Reklama

Reklama

To byl zítra flám

  • USA Hot Tub Time Machine (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (512)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Kopie parádní Pařby ve Vegas s tím, že si tvůrci usmysleli pohrát si s časem a celý to pěkně pomíchali. I tak jsem se ale kolikrát dobře bavil, ale na slušnou komedii to bylo pořád málo. Na druhou stranu vím, že když tuhle komedii budou dávat v televizi, klidně si jí pustím znova, ale abych z ní byl utrženej, to spíš ne. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $36miliónovTržby USA $50,287,556Tržby Celosvetovo $64,409,159Tržby za predaj DVD v USA $22,407,790 //počet predaných kusov 1,229,493║ Prvotriedna suchá pitomosť, kde je asi najlepší chlap bez ruky a záver filmu, ináč strašné rutinné. /25%/ ()

Reklama

Marigold 

všechny recenze uživatele

Díky hereckému obsazení celkem snesitelné, i když většina humoru spočívá v přežvýkávání "timetravel" sekané z druhé ruky a samozřejmě ve využívání tělesných tekutin všeho druhu. Nezasmál jsem od srdce ani jednou, na druhou stranu, ani jednou jsem se necítil vysloveně trapně. Snad jen nad tou současnou představou osmdesátek jako doby, kde metly i punkáči nosili nažehlené puky, jsem skřípal zuby. Nekritická trendy nostalgie je hrozná věc. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Hangover meets Back to the Future. Film, pri ktorom si často hovoríte veci ako "táto scéna mohla byť napísaná lepšie" a "tieto zvratky tam byť nemuseli". Na druhý deň sa pristihnete pri tom, že priateľom nadšene citujete najzábavnejšie running joky a dejové línie. A že to, čo vám tam nesedelo, bolo originálne a osviežujúce. Trampoty Crispina Glovera s motorovou pílou, výťahom a pluhom sú to najvtipnejšie, čo som v poslednej dobe videl. Skrátka a dobre, rýdze guilty pleasure ()

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Prcičky po dvaceti letech před třiceti lety. Kdo stejně jako já osmdesátky nepamatuje, může mu to připadat jako nejzvrácenější éra ever. Nebýt zbytečných trapností, fekálií a tělesných tekutin (vracet=zvracet), byla by to parodiemi a odkazy napěchovaná bromance s nostalgickým štychem a kolektivní chemií. But it soo isn´t:) ()

Galerie (72)

Zajímavosti (11)

  • Blaine (Sebastian Stan) vo filme spomenie seriál 21 Jump Street (od r. 1987), kde naráža na policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. V televízii takisto sleduje snímku Rudý úsvit (1984). (fefee)
  • V originální zvukové stopě filmu je zmínka o snímku Butterfly Effect (2004). V českém dabingu je film zmíněn pod názvem Motýlí efekt, přestože český distribuční název je Osudový dotek. (Num3roO)
  • Film vznikal v atraktívnom prostredí lyžiarskeho strediska Fernie v Britskej Kolumbii. (ecceHOMMO)

Reklama

Reklama