poster

To byl zítra flám

 • USA

  Hot Tub Time Machine

 • Slovensko

  To bol zajtra žúr

 • Slovensko

  To bol teda zajtra žúr

 • Velká Británie

  Hot Tub Time Machine

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • F.man
  **

  Pár příjemných momentů to sice má, ale čekal jsem že z osmdesádek vytáhne Pink daleko více, než pár retro kostýmů. Vždyť s tímhle si šlo tak parádně vyhrát (oceňuju alespoň několik odkazů v čele s Rockym IV a anti-ruským komplexem). Každopádně několik letmých úsměvů je na komedii zatraceně málo. Na druhou stranu, na úplné zatracení to není a to i přes ty odporné scény plné tělných tekutin... Vážně nevím co komedionální režiséři na těch "sračkách" vidí. Do I really gotta be the asshole who says we got in this thing and went back in time?(23.6.2010)

 • ScarPoul
  ***

  Stratené v neprehľadnej kope skvelých momentov, trefných vtipov a guilty pleasure vyprsknutí. Jedine tá hlavná dejová línia je tak ukotvená v neprestajnom vtipkovaní, že nevytvára vzťahy, charaktery a už vôbec nepôsobí ako prvok dramatizácie smerujúcej k epickému vyvrcholeniu. Veľa postáv zbytočných a tie hlavne trestuhodne nevyužité. A tam, kde nie sú emócie a zostanú len vtipy, je niečo v neporiadku. Nie natoľko aby som hrešil a nadával, ale je mi trocha ľúto toho, že sa mohlo jednať o naozaj perfektnú komediálnu záležitosť. Takto priemer. Ale veľmi, veľmi pozerateľný.(3.7.2014)

 • Fr
  ***

  V životě děláš rozhodnutí. A když je posereš, tak za to zaplatíš..... Přijeli, vožrali se v časotvorné výřivce a dostali se do roku 1986, kdy na tom místě zažili svá největší dobrodružství. Logické vysvětlení neexistuje…. je třeba myslet na efekt motýlích křídel, nebo udělat všechno jinak? Sexi komedie? Sci-fi? Je to vůbec komedie? Tenhle druh humoru zrovna nemusím, přesto jsem se občas bavil. A přesto, že jsem se občas bavil, tak tenhle druh humoru nemusím. Naštěstí toho ,,nechutnýho“ moc nebylo. I když hlavně to bylo směšný… NO TAK SI TO PŘEBERTE SAMI, já jdu do výřivky… Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět největší ,,šavli“ svýho života. 2.) Nevím jakou barvu měl původně M.Jackson. 3.) Rajcujou mě humorný scény, kde má borec hubu od sperma a výkřiky u sexu. 4.) Zavzpomínám na Mötley Crüe a zjistím, jak málo chybělo k založení Mötley Lüe. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(15.7.2010)

 • gogo76
  ****

  Každý, kto má aspoň trochu rád 80. roky musí uznať, že aspoň návrat do tých čias a atmosféra sa jednoducho vydarili. Zázračná vírivka, ktorá vás prenesie v čase, nie je nič originálne, ale na niektorých hláškach som sa dobre zabavil, preto filmu odpúšťam slabšie momenty. Humor na tému „kefovanie“ v istých momentoch presiahol hranicu vtip – trapas a súhlasím, že niekedy je menej viac. Hlášky okolo Terminátora či M. Jacksona ma rozosmiali a malých odkazov na slávne roky akčných hrdinov je tu dosť. Filmu sekla i hudba z 80-tych rokov, ale čo takto si zaspievať jeden hit z budúcnosti? Prevedenie tej známej skladby malo riadne grády i celá tá spevavo- tanečná scéna bola super a bola tým, čo ma presvedčilo prikloniť sa k slabším štyrom. 70%.(6.2.2012)

 • Nathalie
  ***

  Prcičky po dvaceti letech před třiceti lety. Kdo stejně jako já osmdesátky nepamatuje, může mu to připadat jako nejzvrácenější éra ever. Nebýt zbytečných trapností, fekálií a tělesných tekutin (vracet=zvracet), byla by to parodiemi a odkazy napěchovaná bromance s nostalgickým štychem a kolektivní chemií. But it soo isn´t:)(3.6.2010)

 • - V originální zvukové stopě filmu je zmínka o snímku Butterfly Effect (2004). V českém dabingu je film zmíněn pod názvem Motýlí efekt, přestože český distribuční název je Osudový dotek. (Num3roO)

 • - V jeden scéne cituje Blaine (Sebastian Stan) nápis z plagátu k snímke Rudý úsvit (1984). V tom istom zábere je vidieť na stene ešte dva plagáty k filmom Rocky IV (1985) a Rambo III (1988). (JankaJBLK)

 • - Film vznikal v atraktívnom prostredí lyžiarskeho strediska Fernie v Britskej Kolumbii. (ecceHOMMO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace