celkem povedený film,mile mě to překvapilo a dramatičnost mu tedy opravdu nechyběla :) bohužel happyendu jsem se nedočkala. ()

me3x®

Hodne hustý film bez pretvárky... horšie ako všetky časti Saw dokopy, pretože tu ide o niečo viac ako o chorú myseľ jedného psychopata, ktorý má v pláne potrestať trestancov... . Eden lake... naozaj ironický názov a hlúpy preklad je moc krutý film. Taký krutý, že keď máte slabší žalúdok, nepozerajte... . Týpka, čo to so mnou pozeral celkom slušne natiahlo pri jednej scéne. Chvíľami sa aj bojím stať sa tým učiteľom: "Toto ma čaká? Takéto "hovada"?" Skutočnosť je taká, áno. Až do posledného detailu. Nezvládateľná, zanedbaná mládež, ale na druhej strane, keď sa niečo stane, prehnane starostliví rodičia, schopní kryť svoje dieťa, aby nebol pruser. Som rád, že tento film nenatočili Amíci. Happy end by to dosť pokašlal. ()

andree182

Tak toľko adrenalínu pri filme, ako pri tomto, som uz dlho nezažil. Kto hľadá horor o "nevychovaných puberťákoch" s uveriteľným dejom, myslím že toto je dobrý výber. K filmu by som ale pripájal varovanie - "môže vyvolávať nenávisť voči spratkom". Uff, ešte stále sa trasiem... ()

kacir

Mam chut vyjst na sidlisko a par takychto zmrdov pozabijat. Bohuzial v dnesnej dobe je uz mozne vsetko a to ze su takyto zmrdi, je uplne realne..Velmi som fandil hlavnej hrdinke a lutujem ze jej nevyslo zlikvidovat vsetkych tych malych skurvencov, ale realita je aj taka....skratka nespravodliva...aspon zrazila tu pizdu co tam pobehovala z mobilom a srala ma od zaciatku filmu a skareda bola ako certov kokot..Filmu nemam co vytknut takze za pat...ale teraz si asi budem radsej mesiac drnkat, akoby som mal splodit nieco taketo odporne.. ()

Rastman

Po nějakém čase si člověk zvykne zhruba na všechno, co se v hororech děje. Naučíte se předvídat lekačky, celé schéma začne být repetitivní/jednotvárné a strach se smrskne pouze na úroveň "fuj to je hnus" a "nicnicnic BUBÁÁK". Eden Lake na to dje trochu jinak, od lesa. A pěkně temného lesa. Běžné lekací scény tu téměř nenaleznete, zato si pořádně užijete psychického teroru a vžijete-li se do role ústředního páru (což není tak těžké, protože je velice sympatický), budete se bát dvojnásob. Nikoliv lekat, ale děsit, nikoliv očekávat další monstrum, ale sedět napjatí jak struny, kam až zoufalá situace zažene hlavní postavy. Pokud chcete thriller až horor trochu odlišný od běžné hororové produkce, vřele doporučuji shlédnout. 4/5 ()

MaSSaK

Ať jsou postavy hloupé, či nejsou je nepodstatné. Kdyby byly chytré tak by to nebyl explo ale (jen) násilí na dětech.A nechápu hloupý a lehce zapomínaný český název, nebylo Rajské? Nejhustší, ale bylo stejně upálení...Arght!!! KULT!! ()

Cechyno4

Jak zde již bylo napsáno : bylo mi líto hlavní hrdinky a toho jak dopadla. Rozhodně jeden z těch lepších hororů. Po několika letech jsem navýšil své hodnocení o jednu hvězdu a to především proto, že tento horor nemůžu dostat z hlavy :) ()

BradleyT

Už jsem viděl lepší filmy podobného ražení a tenhle mi vyšel jako nejnudnější a nejpředvídatelnější, ale koukat se na to dá - po druhé už bych se na něj nedíval. ()

bobin

Mimořádně drsný film . Mladá dvojice bojuje o život s partou výrostků , ovládaných sadistickým vůdcem . Krutá podívaná , ani ne tak horor , jako thriller s řadou ukrutností a s depresivně tragickým koncem . Je to ale jen pro silnější povahy . ()

route60

Brický horor je zpátky parádni nápad že největší zlo jsou děti a jsou to fakani jak se patří, James Watkins buduje napětí které vrcholí neuvěřitelným závěrem ()

Dr.Loomis

Tak takovýhle skvělý film,po kterém mi běhal mráz po zádech a zůstal jsem čučet jako jantar se mi dlouho nestalo.A když si pak člověk zapřemýšlí že se to může stát..Tak je to H.U.S.T.Ý. Za mě film se vším všudy 100 % ()

ali-n

Drsné, veľmi drsné! Poriadne hlboký zárez do pažby "teenofílie". Počas údernej hodinky a pol sa neustále niečo deje, partička mladých hajzlíkov je dobre obsadená a o nejakú tú nechutnosť nie je núdza. Všetko uveriteľné, až z toho mrazí. Myslím, že sme možnosťou nahrávania videí na mobil poskytli deťom zaznamenávanie mnohorakej zábavy. MOJE NAJ - Aký otec, taký syn ... ()

tremors

Hrozný parchanti. Nejradši bych byl, kdyby je všechny zabila. Hlavní dvojice hrdinů sympatická a atmosféra výborná. ()

Carpe.Diem

S přáteli jsme si pustili tenhle film. Kámoš řiká tenhle film má slušný hodnocení, tak si řikám jo dobrej horror jsem dlouho neviděl. Začátek se pomalu rozjížděl, to se mi na filmech líbí. Pak přišla chvíle, kdy bandě puberťáků zhaslo v hlavě a začala zabíjet pár mladých lidí, co si chtěli užívat u vody...Po filmu ani jeden z nás nedokázal nic říct, protože to byl horovej úlet...Jedna hvězda za pěknou herečku a druhá za velmi originální konec... ()

Kaffewelwet

tohle se vám vryje do paměti...a to silně. Je to hrozné jak moc se to blíží skutečnosti. Na ten film se už nikdy dívat nechci, tolik emocí, tolik zoufalství, boj o život s bastardy...nemám slov... ()