To byl zítra flám

To bol teda zajtra žúr

Hot Tub Time Machine

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 6/10/// PLUS: námět a zápletka, vtipné momenty a situace, poutavý a zábavný děj MÍNUS: dalo se z toho vytřískat ještě o něco víc, čekal jsem že se budu smíchy válet po zemi, to se bohužel nestalo./// Shrnutí: Suprově oddechová a zábavná komedie, která je šmrncnutá sci-fi zápletkou a to já věru rád. Nejlépe se na to kouká s lahvinkou piva a s partou přátel. Rád se podívám znova, protože mě určitě nějaké hlášky a odkazy unikli. Závěr mohl být vyřešen jinak, ale nemůžeme chtít všechno. Takže určitě velká spokojenost./// Celkem 72%///(15.10.2014)

• Okara

Jedna z mnoha dalších bláznivých komedií, které mám většinou rád, ale tato mi naprosto nesedla. Trapný nápad o cestování do minulosti, kde se nevyskytují téměř žádné hlášky ani vtipy a kde hrají velice špatně vybraný herci ve vedení s Johnem Cusackem, který se s hlavní rolí míjí velkým obloukem. Dvě hvězdičky za Roba Corddryho a pár velice vzácných vtipných momentů. 35%(3.6.2012)

• Viktooorka

Jsem staromódní, když mi tento humor nepřijde vtipný? Šťourání se v psím zadku, či pozvracet veverku bývalo vtipné před několika lety, když se povolila uzda tolerantnosti a bylo to něco nového, ale opakovaný vtip není vtipem! Pár vtipných momentů se najde, ale příliš málo na to, abych byla tolerantní já. Fuj, už nikdy víc.(5.1.2011)

Ten film je hrozná píčovina, ale je to vtipná píčovina a mě to pobavilo. Pařba ve Vegas byla evidentně inspirací a třeba scéna se chcanim na záchodě je prakticky stejná. Originalitou tenhle film zkrátka moc neoplývá, ale mně je to jedno. Prostě po dlouhý době zase nějaká totálně ujetá komedie, u který jsem měl několik výbuchů smíchu. 90%(1.2.2011)

Zhruba do půlky překvapivě v pohodě, pak už ta zábava šla z kopce dolů. Což je zajímavý, člověk by řekl že ta pravá sranda vypukne až co ti čtyři ptáci vylezou z výřivky na zimních radovánkách v roce '86... No každopádně jako celek je to celkem ucházející komedie o navrácení se v čase zpátky tam, kde ještě život nestál za úplnou hovnosračku. Říkám, ujde to.(16.7.2010)

• - Film vznikal v atraktívnom prostredí lyžiarskeho strediska Fernie v Britskej Kolumbii. (ecceHOMMO)

• - Blaine (Sebastian Stan) vo filme spomenie seriál 21 Jump Street (od r. 1987), kde naráža na policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. V televízii takisto sleduje snímku Rudý úsvit (1984). (fefee)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 212krát, což je 2,12krát za 1 minutu. (Dixxx)