Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

MeaCulpa

Klasika z Hot tub time machine určitě nestane, ale když půjde v televizi rád na ní znova kouknu. Crispin Glover a jeho trampoty s rukou rulez. ()

Lumberjack

Já jsem se tedy dobře bavil, super hlášky (hlavně od Corddryho) a co je nejvíc pozoruhodné - kvalita českého dabingu (který nemá chybu !) + potěší rolička Chevyho Chaseho a odhalená Jessica Paré... ()

ZnalecH

Musím říct, že film splnil má očekávání, která nebyla moc vysoká - pobavit se. Na druhou stranu nemůžete čekat oscarový film a připravte se na typické americké béčko. Pokud je však máte rádi, tak si to užijete od začátku do konce. ()

rublik05

Perverzní výlet do 80. let, který mě překvapivě docela pobavil, ačkoli mi bylo již dopředu jasné, že se nebude jednat o žádnou dechberoucí promyšlenou podívanou. Logikou se tedy nemá smysl nijak zvlášť zaobírat, pochopitelně dostává solidně na frak, nicméně jistá nápaditost snímku upřít nelze, nejvíc však zaujmou samotní herci, resp. jimi ztvárněné postavy. Ty mě moc bavily, hlavní čtveřice je neskutečně sympatická, vedlejší postavy rovněž ujdou, o humor rozhodně nouze není. Děj má slušné tempo, moc nenudí a relativně rychle uteče, příjemným bonusem je povedený soundtrack. Ale jo, nakonec je z toho docela povedená blbost, pobavil jsem se. 6/10. ()

Likan7

Komediální Osudový dotek a Pařba ve Vegas? Jenže to není ani jedno a není to vůbec dobrý, nebo vtipný. Je tu sice pár fajn vtipů, ale taky partička naprosto nesympatickejch dementů, kterým nemůžeš přát nic jinýho než tu jejich zlou budoucnost. Potenciál ten film přitom měl velkej, ale je to jen další kousek do kategorie "když je režisér špatnej a ještě horší scénář, vznikne špatnej film". Závěr je sice sympatickej, ale jinak to je nudná bída. ()

RajCZitko

Vůbec netuším, pro jakou generaci je tento film dělaný, čímž mě i trochu zmátl. Vystupují v něm sice hustí, ale pořád 40ti letí pánové a mluví sprostě tak, že toho za ten výlet řekli víc sprostých slov, než já za celý život. I tak to ale byla docela sranda, ale dojem pustim-si-to-ještě-někdy-jindy to na mě opravdu neudělalo. Čekal jsem od toho prostě něco trošičku jiného - něco lepšího. ()

zmates

No, docela špatné. Příběh byl lepený na koleni, smysl toho celého = nula, herecké obsazení zoufalé. Kdo u mě drží tuto frašku nad hladinou žumpy je opět mistr Rob Corrdry. Prostě mi stačí jen pohled a tlemím se jak zhulená náctka...nevím ovšem, zda je to kvalitou jeho výkonu nebo jen spojitost s jeho geniálním vystoupením v Harold&Kumar. Každopádně toto se vážně nepovedlo. ()

Dantte..

Pár kousků tam bylo k zasmání, ale když to porovnám s Hangoverem, tak to působí jako velmi chudý příbuzný. Velkej flám ? Určitě ne !!!! 40 % ()

vojtik

Obsadit trojku zralých chlápků a donutit je hrát puberťáky to chce solidní honorář. Pominu-li fakt, že vířivka je stroj času a základní pravidlo cestování v čase je - "Všichni jsme viděli Návrat do budoucnosti" a zaměřím se pouze na tu estrádu kolem je vše v pořádku. Čistokrevná laciná komedie bez jakéhokoliv vkusu. Co naplat, že je rok 86 - nezávazný sex se praktikuje v hojné míře i dnes. Ano, jasně to nostalgické vzpomínání, které mladších divákům řekne kulové a starší neunesou velkou míru pubertálního humoru (zvracení, fekálie a nelogické obnažení ženského poprsí). Tento film není pitomý, jen se snaží být pitomě vtipný a pokud nejste pitomí bude vám to připadat pitomě. A já si po jeho zhlédnutí vážně připadal jako pitomec... ale s úsmevěm :) . ()

iKosser

Hey, nebylo to tak zlý, ale o poznání horší než Hangover. Po všech stránkách.... Ale oceňuji Lougle a další vychytávky ve filmu. Near Miss. 60% ()

_aandyy_

Takovéto téma nabízí spoustu možností, více vtipných scének než jen zeptat se, jakou má právě Michael Jackson barvu (což mě ale docela dost rozesmálo) a skvěle jsem se bavila u scény, kdy Craig Robinson předvedl mou oblíbenou písničku od Black Eyed Peas. Jinak je to sice veselá komedie, avšak na filmu mi něco vadí... Nevím, zda-li je to prapodivným obsazením nebo zcela vykonstruovaným průběhem událostí, nesmyslnou skládačkou příběhů hlavních hrdinů nebo čím vlastně. Abych nezašla do přílišných detailů: vidím to na něco málo lepší průměr... ()

LakiyL

Komédia, ktorá patrí do úplného priemeru. Zo zápletky by sa dali vytrieskať ešte lepšie vtipy a najmä by ich mohlo byť viac. Táto komédia neurazí, no raz stačilo. ()