To byl zítra flám

To bol teda zajtra žúr

Hot Tub Time Machine

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

Prezieravo vyberaná hudba 80-tych rokov, skvelý výkon Roba Corrdryho (John Cussack len smutne prehráva) hrajúceho v množstve takmer neznámych komédií, z ktorých si ho zaručene nikto nikdy nevybaví, a bravúrne rozohraný zhruba 10 minútový úvod s kopou vydarených slovných hračiek a gagov. Na ostatnom sa niekto pousmeje, iný zasa trápne zamračí, a vaša polovička možno veselo skonštatuje, aký to bol úlet, len škoda , že ho vôbec nepochopila. Isté je, že po týždni či dvoch, si možno nikto nespomenie, že v kine navštívil niečo podobné, a radšej skočí na niečo viac záživnejšieho alebo si jednoducho zopakuje výrazne vychytanejšiu pecku Vo štvorici po opici.(10.12.2012)

• Gimli

Chtěl jsem dát dvě hvězdičky, ale pak jsem si uvědomil, že na tom filmu není krom dvou tří vtípků nic vtipného. Jinak se jedná o hovadské orgie party ztroskotanců, v nichž zůstal dokonale nevyužit nejenom nápad s cestováním v čase ale také prostředí 80. let. A to je u filmu, který na tohle láká diváky, zřejmě špatně.(29.8.2010)

• Viktooorka

Jsem staromódní, když mi tento humor nepřijde vtipný? Šťourání se v psím zadku, či pozvracet veverku bývalo vtipné před několika lety, když se povolila uzda tolerantnosti a bylo to něco nového, ale opakovaný vtip není vtipem! Pár vtipných momentů se najde, ale příliš málo na to, abych byla tolerantní já. Fuj, už nikdy víc.(5.1.2011)

Tady nejde ani tak o nostalgickou poctu 80. létům, ale o hodně ulítlou bromance partičky ztroskotanců, kterou navíc plně docením až budu v jejich věku. V záplavě fekálií občas vyplavou i nějaká ta životní moudra, nad jejichž pravdivostí nelze spekulovat. Kdyby si je ti idioti, co mě denně předjíždí ve 120 v obci, protože by mohli přijít o 5 minut déle do práce nebo na obchodní schůzku, uvědomili dříve, než jim život definitivně proteče mezi prsty, tak by se nám všem žilo líp a konečně by zmizela vlajková loď českého kapitalismu, zarudlý fotr od nasrané rodiny. #ZARUDLÍ_FOTŘI_ČR(21.6.2015)

• spaceboyCZ

John Cusack proste nema komedialni talent, tvrdim uz to drahno let a tohle je dalsim dukazem. Proste na podobne role se nehodi, a tak veskerou komedialnost prebiraji druzi dva kolegove, Rob Corddry a hlavne Craig Robinson. Nicmene, celkem zajimavy namet (prirovnal bych to k Navratu do budoucnosti, riznutemu Parbou ve Vegas) je zabity jednotlivyma scenama, ktere jsou nedotazene, pokazde si rikate, ze by to prece slo natocit lip. Cely film pak pusobi strasne nesourodym dojmem, porad vam nekde neco chybi. Jako by byl reziser zhuleny a pokazde mu dosla trava. A tak v celkovem souctu jsou na filmu nejvtipnejsi kostymy a la zacatek 80. let. Nicmene, pokud tuto komedii neuvidite, neprijdete zhola o nic...ani o ztraceny cas.(9.9.2010)