Želví nindžové III

• USA Teenage Mutant Ninja Turtles III (více)

Želvy cestují časem zpět do dob starověkého Japonska, kde mohou trénovat bojová umění. (oficiální text distributora)

Bakemaster

Totální pohřbení želví ságy, už tenkrát v kině to nebylo ono, nejlepší byl seriál a potom možná první díl filmu, pak už to šlo do kytek ()

Sign

Pokud to logicky nebudu srovnávat s klenoty filmové kinematografie tak je to velmi dobrá akční komedie :-) neurazi ale naopak potěší, ale musíte být ochotni film příjmou takový jaký je a nedívat se na něj skrz kritické prsty, mne se velice líbil, možná i víc než díl druhý :-) ()

Knor

Nezlobte se na mě, ale když si vzpomenu jak jsem tenkrát žadonil ať mě mamka na to pustí do kina a pak jsem to nemohl týdny a týdny vůbec dostat z hlavy nemůžu dát jinak než čtyři hvězdy. ()

TommyDiamond

Nebyl špatný nápad poslat želvy do Japonského středověku, aby tam nastolili pořádek a trochu pohnuli dějinami. Třetí pokračování želvých ninjů je asi dějově nejslabší, ale rozhodně neztrácí nic z humoru. Bavil jsem se, ale víc než tři hvězdy nedám. ()

J.e.r.e.c

Bouchnout trojku do Japonska byl poměrně překvapivý a osvěžující nápad. Ale z děje si už nepamatuju lautr nic. Jen, že tenkrát se mi to líbilo zhruba stejně, jako ostatní díly. 70 % ()

IceWine

Na rozdíl od slušné jedničky a dvojky, trojka mě zase tolik neoslovila ani jako malého. I tak se na to ale koukat dalo. ()

JosefTomas

Příběhově OK, akce skvělá, jak se na želví poměry sluší. Prostředí fantastické, hlášky trefné, ale kdyby byl jen o trošku lepší scénář, tak by to bylo ještě o pár procent zajímavější. PS: Když Casey Jones učí hrát Japonce hokej, tak to prostě nemá chybu. ()

mrclTV

Tak toto už bol celkom bizár, aj na pomery korytnačiek a navyše to bol nezáživný bizár. (A prečo každým dielom kvalita masiek klesala? To pôvodné stratili?) ()

Detak

Ty vole, volkmen s těma nejhustšíma sluchátkama, to je už dnes zapomenutá technologie :-D I po 30-ti letech je zde naprosto nejvyspělejší stroj času, který Vás nejen přemístí v čase, ale ještě Vás obleče do stylových hadrů dané současnosti :-P ()

VanBradley89

Vzpomínky, vzpomínky, vzpomínky. Zatímco dvojka mi dlouho unikala tenhle jsem viděl dost brzo a byl jsem samozřejmě odvázaný. Z odstupem času je to srovnatelný z dvojkou, ale nostalgie je strašná věc. Pro mě druhý nejlepší díl série. ()

blondboss

Každý súdny človek (aj veľký fanúšik ninja korytnačiek) musí uznať, že toto bola strašná kravina. Tretí z hraných filmov už varí vyslovene zo šťavy, ktorej nepomohla ani známa zábavná štvorica. Dej bol naozaj plytký a ani tie efekty na tú dobu neboli na bohvieakej úrovni. Toto bolo naozaj béčko blížiace sa k céčku, a to mám korytnačky celkom rád. Našťastie to bolo na dlhé obdobie vytriezvenie z hraných filmov o ninja korytnačkách. 40 % ()

Gig

Tady už podle mně tvůrci nevěděli jak dál, tak zapojili jízdu časem. Má to své kouzlo, má to želváky a jejich typický filmový humor. A vrátil se nám Casey Jones. ()

Skeevee

Jsem asi divna, ale me se to libilo vic nez jednicka i dvojka =) nevim proc, mam proste pro tenhle dil slabost =) ale pravda, ze jsem na to koukala tak pred 8 lety =) tenkrat to ale stalo za to =)) ()

DevilBoy

Má to své chyby, to nesporně, ale když jsem byl malej tak to pro mě byl kult, stejně jako seriál a předchozí dva díly. Shodou okolností právě třetí díl se mi asi nejvíc líbil, když se želváci přenesli v čase do starého Japonska a tam prováděli ty svoje kousky. ()